2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

oy maşallah neslihan kocaman olmuş yaw :nazar: kızlar babaya çok düşkün olur canım yapıcak birşey yok benim kelebek de babası gelince ne yapıcağını sapıtıyor yüzünde güller açıyor bir oyunlar işveler nazlar :k06: :ehi:

(gülşen)

anam hiç yerinizde durmuyosunuz ha yine taşınmışsınız  :ehi: eee biz neoluyoz şimdi daha 5 aylığız  neyse canım ben buralardayım yine banane  :k06: valla fena bu kızlar bide cadı gibi bağırışmalar başladı gündüz hiç uyku yok sürekli kucakta hopbidi hopbidi benden başka kimsedede durmuyo valla hafta sonlarını iple çeker oldum anneme kaçmak için orda hemen satıyom cadıyı kafa dinliyom biraz  :suclu:

(gülşen)

burcum

anammmmmmmm maşallah gülşencimm  :nazar: :nazar: :nazar: kocaman olmuş prenses

neslihan

(gülşen)

teşekkürederim canlarım sizin prenseslerede binkere maşallah hepsi çok tatlılar burcum inan benide büyüttü bu kız  :k06:

fıstık

gülşen maşallah kızına nazar değmesin

kızlaaaaaaaaarrrrr sevgililer gününüz kutlu olsun çiçeğim geldi size ne geldiiiiiiiiiii :tongue3:

burcum

büyütüyorlar gülşencim büyütüyorlar onlarla birlikte biz de büyüyoruz
nagihancım biz dışarıya çıktık arkadaşlarla mangal a gittik birşey yok anlayacağın ama en güzel hediye kelebeğim ALLAH a çok şükür kocişimle ve kelebeğimle geçirdim :amin:

(gülşen)

en erken kutlayanlardan biride bizizdir gece 1.de yemeğe çıktık eşimle anneme bıraktık çocukları uyutmuştumda  zaten busene farklı oldu benim için  :k06:

burcum

kız gece 1 de nereye yemeğe çıktınız :ehi: :ehi: :ehi:

neslihan

sevgililer gününde kızıma oyuncak almaya gittik  :basardim:

Angel

:k06:  banada bir demet gul geldi   :love3:

kizimla  ogluma oyuncakta aldik  o gun  .bende kocisime bir kutu cikolata aldim  yari kutuyu ben yedim sayilir   :toothy10:

burcum senin diyet zayiflama isi ne oldu anacim     :suclu:

ben 3 kilo verdim bile    :tongue3: :tongue3:

(gülşen)

Alıntı yapılan: burcum - 14 Şubat , 2010, 22:49:25
kız gece 1 de nereye yemeğe çıktınız :ehi: :ehi: :ehi:
çıktık valla 3 de de evde olduk süperdi ama hediye felan almadı bak kandırdı beni  :ehi: gerçi bende ona almadım ama neyse
tülincim 3 kilo verdin ha süper benim kilo problemim klalmadı çok şükür kotlarıma giriyorum artık azdaha göbişimde erirse süper olacak

Angel

gulsencim kizin cok tatli masallah ben emire benzettim   :nazar: :nazar:

burcum

oh gülşencim iyi yaapmışsın canım sefan olsun maşallah 2 doğum yaptın ve pantolonlarının içine girebiliyorsun süpersin :nazar: :hello2:
tülincim bu hafta spora gitmedik derinin yüzündekileri takmıştım kafaya geçti çok şükür bakalım kocişin işleri yoğun irana mal göndericekler kaç gündür hep mesaideler başlarız gene gitmeye 64 kiloyum 9 kilo fazlalığım var göbek gitsin pantolonlarımın içine girebileyim istiyorum :sad1: :'( :-\ :dontknow: :icon_scratch: :honk: :y25: :( :BangHead: :violent1: :caca: