2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

melodim seninde  bayramin mubarek olsun bitanem cok saol.daha iyiyim canim kanamam halen devam ediyor antibiyotik eritiyor parcalari ve kan halinde geliyor cok sukur bir derdim yok .

sen nasilsin canim bebisin herseyi hazirmi .dogum halen suda dogum olucak Allahin izniyle degilmi  :opucuk: 

bebisin ismine karar verdinizmi   :binkybaby:   :love9: :love9: :love9: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

MELODI

insallah bir an önce tamamen atlatirsin. :amin:  bebisin herseyi hazir hastahane cantamizda hazir cok sükür  ::) simdi bir tek bebisi bide annemi bekliyorum Allah kismet ederse annem geliyor almanyaya yanima cuma günü  :hieyt: cooooooookk özledim bir bucuk yildir annemi görmemistim. :love3:  Son ana kadar bir terslik cikmazsa suda dogum istiyorum insallah bakalim o aciya sonuna kadar katlanabilirim cünkü suda dayanamayip bana epidural yapin dersem suda dogum sansim kalmiyor maalesef.  :'(  Sorma tülin bir ton isim buldum ama yinede karar veremiyorum ben ilk basta deniz ismini cok istiyordum esim pek begenmiyor melis yada elif düsünüyoruz ama annem bebegi gör sonra isim koy diyor simdilik melis gibi bir terslik cikmazsa bakalim senin aklinda varsa güzel kiz isimleri yazarsan sevinirim bu arada oglusun nasil gülücükler atiyormu anneye  :binkybaby:  :nazar:

MELODI

Unutmadan dogumun cok yakin belirtileri neydi sende tülin bebisimi görmek icin sabirsizlaniyorum  :D ama gelmeye niyeti yok gibi daha benim göbekte daha pek assagiya inmedi senin nasil olmustu sularin gelmeden önce ne gibi belirtiler oldu benim saadece bacaklarim cok agriyor.

Angel

hadi hayirlisi canim demek birbucuk yil oldu anneni gormeyeli rabbim  kavustursun sizi hayirlisiyla  :love3:

hayirlisiyla dayanirsin bitanem bol bol dua oku unutma bazen sancilarin agrisiyla insanin aklina birsey gelmiyor ama  hep dua oku inan cok ise yariyor  

:icon_thumright: rabbim yardim ediyor   :amin:

valla canim melis cok guzel bir isim annen dogru soylemis canim bebegini hayirlisiyla kucagina aldiginda ozaman hangi isim yakisiyor bebegine dahada iyi

goruceksin Allahin izniyle  :binkybaby:  uyyy yerim ben o melegiiiiiii    :hungry:  annesiiii simdi karninda hareketlerini bolca tadini cikart

inan bana insan coook ozluyor karnindayken tekmelerini   hele benim tosun beni surekli wc den cikartmiyordu  her 10 dakikada bir wc ye kosturttuyordu beni

pasammm    :k06: :k06: .oglusum gulucukler atiyor teyzeside  melekleri gordugunde  gulumsuyor derlerya  yani uyurken  birde sut emerken bolca

gulucukler atiyor okadar tatliki Allahim sende tadicaksin bu duyguyu insallah cok yakinda rabbim herkesede tattirsin bu duyguyu insallah

Angel

benim bir bucuk hafta oncesinden nisanim gelmisti hani kanli akinti halinde .aradan 4 gun gecmisti ve ne sancim vede agrim vardi.

saolsun gulsencim demistiki bir dra git diye bende ertesi gun druma gittigimde alttan muayene etti ve iyice karistirdi catimi dogum gerceklessin diye

neyse eve geldigimde hafiften sancilarim basladiydi boyle aybasi sancii gibi sonra dahada kuvvetli gelmeye baslamiti sancilar ozamn anlamistimki dogumumdur diye.
sizede solyemistim  burdan  :laughing7: iste boyle bel agrisiylada gelebilir sancilar ,ama aybasi sanci gibi sonra dahada siklasiyor iste.kusura bakma biraz yavas yazdim tosunum kucagim  emiyor  :nazar:   :D  tek elimle yaziyorum  :opucuk:

MELODI

bende daha tik yok   :icon_scratch: biraz bel agrisi ama o hep vardi insallah hayirlisiyla bende dogum baslasa diyorum bebisimi cok merak ediyorum ama tabiki en uygun zamanda rabbim dogumumu nasip edicek insallah hem daha annemde gelmedi zaten  :-\ tülincim cok saol ben seni cok tutmayim yoksa pasa kizacak bana annemi cok tutuyon diye  :k06: cok öpüyorum senide bebisinide   :opucuk:  :opucuk: :nazar:  :nazar:

Angel

bende 5 gun oncesinden dogum yaptim hep dua ediyordum rabbim  herseyin hapyirlisini ver diye hayirlisi  5 gun onde dogdu yavrum 

:k06:  pasamin karni doydu simdi altini temizliyimde yine uyusun tosunum  :k06:  sende boyle olucan insallah yakinda  :D  foruma bakmak icin firsat

bulamiycan  :muzz: :muzz:    bende seni cok optum prensesimide   :opucuk: :opucuk:   :nazar: :nazar:

fıstık

GEÇMİŞ BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN KIZLAR ANKARADAYDIM YAZAMADIM

UMARIM HEPİNİZ İYİSİNİZDİR BİZİM BUGÜN AŞIMIZ VAR KUZUCUM UYANSIN SAĞLIK OCAĞINA GİDİCEZ YİNE AĞLATICAKLAR

KUZUMU :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

burcum

kızlar nerelerdesiniz yahu? :honk:

bayram tatilin de çekildik ana kız  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Angel

amaninnn yerim ben sizi masallahhhhh burcum cok guzel ciktiniz anali kizli bende oglusumla cekerim az sonra uyandiginda    :love3: :love3:   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

çek angelim sizi de analı oğullu görelim  :k06: :k06: :k06:

CikoLatam

canım ya maşallahhh ikinizdeee çok tatlısınızzz

. . Allahım SEN'i Korusun Bebeğim . . Sağlıcakla gel . . 34+

DİLVİN

ÇOK GÜZEL ÇIKMIŞSSINIZZZ   CANIMMM   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

FACE BABASIYA VAR EMRE BEYDE  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

SiBeL.İlaYdA

kız ben bu derinimi yiyim izin vermiş nüki maşallah ona sanada darılmayasın diye dedim  :-*