2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

kızlar bi pişti olamadık  yahu bune iki çift lafetmeyi özlemişim hamileyken yan geldik iş yok uğraşacak bişey bulamayıp pc başında geçiriyorduk günümüzü hepimiz şimdi ise hasret kaldık oturmaya çocuklar uyusa kocalar yakalıyo  :cildir:  bu neya kadınlık ne zor işmiş beeeeeeeeee   :cildir: hayırlısıyla bi büyüselerdi yatıp kalkıp dua ediyorum çabuk büyüsünler diye

Angel

Alıntı yapılan: fıstık - 24 Şubat , 2010, 20:42:54
Saçımız ağardı beeeeeeee neymiş bu bebişler :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Yok uyuyo yok uyumuyo yok kilo almıyo aman dişi çıkıyo amaaaaaaaaaaaaaannnnnn hamileykende aman kilo almamış aman ne zaman doğcak

ne yesem ne içsem KİM DEDİ AYOL DOĞURUN DİYE Bİ BULSAM MAHVEDİCEM :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayy oldum gulmekten yaaaaaaaaa

hee yaa gulsencim bende cok ozledim   sizinle konusmayi    :'(   soyle bir saat denk getirsekte gelip bulusalim konusalim nasil olurdu 

burcum

nagihan koptum gülmekten deli :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
gülşencim sorma her yanım ağrıyor ahh ahh hamileyken evimin en serin olan arka odasın da ne çok yan gel osman yapıp sizinle yazışmıştım :ehi: :ehi: şimdi o günleri hatırlayınca anammmmmmmm ne güzelmiş diyorum ne rahatmışız tıkın yat tıkın yat :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

:ehi: :ehi: :ehi:  hee burcum   :k06: :k06:   hatirliyorum   o yzislarimzi sizde yazdi bendede kisti ben donuyordum  hep soba kalurifer vardi evim sicacikti

aleynayi uyutur veya oyun oynarken bende sizinle sohbet ederdim  :y25:   ne gunlerdi sukurler olsun bir saate gelmedi iste.

ama hep hamileyken hep bu  gunlerimi canlandirirdim gozumde : iste dogurucam yavrumu emziricem 6 aylik olucak diye   ::)  ve sonra kendime gelir bu

gunlerimin kiymetini bilmem lazim diyordum kendi kendime .evimin ici sessizdi aleynam'da olsa hic ses cikarmazdi yavrum kendi kendine oyunlar oynardi

hep derdim birkac ay icinde bu sessizlik yooooooooook olucak   :laughing7: :laughing7:   sukurler olsun simdi evimin icin iki melekle

dolu ,sicacik guner isigi gibi isitiyorlar evimi canim yavrularim herseyim onlar benim   :y25: :y25: 

bak duygulandim simdi yoksa yinemi hamiyeyim  anammmmm    :toothy10: :toothy10: :toothy10:

neslihan

:k06: valla anam bana kimse doğur demedi.Daha 6 aylık evliydim.Ben bebek istiyorum dedim.Anlayacağınız kendim ettim kendim buldum.Buldum ama bir hazine buldum.Bal gibi şeker gibi bir hazine.Dünyanın hiçbir tadı hiçbir neşesi onunla eşdeğer değil.Dert ettiğim en güzel şey onun kilosu onun dişi onun ilk adımları  onun tatlı totosu bile.Allah ım onları esirgesin korusun inşallah.En büyük dertleri iştahsızlıkları olsun.Bunlar hep manken olacak canım maşallah  :nazar: :amin:

Angel

burcum

kız tülin anammmmmm hamileyim deme vallahi düşer bayılırım :ehi: :ehi: :ehi: herkes tutsun birazcık şeyini 2.ciyi de birlikte yapıcaz tülincim sen 3.cüyü  :ehi: bak ALLAH söyletti :ehi: :ehi:
doğru diyorsun neslihancım en büyük sıkıntımız bunlar olsun :amin: :amin:

Angel

:toothy10: :toothy10:

aman burcum Allah isteyenlerin ve olmayanlara versin   :amin: :amin:   :k06: :k06: 

saka bir yana hala regl olmadim 6 ay oldu   :suclu:   

burcum

kimi 1 sene olmayabiliyormuş annen nasıl olmuşsa doğumlarından sonra genelde sen de ona çekermişsin ben tam 4.cü ayımızı doldurduğumuz gün hastalandım o yüzden unutmuyorum

neslihan

günaydın bende 4.ayda adet gördüm kızlar

Demet_dk

çağınım

8.ay doldu bende tık yok hala adet olamadım :dontknow:

neslihan

9 ayı geçerse doktora görünmek lazımmış bildiğim kadarıyla.Aslında 6 ayda bir görünmek lazım rutin olarak ama.Biz alışmamışız işte jinekolog a gitmeye

Demet_dk

aslında alışmıştık doktora gitmeye 40 hafta boyunca ama gına gelmiş demekki gidip orda beklemek zor geliyo bana
en kısa zmanda gitmem lazım en son doğumdan 2 ay sonra gittim tekrar gitmeliyim

çağınım

bende gitmedim benimde gitmem lazım artık korkmaya başladım çünkü :honk: