2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

azra35

Alıntı yapılan: Angel - 01 Ekim , 2010, 15:30:21
heee heeee  :laughing7:   bende sinirlenmiyorum bu yontemle  demet  :k06: :k06:

yesimmmmm  :crybaby2:   seni okadar cok iyi anliyorumki ahhh o gunler birdaha geri gelmesin bende 5 yil calismistim aleyna 6 ayliktan beri

her gun agliyarak giderdim .yemek saatindede aklima gelip hunkur hunkur aglardim heleki hasta olunca yavrum Allahtan annem bakiyordu

icim rahatti yani ama cok yiprandiydik ikimizde  kizimla ben   :love3:

tülin pardon özür dilerim ama bana deniyor lütfen artık bişe demeyin

neslihan

demetcim maşallah iyi yine kilosu benim kızda 10900 e çıkmıştı geri 10500 e indik hasta olduk.bende sevinmiştim sonunda başardım diye

ben herşeyi mama gibi verdiğim için yumurtanın beyazıda arada kaynıyor.ama bir sarısını, bir beyazıyla birlikte veriyorum.sanki beyazını koyunca daha bir kötü kokuyor ben dayanamıyorum.onunda midesi bulanır diye fazla vermiyorum.ben çorbalarına hep et koyuyorum heryerde kemik suyu etin yerini tutmaz mutlaka et verin diyo.akşamda muhallebi yedirmeye çalışıyorum ama yine de kilo almıyor.derdimiz bu olsun ya bir şekilde büyüycekler Allah ın izniyle :amin: :nazar:

Demet_dk

tülincim bu yöntem kesinlikle çok işe yarıyor hemde sinirlenmek yok

eşinde doğru diye aslında aızlarına bi hortum koy tencereyi boşalt  :ehi:
şaka bi yana zorladığım zaman benim eşimde kzııyo rahat bırak çocuğu diye
ama içim rahat etmiyo yemezse

neslihancım kilosu iyi ama daha iyi olabilirdi zayıflamasaydı boyuda uzadığı için daha da zayıf görünüyo işte
gözlerinin altı falan çöktü en çok o canımı sıkıyo

bu arada yumurta beyazını vermiyorum ama verebilirim artık ayrım yok herşey yiyecekler
sarısını bile zar zor yediriyorum
geçen gün mantı yedik sarımsaklı yoğurt vardı hemde verdim 2 tane yedi herşeyi tatsın  :nazar:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

kızlar of ya nasıl sinirliyim anlatamam
taze fasulye yedırmeye calısıyodum efline
biraz yedi zorla tabiki ne şebekliklerle
en sonunda bi midesi bulandı yine kustu  :crybaby2: :crybaby2:
bu sıralar yine başladı kusma huyu
bırakmıstı 1 aaydır kusmuyordu tekrarladı yine
ben nazara çok ınanaırım hep o kaynanamın yüzünden
kızımın hiçbişeyi yoktu cok güzel yıyodu yemeğini
tabi oda görüyodu kustuğu aksamı bizdeydi durmadan eflinin  yemesini söyluyodu
yok kilo aldı topladı falan filan diyodu o gün de çok su içmişti karnı o yüzden şişti
o gece durduk yerde kustu çocugum ve şimdi yine
kaynanamın çok nazarı değiyor
efline karşı çok fesat kızının çocouğu da yemek yemıyor
o yemeyınce eflinde yemesin istiyor ne de olsa üvey işte
öz olsa böyle fesatlık yapmaz :cildir: :cildir: :cildir:
abdesst aldım okudum kızımı ınsallah düzelir :amin: :amin: :amin:

Demet_dk

AY CANIM BENİM YAAA
NURAYCIM ÜZÜLME CANIM DÜZELİR
BELKİ MİDESİNİ ÜŞÜTMÜŞTÜR YİNE DÜZELİR MERAK ETME
SENDE BAŞKASININ YANINDA YEMEK YEDİRME KAYNANANDAN ŞÜPHELENİYOSAN ONUN YANINDA YEDİRME ANLATMA

BENİM KAYNANAMDA ÖYLE
İLK DOĞUM YAPTIĞIM ZAMANLAR EMZİRİYODUM ONUN YANINDA
BAKTIM GÖZLERİ DEVAMLI ÜZERİMDE SONRA EMZİRMEDİM DAHA

GEÇEN DE KONU OLDU SÜTÜMAZALMIŞTI DEDİM DE DİYOKİ ZATEN ÇOCUK EMERKEN GUP GUP SES GELMİYODU DİYO
GÖRÜYOMUSUN NELER DÜŞÜNÜYO FESAT

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

sagol demetçim
ya valla bunlar ne fesatlar ya
seninkide az değilmiş
canım ben onun yanında yedirmek istemıyorum hiç hep üstüne geliyo sinir oluyorum
yediği zaman hemen gözlerini dikiyo çocuğa
aa bak emre yemedi eflin yedi diyo
emre de kızının çocuğu kaynanam bakıyo ona
kızım bişey yese hemen gözü üstünde
ben de emzirirkrn öyleydi aynı senın dedıgın gibi
bak bak nasıl emıyo diyo bizim emre hiç emmedi diyodu sonra çocouk 1 hafta emmıyodu sürekli okuyordum

fıstık

azracım onları ben yazdım ama dedikodunu yapmıyoruz zaten sende okuyosun bundan sonrada bişi yazmıcam için rahat olsun

kızlar bugün bayağı sohbet etmişsiniz maşallah :nazar:

ışılda 13.5 kiloydu şimdi 13 kilo oldu 500 gram gitti boyuda uzadı ama 86 cm şimdi :nazar:

ben çok tombik çocuk sevmiyorum zayıf olsun varsın yeterki sağlığı yerinde olsun kuzularımızın

kızlar bende nazara çok inanıyorum ışıl çok iştahlı bi çocuktu ne görse ister yerdi misafirliğe falan gittiğimizde millet aaaa nasıl yiyo falan demeye başladı

maşallah dediler ama yok şimdi zorla yiyo meyveyi falan çok seven çocuk iki ısırıp bırakıyo göz değiyo çocuklarımıza

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

aynen nagehan bide böyle söylüyoruz falan
bizşm içimizde fesatlık yok tabi buraya yazan arkadaslarımında yok ama bunları okuyan çok kişi var ::) ::)
nazar gerçek bişey çok inanarım ben allahım çocuklarımızı nazarlardan korusun  :nazar: :nazar:

fıstık

amin nuraycım

elem tere fiş kem gözlere şiş :caca:

çağınım

günaydın kızlarr

nasılsınız

bende nazara çok inanıyorum benimde kaynanam çağını görsün çocuğa bişey oluyo ağlamaktan nerdeyse çatlama derecesine geliyo yavrum

demet öylemide dedi seninki sütünle ilgili benimkide bi kere bende demiştim de öyle bana dediki sende zaten öyle fazla süt yok bende sürahiyle çıkıyodu dedi bende dedimki ama çocuklarınız üzerinde ne yazıkki bi işe yaramamış boşa gitmiş demiştim terbiyesiz fesat kadın bunlar ne biçim insanlar anlamak zor  :caca:

çağın 10.500 kg boyu 86 cm  :nazar: :nazar:

kuzularımıza maşallahh :nazar: :nazar: :nazar:

Angel

puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu terbiyesiz kaynanalarrr  :violent1:  ben olsam buyuk muyuk dinlemem hemen lafi bogazinda dugumlerdim   :caca:

masallah bebislerin kilolari cok iyi emreninde kilosu  9.500 13 aylik az ama saglikli ya bin sukur Allahima   :amin:

azra35

arkadaşlar hepinizden özür diliyorum bidaha sizi kırmıcam söz düzgün yazıcam :y25:

Demet_dk

GÜNAYDIN ARKADASLAR  :hello:

BÜTÜN BEBİŞLERİMİZE MAŞALLAH HEPSİNİN SAĞLIĞI YERİNDE ÇOK ŞÜKÜR  :amin:
ZAYIF OLSUN TOMBİK OLSUN AMA EN ÖNEMLİSİ SAĞLIKLI OLSUN  :nazar:
ALLAH ESİRGESİN HEPSİNİ  :amin:

AZRA ÖZÜR DİLİCEK Bİ DURUM VARSA ODA DEDİKODUMU YAPTINIZ DEMEN
ONUN DIŞINDA KIRILACAK Bİ DURUM YOK
SADECE BİZDEN FİKİR ALMAK İSTEDİĞİNDE YAZDIĞIMIZ CEVAPLARA MEMNUN OL
BURDA HEPİMİZİN ÇOCUĞU VAR VE AZ ÇOK TECRÜBELERİMİZ VAR HEPİMİZ AYNI DÖNEMDEYİZ
AYNI SORUNLARI AYNI GÜZELLİKLERİ YAŞIYORUZ
GÜZEL ŞEYLER PAYLAŞALIM BİRBİRİMİZE YARDIMCI OLALIM BUNUN İÇİN BURDAYIZ ZATEN
SENİN GERÇEK ADIN NEYDİ BU ARADA

fıstık

nbr kızlar hepinizi kokulu kokulu öpüyoruzzzzzz :opucuk:

ayyy dişim geçti ama popom çooooookkkkkkk fena acıyo :k06:

azra noldu kız gene mi geldin noldu mustafiş yemiyo mu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

azra adresini ver ben geliyorum mustafişe yemek yapıcam  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

neyse azracım alınma bak bişi sorucam çorbanın içine ekmek doğrayıncada mı yemiyo hiç merak ettim mesela pirinç çorbası falanda mı yemiyo :icon_scratch:

SiRiNe

Nuraycim cok gecmis olsun bu gunde Sumeyyem kustu genellikle sevmedigi bir seyi yediklerinde kusuyorlar sevmiyorsa kuru fasulyeyi bir kac gun sonra dene

yemezse bekle biraz belkide sonra yer insaallah