2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

çağınım

selam kızlar nasılsınız

ben bugün başladım işe şuan dışardayız yemekte cafeden giriyorm nete oğluşmu bıraktım sabah çok ağladı tabi bende yolda ağladım  :crybaby2:

biraz düzeldi annemi aradım az evel iyimiş yemeğini yemiş oynuyomuş  :nazar:

doruğuma geçmiş olsun tabi duru eceyede ışılada

azracım seni anlıyoruz biz ama gerçekten herşeyi kendine çok sıkıntı yapıyosun yemiyosa yediği  şekilde vericeksin zamanla alışır sabret biraz yani ne yapalım bi günleri bi günlerini tutmuyoki hepimizde çeşitli sorunlar var yani her çocuk bir değil kimi yiyo kimi yemiyo iştahı olan var olmayan var ama sen böyle yaparsan çocuğunu daha çok etkiliyosun çünkü anlıyolar ver eline bişiler ağzında evirsin çevirsin yutmasa bile yani bişi olucak diyemi korkuyosunuz anlamıyorum yiyemiyosada ısrar etmiceksin eninde sonunda alışıcak bi şekilde

Angel

hadi sana hayirli ve  bol kazanclar yesimcim yeni isinde  :opucuk:

anam kiyamam ben ogluma alisir annesi iki uc gune kalmaz sana bas bas yapicak ise giderken  :aferin:

bu arada rabbim acil sifa versin bebisleri hasta olanlara  :amin:  en kisa zamanda duzelirler insallah  :amin:

DİLVİN

AYY CANIM BENIM YAA
DEMEK İŞE BAŞLADIN SENIN ADINA ÇOK SEVINDIM
İLK GÜN ÇOK ZOR OLUR TABİ
BEN NE AĞLAMIŞTIM  :y25: :y25: :y25:
AMA ZAMANLA ALIŞIYORSUN YEŞİMCİM
HEM ANNENDEYMİŞ GÖZÜN ARKADA DEĞİL EN AZINDAN
ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

azra35

ya anladığınız belli oluyo birde siz üstüme geldini sağolun :crybaby2:

gökse

yeşimcim hayırlı olsun işin canım. bebişinde alışır inşallah yokluğuna :opucuk:

Demet_dk

MERHABA ARKADASLAR

YEŞİMCİM HAYIRLI OLSUN CANIM YENİ İŞİN BOL KAZANÇLAR DİLERİM SANA
ÇAĞIN AĞLASADA HERŞEY ONUN İÇİN  :basardim:

İLK MAAŞINLADA BENİ YEMEĞE GÖTÜRÜRSÜN ARTIK  :tongue3:
ÖYLE DERLER YA BENİMKİ ŞAKA TABİKİ

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

yeşim haırlı olsun canım yeni işin umarım yorucu değildir
çagın pasamız alısır merak etme en azından annen bakıyo bu konuda rahatsın :D
azracım neden böyle dedin şimdi anlamadım gercekten
bu sitedeki herkes sana yardımcı olmaya çalısıyor
kıme bunun aksine bi yorum yapmadı bi de siz üzerime gelin yazmıısın en iyisi senın hakkında yorum yapmamak bence ::) ::)

fıstık

mrb kızlar :opucuk:

yeşimcim yeni işin hayırlı uğurlu olsun canım ohhhhhhh iyi valla demete yemek bize ne var peki bizde isteriz yemek  :k06:

merak etme çağında kısa zamanda alışır ağlasa bile annen onu kısa zamanda sakinleştirmiştir merak etme

nihayet bugün dişimden kurtuldum bu seferde yeri ağrıyo ama olsun yarına geçer sanırım

azracım bundan sonra senin hakkında yorum yapmıcam canım

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

azra35

azra35

gülşahcım bana yeter allah ondan razı olsun  :amin:

Demet_dk

AZRA HEPİMİZDE SANA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORUZ CEVAP VERİYORUZ AMA SEN MEMNUN OLMUYOSUN

neslihan

valla azra sana ne diyeyim bende şaşırdım ben kendimce çocukla kafayı bozdum bir psikologa gitmeliyim diye düşünüyordum ama beterin beteri varmış o yüzden gitmekten vazgeçtim.sana destek olmaya çalışanlara saldırma bence.ne yazsan daha birşey yazmam sana.arkadaşlarıma katılıyorum.

yeşimcim yeni işin hayırlı uğurlu olur inşallah yeni bebek işin ne olacak yeni işe tutunmaya çalışırken hamilelik ve aynı zamanda annelik zor olacak.

nagehancım çok geçmiş olsun.dişinden kurtulmuşsun sonunda.
demetcim tülincim yeni arkadaş gökse herşey yolundadır inşallah

fıstık

sağol neslihancım sen neler yapıyosun canım evde rahatmısın kızınla özlem gideriyormusun anlat bakalım

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥