2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

ben aşıya gitmeden 2 saat önce ateş düşürücü veriyorum sonra her 4 saatte 1 veriyorum ateşlenmeden atlatıyoruz çok şükür 24 saat

boyunca uyguluyorum

Angel

saol yesimcim  hep kontrol altindaydi yavrum agri kesiciyi verdikten 40 dakika sonra yavas yavas dustu cok sukur  :amin: :amin:

dunurum ben dra gitmeden 1 saat oncesinden vermistim agri kesiciyi .8 saat gectikten sonra normaldi atesi yoktu aniden yukseldi atesi burasida cok sicak o yuzden   :icon_pale:  33 dereceydi dun hava yavrum bir bezle kaldiydi cok sukurki gecti

ama halen agrisi var  az sonra yine agri kesici vericem 24 saati atlattik ama halen cani yaniyor yavrumun   :'( :'(

Allahim herseyin hayirlisini versin ,elvat acisi vermesin kimseyede acilarini uzuntulerini gostermesin bizlere rabbimmmmm   :amin: :amin: :amin:

neslihan

TÜLİNCİM GEÇMİŞ OLSUN CANIM.BİDAHAKİ AŞILAR DAHA KOLAY ATLATILIR İNŞALLAH.

KIZLAR BEN ÇOK DERTLİYİM.SANKİ ÇOCUĞUM BENDEN UZAKLAŞIYOR.İLK GÜLÜŞLERİNİ BANA ATAN YAVRUM ŞİMDİ BENİ GÖRÜNCE ESKİSİ GİBİ GÜLMÜYOR..ÇOK ZORUMA GİDİYOR.ÇALIŞMAKTAN NEFRET EDİYORUM.SANKİ BÜYÜK İNSAN GİBİ BANA TAVIR YAPIYOR.İŞE BAŞLAMADAN ÖNCE ONU KUCAĞIMDAN İNDİRMEDİM GEZDİRİR ÖPER KOKLARDIM HEP.ŞİMDİ NİNE SİNE DEDESİNE HATTA HALASINA SANKİ DAHA SICAK DAVRANIYOR BEN ÇOK ÜZÜLÜYORUM. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Angel

amin  neslihancim cok sukur  kendine geldi tosunum Allahim sukurler olsun sana ne zormus bu asi isi.aradan 5 yil gecince boyle oluyor iste tekrar yeniden basliyor insan  sukurler olsun  :amin:

nesli canim benim uzulme yavrun senden uzaklasmiyor bitanem sadece babaannesiyle halasiyla daha sik birlikte oldugu icin  oyle sicak davraniyor

oysa seni nekadar cok ozluyor yavrun  :love3: vede okadar cok seviyor senin kokunu bilmezmi canim annesi oldugunu boyle dusunceler kapilmasin aklina kendinide bosuna uzme canim    :opucuk:

fıstık

neslihancım üzülme sen bırakıp gittiğin için tavır yapıyordur kendince bazen benim kızımda yapıyo çünki üst üste bikaçgün

çarşıya bırakıp gidince yapıyo ama yinede senin kokunu arar sensiz yapamaz işten eve gelince kucağına alıp emzir inanki

başka hiçbiyerde senin koynunda olduğu kadar güvenli ve huzurlu hissetmez

sanada geçmiş olsun tülincim çok şükür atlatmışsınız :opucuk:

ekbesininiz hayırlı olsun yeşimcim löp löp et olsun paşaya

Angel

saol nagisim

cok dogru soyledin nagis  kimse anne kokusunun yerini tutamaz , heleki gogsunde uyuttugunda kalp atislarini sesini duydugunda   :love3: sukurler olsun

yaradana annelik boyle iste canim hic uzulme kimse annenin yerini aslaaaa tutamazzzzzzzzz  :icon_thumright: :icon_thumright:

yesimcim demekki pasa kendini hazir hisetti canim ek gidaya gecmek icin  :opucuk:  sevinmen lazim bence bazi bebekler cok zorlukla geciyor ek gidaya  :icon_thumright:

yarasin pasamiza  :binkybaby: 

neslihan

sanırım bana baya bir tavırlı.neyse ben onu her halükarda seviyorum.o benim herşeyim

neslihan

kızlar siz regl oldunuz mu ya ben halen olmadım.Olmayışım bana sıkıntı veriyor.herşeye daha fazla takıyorum ya.sizde durumlar nasıl acaba?sinirliyimde aynı zamanda.onun için herşeye alınıp bozuluyorum

Angel

canim dra gitte sana hap versin verebilirse  .yoksa catlariz  sinirden  bende senin gibiyim hele regl olacacim gunler oo oooooo kimse cekemez beni   :cildir: :cildir: 

insallah benimde reglim gelirde rahatlarim  yoksa bende dra gidecem bana bir hap versin gelen ay   :icon_pale:

burcum

angelim kıyamam paşaya aşı da olmuş gelmiş geçmiş olsun o aşı günleri 20 gün öncesinden bende stres yapıyor  :y25: :y25: :y25: :y25:

neslihancım seni gayet iyi anlıyorum uyku sorunu var kelebeğimin biliyorsunuz sabah karşı deliriyorum bazen 2 hafta önce falan bağırdım uyumayınca 2-3 gün bende uykusuz günlerce istemeden yapıyorum sonra o hafta bana baya bir tavırlıydı yüzüme bakmıyordu doğru dürüst gülmüyordu ne kadar şaklabanlık yapsamda ki daha 3 aylık bağırmıyorum artık hiç sevmediğim şeyler halbuki ama inanın çok zor çekmeyen bilemez  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: şimdi iyiyiz çok şükür ne kadar uykusuz kalırsam kalayım bağırmıyorum  :y25: kendimi kötü anne gibi hissediyorum halbuki o benim canım ciğerim kelebeğim  :y25: :y25: :y25: :y25:

neslihan

canım  bana tavır aldığı kesin sonuçta onu bırakıp işe gidiyorum.sabahları uyanıyor.beşiğinde aşkım diyorum gülümsemeye başlıyor.sonra götürüp babaannesine veriyorum işe gidiyorum.çok içim acıyor benim,hala atlatamadım kendimi çok mutsuz hissediyorum.çalışmak zorundayım ama yavrumu çok özlüyorum.hep suçluluk duyuyorum.çok zoruma gidiyor.bulduğum her bahanede izin alıp eve geliyorum.sanırım en sonunda kendimi işten attırtıcam,inşallah.tazminat alırım

Demet_dk

bende hala regl olmadım ve çok agresifim hiç böyle olamaıştım önceden de sinir yapmazdı bende.
üstüne bide oğllumun uyumaması ve devamlı ağlaması eklenenince  dahada sinirli oluyorum istemeden çevremdekilerin kalbini kırıyorum  :crybaby2:

fıstık

07 Kasım , 2009, 00:52:44 #7152 Son düzenlenme: 07 Kasım , 2009, 00:54:48 fıstık
mrb kızlar burcucum dünürüm neslihancım yeşimcim :opucuk:

kızlar bebek psikolojisini gerçekten etkiliyor insanın ben şu an terapi alıyorum çünki rahatsızlandım bayağı depresyona girdim

allahıma çok şükür şimdi iyiyim kendime vakit ayırmaya çalışıyorum  o zaman kızıma daha iyi davranıyorum uykusuzluk insanı çok

etkiliyor neslihancım işe kızım için daha rahat bi hayat sağlamaya gidiyorsun bunun için suçluluk duyma üstelik hep evde olsan

bi süre sonra sıkılıcaksın belki o zaman bebeğine senin için işi bıraktım diyeceksin sana tavsiyem bu duygudan biran önce kurtul

sonuçtan bu hayat senin bebeğinle bütün gün beraber olmak önemli değil önemli olan onunlayken kaliteli zaman geçirmek

burcucum sende bebeğinin uyku düzenini artık geceye çevirmelisin çünki o kadar küçük değil gündüz oyalamaya çalış

1 er saat 1 er saat derken gece uyumaya alışacaktır gece banyo yaptır üzerine masaj yap jimnastik yaptır iyice yor uykusu gelsin

birde gece bezini değiştirme buda çok etkiler

burcum

canım neler yaptığımı bilemezsin 2 gündür iyice sapıttı çünkü gündüzleri uyutmuyordum artık gündüz 3 e kadar oturuyor  :y25: :y25: :y25: perişanım psikolojik olarak da kendimi iyi hissetmiyorum iyi bir anne olamadığımı düşünüyorum kendimi işe yaramaz hissediyorum  :crybaby2: :crybaby2:

βαlκιz

burdakileri okudum bende çoguyla aynı durumdayım iki bebegim var ve gece uykumuz yokk  :cildir: gece banyolar yaptırdım masajlar yaptımm ama ben ne yaptıysam dahada kötü oluyo hiç uyumuyolar uykusuzluk insanı gerçekten sinirli yapıyoo bende bikaç kere bagırdımm ama sonra hüngür hüngür ağladım neden bagırıyorum bunlar daha bebek anlamıyolar bagırsamda anlamazlar dedim bebeklerime sarıldım özür diledim ama şu uyku sorunumuz çözülsün başka bişey istemem saat 2 18 hala uyanıklar en geç 4 gibi yatalar e o saatte yatıncada öglen 12 de uyanıyolar ice uykularını almış oluyolar e erken kaldırsam bende uyumak istedim içinişime yarıyo uyumaları bende yatıyorum ama olmuyo erken den uyandırdıgım zamanlarda oluyo ama nafilee yine geç yatıyolar ayakta salladım ışıkları kapattım uyurlar dedim herşey denedim olmuyoo sonunda serbest bıraktımm bende şaşırdım icee valla allah yardımcımız olsun düzelirler inş. :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: