2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

dünürüm daha sık gel ya ben özlüyorum seni

emre rahat vermiyomu yoksa

Angel

gelirim bidenem yeterki sen iste ya aslinda yazicak birsey bulamiyorum okuyorum  sadece yazdiklarinizi   ::) ::)  birde  pek vakit bulamiyorum artik eskisi gibi   :opucuk: :opucuk:

fıstık

doğru söylüyosun çocuklar büyüdükçe evin işide çoğalıyo senin zaten 2 tane bıcırığın var işin zor valla

neden iptal ettiniz türkiye işini özel değilse tabi yazabilir misin

fıstık

dünürüm daha sık yaz olur mu buralar sensiz olmuyooooooooooooooooooooooo :opucuk:

Angel

Alıntı yapılan: fıstık - 11 Mayıs , 2010, 21:25:11
dünürüm daha sık yaz olur mu buralar sensiz olmuyooooooooooooooooooooooo :opucuk:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: tamam hayatim kiss dun gece okadar cok konusttukki gozume uyuku girmedi   :icon_pale: :icon_pale:

:k06: :k06: :k06:

çağınım

günaydın canlarım nasılsınız

tülincim gerçekten fazla girmiyosun özletme kendini canım arıyoruz seni buralarda  :opucuk:

nagehancım çağın 9,30 da uyuyo akşamları gündüzde toplam 1,5 saat uyuyo 45 er dk şeklinde ben çok uğraştım ama alıştırdım çok şükür erken uyumaya artık  :nazar: :nazar: pirinç ununu yediriyorum 8,15 gibi oynuyo meme emiyo 9,30 dada yatakta oğluşum inş.. hep böyle gider :nazar: :nazar: :amin: sizin kuzularında uykusu düzene girer :amin:

neslihan

inşallah canım benimkide 9,5 gibi uyuyor ama gece kalkıyor bu aralar diş çıkarıyor kuşum benim

Demet_dk

HASTALIĞINDAN ÖNCE DORUK TA 23.00 DE UYUYORDU GECE 2-3 DEFA KALKIP SABAHTA 8 DE AYAKTAYDI
AMA BU ARALAR ÖKSÜRÜKTEN UYUYAMIYO DÜZENİMİZ BOZULDU BİRAZCIK

neslihan

düzelir annesi hayırlısıyla hastalığını atlatsında

Demet_dk

İNŞALLAH NESLHANCIM ÇOK SAOL

MAŞALLAH DURU NE KADAR GÜZEL OLMUŞ YAZI GETRMİŞ MAŞALLAHHHHH  :nazar:

fıstık

Alıntı yapılan: Angel - 12 Mayıs , 2010, 08:44:53
Alıntı yapılan: fıstık - 11 Mayıs , 2010, 21:25:11

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: tamam hayatim kiss dun gece okadar cok konusttukki gozume uyuku girmedi   :icon_pale: :icon_pale:

:k06: :k06: :k06:

evet nekadar çok konuştuk vallaya şu adres olayında pişmanım ama yaaaaaaaaa
beni macup ediceksin

fıstık

neslihan duru çok tatlı hiçte zayıf görünmüyo :caca: :caca: :caca:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

bencede neslıhan cok tatlı cıkmıs zayıf degıl :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Demet_dk

EFLİNİMDE BAŞKA GÜZEL KARA KIZIM BENİM BANDIDA PEK YAKIŞMIŞ MAŞALLAH  :nazar:

fıstık

sabah şerifleriniz hayırlı olsun kızlar saat 6 ya çeyrek var biz ayaktayız ve ben 1 dakika bile uyumadım bu gece ışıl saat 3 de uyandı

saat 5 e kadar ağladı neden bilmiyorum şimdide oynuyo bende uyusun diye gözünün içine bakıyorum

2 saat sonra doktora götürücem 3 gündür ara ara ateşleniyo bi baksın bakalım neyi var