2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

evet angelim bende çok merak ediyorum gülşenimi acaba işten ayrıldığı için mi girmiyor evinde yoktu sanırım çünkü msn de açmıyor :caca: :caca: :caca: :caca:

fıstık

gülşenin vakti geldimi ya ayyy sağ salim inşallah

kızlar biz ek gıdalara başladık

tarhana çorbası yoğurt şeftali elma suyu bebe bisküvisi yiyoruz :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ay rahatladım valla şu emzirme işini hiç sevmiyorum çünki çok sıkıcı geliyo

< ESLAL >

daha sonra ararsın canım kalkıp çorba mama yapmak zor gelince keşke emse şimdi dersin :k06: :k06: çevremdekiler hep bunu söyledi  :D
tülincim ben paşanın resmini kaçırmışım canım maşallah tosuncuk çok tatlı Allah nazarlardan saklasın ayy mis kokularında benim içinde çek içine :nazar

neslihan

Kızlar ben yarın işe başlıyorum.Bol bol yazabilirim.Zaten canım burnumda işe başlıycam diye.İnternet yasak felan dinlemem yazarım sizlere.

Buarada nagehancım ne zaman ek gıda ya başladın.Darısı bana inşallah bende süt çıkaracam diye feleğim gevredi içmedik şey bırakmadım.Şimdi mama da yiyor.

İyi geceler bol bol görüşücez daha

fıstık

Alıntı yapılan: neslihan - 04 Ekim , 2009, 23:16:15
Kızlar ben yarın işe başlıyorum.Bol bol yazabilirim.Zaten canım burnumda işe başlıycam diye.İnternet yasak felan dinlemem yazarım sizlere.

Buarada nagehancım ne zaman ek gıda ya başladın.Darısı bana inşallah bende süt çıkaracam diye feleğim gevredi içmedik şey bırakmadım.Şimdi mama da yiyor.

İyi geceler bol bol görüşücez daha

ezo valla benim hoşuma gidiyor

neslihancım 15 gün oldu başlayalı 4. ayımız bitti çok şükür 5.aya girdik azar azar veriyorum gece rahatım ama beni emiyo

gündüzde ona mama hazırlamak çok hoşuma gidiyor yediklerimden tattırmak çok zevkli

su

slm nagehancım nasılsın fıstıgımız nasıl ek besin için erken degilmi
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

neslihan

sucum merhaba canım 4 aydan itibaren ek gıda verilebiliyor

< ESLAL >

bence çok erken kızlar kaşık mamalarına filan başlanabilr belki ama yoğurt ,çorba için 4 ay çok erken dr.danışmadan vermeyen derim ben

Angel

hadi hayirlisi dunurum ek gidaya basladiniz ohh yarasin benim gelinime lop lop  et olsun fistigima   :hungry: :hungry: :hungry:

nesli demek ise basladin canim sanada hayirli olsun diycemde kim bilir nasilda ozluyorsun kuzunu simdi   :y25: Allahim kimseyi yavrusundan ayirmasin yarabbim

su canim pasanin resmi nerde canim cok merak ediyoruz  sizi

ezgicim cok saol bitanem  pasam buyuyor teyzesi delikanli oldu masallah subahanallah butun yavrularimiza  size yeni resimlerinden ekleyim

Angel

neslihan

Tülincim Allah bağışlasın aileni yavrularını maşallah oğluşun çok tatlı.Kızında çok güzeldi zaten binlerce kez maşallah.

Kızımı özlüyorum ama çalışmaya da mecburum.İçim rahat enazından bakıcıda değil babaannesi bakıyor.

< ESLAL >

oyy maşallah paşaya tosuncun olmuş annesi bu ooyy nasıl güzel kokuyodur o şimdi kuzum benim gözlerde çok tatlı tüttüüüü tüüü maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
tülincim sende tığ gibisin maşallah  :nazar: doğumdan sonra senin gibi olmak hayal oldu benim için :k06:

fıstık

valla ben başladım gayet güzel yiyor hemde kaşıkla biberonu bile istemiyor

iştahı varken herşeye alıştırıcam

6. aya kadar bekleyip sonrada yesin diye peşinde gezenlerden olmak istemiyorum şimdilik iyiyiz çok şükür :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

fıstık

tülincim ne yakışıklıymış benim damadım maviş maviş :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sucum neslihanında dediği gibi 4.ayı doldurduktan sonra ek besin verebiliyoruz zaten bikaç çay kaşığı ile başlıyorsun öyle tabak tabak yemiyo

üstelik artık sütüm yetmiyo çünki kilosu maşallah 7 aylık bebekler kadar oldu haklı olarakta doymuyoooo oburiks  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

neslihan