2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

kızlar nbr

ben geldimmmmmmmmmmmmmm :k06:

bilgisayarım yeni geldi umarım bol bol görüşürüz

ne var ne yok bilmiyorum hepsini okuyamadım

çok öptüm sonra görüşürüz :wave:

neslihan

Hoşgeldin fıstık konuşalım bol bol son günlerin kıdemlisi sensin

burcum

Alıntı yapılan: Angel - 09 Ağustos , 2009, 04:35:44
burcum masallah 41 kere ikinizede canim hele kelebegine bittim yaa o uyuma sekli yavrum   :nazar: :nazar: :nazar:   coook tatli canim ayni sana benziyor babaya cok az benzettim    :opucuk:  Allah hayirli yasamlar ve uzun omurler versin kelebegine canim   :nazar: :amin:

sağol canımmmm seninle paşanın da resimlerini bekliyoruz az kaldı annesi nasıl geçiyor ağrın sızın yok demi ilk sıradasın şafaklarda  :k06: :nazar:
buarada su dan haber alan var mı alacağı olsun küsüm ona  :caca: :caca: göya habersiz bırakmayacaktı bizi
fıstıkcım sen de unuttun bizi vallahi

Angel

selam kislarrr   :love9: :love9: 

anammm dunurum gelmis hosgeldin canim nasilsin  gelinim nasil annesi yine cadiligi ustundemi bakim   :k06:  kim bilir nasilda buyumustur yavrum  :love3: 

cok ozledik seni canim iyiki geldin  artik   :opucuk:

bizim tam 3 haftamiz kaldi  burcum cok agirlastim artik islerimi yavas yavas yapmaya calisiyorum cogu zamanda yapamiyorum nefes nefese kaliyorum belim kopacakmis gibi oluyor

saolsun yarin annem benimle kalmaya geliyor Allah razi olsun  artik buhafta icinde evi guzelce temizleriz pasamiza hazir  :binkybaby:

bugun tosunumu gordum ultrasounda dogum pozisyonunu aldi yavrum cok sukur iyice baski yapiyor kasiklarima heleki aksamlari   :k06:    :nazar: :nazar: 

iste boyle kislar bu hafta evde yogun temizlik var  Allah yardimcimiz olsun   :amin:

fıstık

dünürümmmm neslihancım burcucum hoşbulduk güzel anneler

valla benim cadı kızdan pek fırsatım olmuyo ama girmeye çalışıcam

sofrada yemek yedirmiyo bize vermiyosunuz diye kızıyo birde dişleri çıksa napıcak bilmiyorum

Angel

:ehi: :ehi: :ehi:  demek yemek istiyor  gelinim   :k06: :k06:   yemegin suyundan azicik tadsin kiss parmaginin ucuyla batir agzina  :hungry: 

hep sizmi yiyceksiniz Allah Allah    :ehi:

disleri ciksa abovvvvv   :toothy10:   sizinle beraber yemek yer artikim benim gelinim yerim ben onuuuu   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kac aylik oldu nagisim   :opucuk:

fıstık

10 gün sonra 3 ay bitecek 4 e giricez dünürüm ya sorma

biraz meyvelerin suyundan tattırıyorum geçen gün babası sarımsaklı yoğurt vermiş çocuğa :toothy10:

emziğede alıştık ama vişne reçelinin suyundan olursa öyle alıyoruz ağzımıza

bazen mama veriyorum canı isterse ne yapacağı belli olmuyo hanımefendinin çünki çok obur maşallah :nazar: :nazar: :nazar:

aslında obur değilde nasıl diyeyim herşeyden tatmak istiyo çikolata bile yedi yani düşün azda olsa bişey yerken gördümü o da yemek istiyo :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Allah iyliginizi versin yaa cocuga sarimsakli yogurt yedirdi demek babasi    :toothy10: :toothy10:

cok sukurki  yalanci memeye alisti   :k06:  recel saolsun   :k06:

:ehi: :ehi: :ehi:  demek cikolatada yedi kuzum   :toothy10:   

bende onu yerim artikim  :hungry: :hungry: :hungry:  tosunumla birlikte    :hungry: :hungry:

neslihan

Maşallah kızına fıstıkcım bende arada bir mama veriyorum çünkü meme emdikten sonra bile yalanıyor maşallah  :nazar:

Tülin Allah en kısa zamanda kurtarır inşallah.

Benim bu kızım bu gece de diğer geceler gibi ağladı ve uyumadı.Bende ağladım.Ayağımda sallarken eşim uyandı çocuğu çok sallıyorsun zarar vereceksin diye bende ağladım da ağladım bu gidişle çıldırıcam ben aynı çocuk gündüzleri sadece emmek için kalkıyor ve baygın yatıyor.Ben napıcam var mı bir çaresi olan bu çocuk nasıl gece uyuycak? :crybaby2:

burcum

ALLAH kolaylık versin angelim göz açıp kapayıncaya kadar biter inşallah temizliğin fazla da yorma kendini
öptüm hepinizi kızlar

< ESLAL >

Alıntı yapılan: burcum - 09 Ağustos , 2009, 01:45:01
ezocum diğer sayfa da başka resim yüklemiştim ona bak istersen canım buarada sadece 8 kilom gitti henüz göbeğimde duruyor biraz  :k06: 10 kilo gitmişti de sütüm azaldı korkusuna ben sardım yemeye ondan 2 kilo geri almışım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: olsun daha 22 günlüğüz

neslihancım kokla kuzucuğu
canım ben o fotoyu bulamadım :-\
güzelim 8 kilo azmı hem sezeryan olmana rağmen göbek gitmiş bence dediğin gibi daha 1 ay bile olmamış üstelik bence çok iyisin inş. bende kısa sürede öyle olurum şimdi hamile kıyafetleri kurtarıyo sonra naparım gitmezse okadar kilo :k06:napim onuda koca düşünsün yeni dolap düzecek olan o ama dimi :tongue3: :ehi: :ehi:

neslihan

Canım mesele yeni dolap düzmek değilki kıyafetlerinin hiçbirinin vücuduna olmaması özellikle lohusa döneminde çok can sıkıcı oluyor.Lütfen 12 kiloyu aşmayın sonra moraliniz çok bozulur.Benden 11 kilo gitti ama daha 14 var.Yaşamış örnek olarak rahatlıkla kilonuzdan kurtulabilmeniz için doktor tavsiyelerini dinleyin lütfen

nazan

en cok benden gıtmıs galıba 85 kıloydum 65 kıloya dustum ve daha sıslıklerım var yavas yavas onlarda gıdıyo benım pamugum masallah gecelerı uyuyo sadece emmeye kalkıo ama degısır dıyolar ısallah hep pole gıder degısmez ısallah bu arada uyumuyosa rezene cayı ıcır cnm rahatlatır ve uyutur neslıhancım denemenı tavsıye ederım

< ESLAL >

Alıntı yapılan: neslihan - 11 Ağustos , 2009, 12:01:26
Canım mesele yeni dolap düzmek değilki kıyafetlerinin hiçbirinin vücuduna olmaması özellikle lohusa döneminde çok can sıkıcı oluyor.Lütfen 12 kiloyu aşmayın sonra moraliniz çok bozulur.Benden 11 kilo gitti ama daha 14 var.Yaşamış örnek olarak rahatlıkla kilonuzdan kurtulabilmeniz için doktor tavsiyelerini dinleyin lütfen
[/quote
kesinlikle haklısın canım bende o sıkıntıyı yaşayacağımı bildiğim için topu kocaya atarak rahatlamaya çalışıyorum  :ehi: ben şimdilik çok kilo almadım 61 ile hamile kaldım 64 düm şuan 5 aylık olduk inş. böyle devam eder ama son aylarda şişeceksin die iyi moral veriyolar bana sağolsunlar :-\ hamile kalmadan önce yeni kıyafetler almıştım hiç birini giyemedim benim aklım onlarda kaldı :k06: benim direk göbüş çıktı birde benim dr. kilolayla ilgili bişeyde söylemiyor önemli olan bebeğin sağlığı düşüncesinde benim mide sorunlarım hala devam ettiği için ben az sık yemek zorunda kalıyorum sanırım o yüzden çok kilo almadım

şevval*yağmur