2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

yeşimcim çok geçmis olsun çagınıma
ne kadar dikkat etsek te oluyor ıste yapacak bişey yok :'(
masallah oglusuma dmek ekmek sürüp yiyor gercekten de tam bı abi olmuş çagın :nazar: :nazar:
demet ben de aynen hala cicibebe  karısımı verıyorum baska türlü peynirini yemıyor ::)
bı kac kere yagda yumurta kırdım ufak ufak ekmekle yedırdım kahvaltıda :occasion5:ama artık yemiyor :sad1:
fıstıkçım cok gecmıs olsun sanada ışıla da allah şifa versin :amin:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

gökse dene canım denemekten bişey olmaz
ama sanmıyorum emzilke alakalı olduğunu cocuk alısmıs emziksiz uyumuyo neden birden emzik arasın ki  :icon_scratch:

gökse

ya bencede aslında haklısın ama bu da bi teselli işte belki diyorum çünkü 7.ayına kadar emzik emiyodu sonra kendi bırak . ozamanlarda bazen böyle yapınca emzik verince emiyodu ..deniycez bakalım ... :opucuk:

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 20 Eylül , 2010, 16:01:54
canlarım hepinize tekrar selam

oğlumu doktora götürdüm çok şükür boğazları geçmiş önemli bişey yok ama o yaralar enfeksiyonla alakalıymış az bişi de olsa vücutta kalmış olabilir dedi doktor verilen kremlere ve antibiyotiği bitirene kadar içirmeye devam dedi bi kaç güne geçer dedi önemli bişi değil dedi ama ilaçlar biticekmiş ya kızlar kafayı yicem o kadar dikkat ediyorum yine oluyo ya  :crybaby2:

ben çağına arada kahvaltıda cicibebe veriyorum genelde ekmek yiyo üstüne sürüyorum yada peynirini öyle veriyorum cicbebyi aralarda isterse eline veriyorum öyle yiyo 

nagehancım inş.. iyileşirde gerek kalmaz hastaneye yatmaya gerçekten bunlar yürüyen koşan çocuklar allahım zapetmek çok zor sen yardım bizlere  :amin:

kıyamaz tesesi ona miniğim benim  :opucuk:

geçicek yeşimcim hasta olacaklar düşecekler böyle böyle büyüyecekler
anne olmak ne zormuş ve bi o kadar da güzel  :laughing7:

gökse

geçmiş olsun yeşimcim.çocuklar öyle böyle büyüyorlar işte .... annelik ne mukaddes dimi ama herşeye rağmen  :flowers:

çağınım

nuraycım sağol canım evet ekmek çok seviyo çağın bide yumurtayı çok seviyo gugu diyo yumurtaya ben pek sevmem yumurtayı ama çağın bayılıyo

demetcim çok haklısın canım bu şekilde büyücekler ama işte insan üzlüyo dua ediyorum ona bişi olmasın bana olsun onun canı yanmasın  :y25: hemde ne kadar zormuş ama gerçektende bi o kadar güzel iyiki varlar  :D

göksecim sağol canım evet gerçekten annelik çok güzel mukaddes bişey herşeye rağmen

göksecim nuraya katılıyorum alışmış emziğe neden emzik arasın ki ne zor yaa hepimizin ayrı derdi var  ::)

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 20 Eylül , 2010, 18:05:13
nuraycım sağol canım evet ekmek çok seviyo çağın bide yumurtayı çok seviyo gugu diyo yumurtaya ben pek sevmem yumurtayı ama çağın bayılıyo

demetcim çok haklısın canım bu şekilde büyücekler ama işte insan üzlüyo dua ediyorum ona bişi olmasın bana olsun onun canı yanmasın  :y25: hemde ne kadar zormuş ama gerçektende bi o kadar güzel iyiki varlar  :D

göksecim sağol canım evet gerçekten annelik çok güzel mukaddes bişey herşeye rağmen

göksecim nuraya katılıyorum alışmış emziğe neden emzik arasın ki ne zor yaa hepimizin ayrı derdi var  ::)

bize bişey olunca onlara kim bakacak
bizede bişey olmasın ki çocuklarımıza iyi bakabilelim dimi ama
Allah korusun hepimizi tabiki öncelik bebeişlerimizin

çağınım

demetcim aslında haklısın ya kızlar ben yine duygusal moda girdim bugün off bunalım takılıyorum rabbim yavrularımızı korusun sonrada bizleri doğru yanii

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 20 Eylül , 2010, 18:12:31
demetcim aslında haklısın ya kızlar ben yine duygusal moda girdim bugün off bunalım takılıyorum rabbim yavrularımızı korusun sonrada bizleri doğru yanii

bugün senin doğum günün canım benim neden bunalım takılıyosun bakim
şimdi kızcam ama heeee :caca:

kendine gel bakim mutlu ol mutlu bi yuvan var ailen yanında sağlığınız yerinde çok şükür daha ne olsun

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: BUGÜN SENİN DOĞUM GÜNÜN MUTLU OL CANIM BENİMM  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:wav: :wav: :wav: :wav:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

çağınım

sopalar kalktı  :suclu: :ehi:

tmamam demetcim iyi düşünücem mutlu olucam

allahıma bin şükür tabiki rabbim herkesin mutluluğunu daim etsin  :amin:

bugün doğum günüm ben mutluyum

ya demet erhan 2.çocuğu istiyomuş ya geçen akşam söyledi ikeaya gittik ranza bakıyo ciddi ciddi  ::)

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 20 Eylül , 2010, 18:18:43
sopalar kalktı  :suclu: :ehi:

tmamam demetcim iyi düşünücem mutlu olucam

allahıma bin şükür tabiki rabbim herkesin mutluluğunu daim etsin  :amin:

bugün doğum günüm ben mutluyum

ya demet erhan 2.çocuğu istiyomuş ya geçen akşam söyledi ikeaya gittik ranza bakıyo ciddi ciddi  ::)

VAAAYYY BUNE HIZ
ANLAŞILAN BU AKŞAM ÇALIŞMA VAR  :suclu: :suclu:

çağınım

:ehi: :ehi: :ehi:

kız allah seni ne yapmasın  :toothy10: :toothy10:
sanırım olur  :suclu:

ya ama çok erken dedim diyoki beraber büyürler belki bide kızımız olur diyo aslında oda düşünmüyodu ama nerden aklına böyle bişi düştü bilmiyorum  ???

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 20 Eylül , 2010, 18:25:00
:ehi: :ehi: :ehi:

kız allah seni ne yapmasın  :toothy10: :toothy10:
sanırım olur  :suclu:

ya ama çok erken dedim diyoki beraber büyürler belki bide kızımız olur diyo aslında oda düşünmüyodu ama nerden aklına böyle bişi düştü bilmiyorum  ???

ÇOCUKLAR DUYMASINIMI İZLEDİM YOKSA ODA ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU İSTİYORUM DEDİ YA

HAYIRLISI CANIM İNŞALLAH OLUR BİRER KIZIMIZ
SEN NE DİYOSUN BU İŞE

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

oyyyyyyyyy oy neler duyuyorum
yeşim ikinci hee oo bu ne hız  :D :D :D :D
eşinde bı yandan haklı ikisi bi arada büyür
ay ay ne güzel cagına kardes gelcek  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
ee demet sen ne zaman düşünüyon ikinciyi

fıstık

doğum günün kutlu olsun yeşimcim :opucuk:

sağol nuraycım inşallah çabucak iyileşiriz

demet varya çok hınzırsın sen nerden biliyon bu akşam çalışma olacağını :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

valla benim eşim kızım bitane olcak diyo başka bişi demiyo :k06:

eeeee der tabi ev eskisi gibi derli toplu değil özenle yemek yapılmıyo hep çabuk pişen yemekler tercih ediliyo ikinciyi yaparsak aç kalırız diyo :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: