2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

βαlκιz

geçmiş olsun  :flowers: kıyamam canım ya inş. hemen düzelir geçer alerjisi  :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

DER!N

Geçmiş olsun canım, Allah c.c. şifa versin.  :amin:

Allerjisi belirli bir şeye mi?

Demet_dk

Alıntı yapılan: burcum - 07 Şubat , 2010, 02:53:22
kızlar hastaneye gittik bu gece derin de 3-4 haftadır kızarıklıklar oluyordu kendiliğinden geçiyordu aylık kontrolünde doktora sorduğumda normal demişti 2-3 gündür fazlalaşmıştı yüzünde özellikle ve kaşıntı da ilave olunca buna hastane de aldık soluğu alerji olmuş kelebeğim damla verdi eşim de istanbuldaydı ALLAH tan araba burdaydı arkadaşa rica ettim götürdü sağolsun :y25:

çok geçmiş olsun kısa zamanda iyileşir inşallah  :amin:

Angel

cok gecmis olsun burcum neoldu kuzuma   :sad1:  kiyamam ben ona   :'(  Allahim yavrularimizin acisini gostermesin insallah

tez zamanda duzelir su kizamikliklar  :amin: 

burcum

sağolun kızlar kan tahlili falan yapılmadı sadece damla verdi geçmezse gidicez o zaman kan tahlili yapılır neye alerjisi olduğu çıkar  :y25: ALLAH ım beterlerinden korusun :amin:

çağınım

kızlar selam neslihancım tülincim burcucum demetcim

nasılsınız kızlar

neslihancım o kadar dikkat edince oluyo işte çok üstlerine düşüyoruz bişey olmasın diye o yüzden nazar değiyo kuzularımıza  :nazar: :y25:

burcucum çok geçmiş olsun canım acaba neye var alerjisi inş.. geçer bir an önce çünkü alerji kadar berbat bi rahatsızlık yok cilt üzerine  :honk: ben kendimden biliyorum :sad1:

kızlar kuzumun burnu düzeliyo çok şükür tavuk suyuna çorbayı yaptım pek severek yemedi ama yinede yedirdim bide burun spreyi kullanıyoruz tıkalı kalmamaması için mücadele ediyorum neyseki geçmek üzere allahım acılarını göstermesin  :amin: :amin:

burcum

sağol yeşimcim sorma cildi kıpkırmızı pütür pütür geçmedi de hala  :y25: canım çok sıkkın sevindim paşanın burun tıkanıklığının geçmesine ALLAH ım korusun evlatlarımızı :amin: :amin: :amin:

neslihan

çok geçmiş olsun burcucum.Bence hiç vakit kaybetmeden bir üniversite hastanesine götür.Neye alerjisi olduğu çıksın ortaya

Angel

huuuu huuuu nerdesiniz hatunlarrrrr     :director:    gelinde konusak yaawww    ;D

burcum

selam kızlar dün de doğum yaptığım hastaneye götürdüm kelebeğimi 3 tane krem verdi doktor cumartesi gecesi diğer doktorun verdiği damlayı da kullanıcaz cuma günü tekrar gidicez duruma göre kan tahlili yapıcak neye alerjisi olduğu çıkıcak

fıstık

mrb kızlar :opucuk:

burcu geçmiş olsun canım umarım kısa zamanda iyileşirsiniz

ışıl'a yürüteç aldım kızlar bir gidiyo görmelisiniz yengeç gibi yan yan çok komik :ehi: :ehi: :ehi:

halıya takılınca kızıyo bağırıyo hanımefendinin güzergahında hiç bişi olmaması lazım yoksa fena :toothy10:

allaım bu günleride gösterdi çok şükür yürümesini dört gözle bekliyorum daha dişimiz yok bari yürüsün :k06: :k06: :k06:

burcum

sağol nagihancım derin f sınıfı ehliyet bile aldı yürüteç için usta oldu artık geri geri öne doğru yan yan hedefe kitleniyor ve gidiyor :ehi: :k06: :nazar: birde hoppala da görmelisiniz kopuyorum gülmekten videoya çektim ama bir türlü face yüklüyemiyorum olmuyor yüklenmiyor hoptek hoptek oynuyo karnımdaki gibi kolbastı yapıyor süper birşey bu kız et tutar mı tutmaz tabi :honk: :k06: :ehi: hoppala dan çıkarıcağım zaman yay gibi kendini geriye kıvırıyor ve söyleniyor ağlıyor  :k06: :ehi:

Angel

:k06: :k06:  bende yurutece koyum pasami  bakalim nekadar tatli olur yavrum yerim onu bennn   :nazar: :nazar: 

ahh dunurum cok guldum yaaa yengec gibimi gidiyor gelinim   :ehi: :ehi: :ehi:  yerim onu bennn   :nazar:

burcum canim kiyamam yavrucuga insallah hersey temiz cikar belki yediogi birseye alerji olmustur   :opucuk:

neslihan

tülin yürüteç için erken senin için bize doktor sekiz aylık olunca dedi

Demet_dk

merhaba arkadaslar

bende koydum paşamı yürütece çok sevdi dolaşıyo evin içinde biraz biraz  :nazar: :nazar:
aslında koymayacaktım ama bu şekilde daha iyi  en azında kucakta hırpalanmıyo