2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

çağınım

selam kızlarrr

tülincim iyiyim canım sen nasılsın çağın iyi çok şükür emre paşamız nasıl sen nasılsın

maşallah neslihan oturuyo demek duru da çağında 10 15 dk oturuyo yorulunca düşüyo

burcu iyiyiz canım sen nasılsın

fıstık

nbr kızlar yeşimcim dünürüm burcucum neslihancım gülşencim :opucuk:

burcucum allah koruyo bende 1 ay önce yataktan düşürdüm ayyyyy çoooooookk korkmuştum allahtan bişi olmadı

biz artık kanepeye tutunup kalkıyoruz kızlar durmak yorulmak bilmiyo bi o kanepe bi bu kanepe gece oluncaya kadar böyle

inanın bebeklik halleri daha iyiymiş hareketlendikçe zorlaşıyo daha çok yoruluyorum şimdi iyice emeklemeyide öğrendi o kadar hızlı ki

bakalım ne zaman yürüyecek kuzucuğum

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 03 Şubat , 2010, 18:32:26
selam kızlarrr

tülincim iyiyim canım sen nasılsın çağın iyi çok şükür emre paşamız nasıl sen nasılsın

maşallah neslihan oturuyo demek duru da çağında 10 15 dk oturuyo yorulunca düşüyo

burcu iyiyiz canım sen nasılsın

yeşimcim nerelerdesin msn de karşılaşamıyoruz

çağınım

selam nagehancım dmetcim tülincim burcucum nasılsınız kızlarrr

maşallah nagehan ışılımıza ne güxel artık baya hareketlendi büyüdü dimi zorlaşıyo gittikçe bide yürümeye başladıklarında gör sen koşturmacalarımızı  :k06: :k06:

olsun sağlıkları iyi olsunda

benim paşam biraz nezle kızlar ağır geçirmiyo ama burnumuz akıyo dışarı hiç çıkmıyoruz niye bu oldu bilmiyorum ne yapmam gerek bilen varmı doktora götürücem ama ona bile korkuyorum dışarı çıkarmaya  :y25: :y25:

Angel

yesimcim hosgeldin canim gecmis olsun canim uzulme bebekler bunlar.eger terlediyse olabiliyor uyuku esnasinda veya yikadiysan usutmus olabilir .

uzulme annesi buhar mkinesi varmi sizin evde. odasina koy iyi gelir burnunu acar ve temizler  nefes almasi rahatlasir. birde pasa terliyorsa

arkasina kucuk yumusak bir havlu koy terini cekiyor aleynaya surekli oyle yapiyordum  :icon_thumright: .

kivi ,mandalina portokal cik icir c vitamini iyi gelir.hatta tavuk corbasi nezleye  iyi geliyor bi dene istersen canim cok optum sizi .

çağınım

tülincim selam canım sağol çok üzülüyorum ilk kez hasta oldu onun hastalığı bana gelsin o iyi olsun burnu akmasınn  :amin: :y25:

sanırım banyoda üşüttü kuzumm evet bebekler ama işte üzülüyoruz annelik ne tuhaf buhar makinesi yok almak lazım çock olan eve gerekli haklısın havlu koyuyorumm sırtına çok hareketli ter içinde kalıyo

mandalina yedirdim 2 tane suıunu sıktım rendede verdim tavuk çorbasıda yapıyım barii içine ne koyuyosun tavuk suyunda

sen nasılsın paşamız nasıl aleyna nasıl

Demet_dk

yeşimcim çok geçmiş olsun kısa zamanda atlatırsınız inşallah  :amin:
buhar makinaları solunum yolu enfeksiyonlarında çok iyi oluyomuş degide okudum
bende alıcam bu aralar burnu çok tıkanıyo

burcum

selam kızlar :opucuk:
nagihancım maşallah kuzuna
yeşimcim buhar makinası ve burun damlası kullan tıkalıysa rahatsız olur pompa da kullanabilirsin bol bol meyva adaçayı ıhlamur da içirebilirsin geçmiş olsun canım

Angel

yesim ben aleynaya boyle yapardim tavuk corbasini

bir parca tavuk gogsunu iyice kaynat .icine sogan koy dogal antibiyotik olarak cok faydali birde tad veriyor corbaya,havuc  atabilirsin domates, patetesde

koyabilirsin karisik olunca tadi bambaska oluyor birazda tuz ekele   :hungry:  bak canim cekti simdi    :k06:  sonra renderden gecir istersen  insallah en kisa

zamanda yarar pasama  :amin:

biz cok sukur iyiyz canim kocisi bekliyorum burda aksam oldu    :sleepy1:  cok uyukum var

çağınım

kızlar demetcim burcucum sağolun o kadar dikkat ediyoum ama oldu iştee çok üzüldüm  :y25:

demet evet almak lazım gerçektende burun damlası veriyorum neyseki burnu akıyo kuzumun  :amin: inş.. rahatlar

tülincim dediğin gibi yapıyorum çorbayı çok sağol inş.. fayda eder kuzuma  :amin: insanın canı çekiyo dimi  :k06:

ay uyuyun valla iyi geceler sizee  :sleepy1:

neslihan

canım çok geçmiş olsun.valla nasıl oluyorda böyle hasta ediyoruz bende anlamıyorum.İnşallah çorba yarar yavruna.Buarada bende deneyeceğim

Angel

ay corba cok lezzetli oluyor deneyin kislar .emre daha kucuk oldugu icin henuz veremiyorum corba ama aleynaya cok yapardim .

bir kasik kizima verirdim 2 kasik ben yerdim   :toothy10:   bir kasik aleynaya 3 kasik banaa  :toothy10:   :toothy10:

insallah yarar yesimcim kuzumuza   :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Angel - 04 Şubat , 2010, 14:29:43
yesim ben aleynaya boyle yapardim tavuk corbasini

bir parca tavuk gogsunu iyice kaynat .icine sogan koy dogal antibiyotik olarak cok faydali birde tad veriyor corbaya,havuc  atabilirsin domates, patetesde

koyabilirsin karisik olunca tadi bambaska oluyor birazda tuz ekele   :hungry:  bak canim cekti simdi    :k06:  sonra renderden gecir istersen  insallah en kisa

zamanda yarar pasama  :amin:

biz cok sukur iyiyz canim kocisi bekliyorum burda aksam oldu    :sleepy1:  cok uyukum var

BU TARIFI KENDIME YAPAYIM BARI BEBK YOK NASIL OLSA BIRAZDA BEN FAYDALI SEYLER YIYEYIM

SAGOL PAYLAŞIM İÇİN

Angel

parislim sibel  , dene tabiyi canim cok begeniceksin cok lezzetli oluyor hatta icerisine biraz pirinc katinc guzel oluyor .

simdiden afiyet olsun  :opucuk:

burcum

kızlar hastaneye gittik bu gece derin de 3-4 haftadır kızarıklıklar oluyordu kendiliğinden geçiyordu aylık kontrolünde doktora sorduğumda normal demişti 2-3 gündür fazlalaşmıştı yüzünde özellikle ve kaşıntı da ilave olunca buna hastane de aldık soluğu alerji olmuş kelebeğim damla verdi eşim de istanbuldaydı ALLAH tan araba burdaydı arkadaşa rica ettim götürdü sağolsun :y25: