2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

şevval*yağmur

kızlar biz de doktorda geldik...son 6 günümüz kaldı...  :hieyt:
canım kızım 2957gr,49cm olmuş...artık hazırız bekliyoruz...inş çok bekletmez yağmur hanım....  :binkybaby:

Angel

amaniin yerim ben onu annesi masallah   :nazar: :nazar:  bugun yarin gelebilir demek.

sancilarin vardir herhalde Allah yardimcin olsun   :opucuk:

(gülşen)

günaydın güzel annişler  :opucuk:
bizim kızlar prenseslerini kucaklarına alınca unuttular bizi
neyse 9 ay hasreti anca biter  :k06:

Angel

hosgeldin gulsenim nasilsin

deme yaa oyle oldu zaten kimse gelmiyor artik tamamen unuttular biizi  :'( neyse canlari saolsun iyi olsunlarda   :aferin:

şevval*yağmur

Alıntı yapılan: Angel - 22 Temmuz , 2009, 10:26:07
amaniin yerim ben onu annesi masallah   :nazar: :nazar:  bugun yarin gelebilir demek.

sancilarin vardir herhalde Allah yardimcin olsun   :opucuk:

cnm nedense benim pek sancım yok sadece arada kasılma oluyor zaten dün nst de de çıkmadı sancı.açılmam da yokmuş daha...biraz bekletecek gibi... :laughing7:

(gülşen)

hayırlısı olsun şevvalcim vakti zamanı nezamansa ozaman doğar
ben bu sitede normal doğum yapana rastlamadım çok garip burcuda niyeti oydu ama olmadı
bu arada onuda çok merakediyorum dün msn de konuştuk biraz ama pek iyi değildi  :dontknow:
kendine gelsede bi konuşsak ya

Angel

nilguncum merak etme canim son gun sancilarin arta bilir.

bana oyle olmustu kizima hamileyken songun nisanim geldiydi ve ertesi gece suyum geldiydi evde   :aferin:

gulsenim bende dun dusunuyordum bu aralar cok sezeryanli dogumlar oldu diye   :honk:  valla herseyin hayirlisini versin rabbim.bende bugun hastehaneye gittim bizim kan uyusmazligi var  ikinci iynemi salindaim

birde dogum haneye gittim bir bakiyim dedim  :laughing7:  cok guzeldi ben suda dogum istiyorum insallah ama son an ne olacagini bilemeyiz tabiyi rabbim hepimizede hayirli dogumlar nasip eder insalla  :amin: 

neslihan

Herkese merhaba gülşencim burcu neden iyi değil bebeği nasıl?Sizler nasılsınız.Nazan ne yaptı acaba.Biz doktordan yeni geldik.İyiyiz çok şükür.Aylık kontrolümüz vardı.Maşallah iyiymiş kızım.Akşam göğsümdeki apse için gidicem doktora kontrole.Bana iki gün önce antibiyotik kullan dedi.Geçmezse uyutup kesicez dedi.Geçti gibi çok şükür.Akşamda kendim içim kontrole gidicem

Angel

neslim hosgeldin canim nasilsin prenses nasil  :opucuk:

masallah demek kontrolunuz iyi gecti annesi iyi bakiyor kuzuma  :nazar:   :aferin:

demek dr antibiyotik verdi tahmin ettigim gibi olsun canim  sen gogsunden vazgecme.iyilessin gogsun eger sutun yoksa drun sana ilac veriri ve sutun yine geri getirebilirsin olmassa pompaylada geri gelir zaten cok gecmis olsun   :opucuk:

burcumun beli ve boynu agriyordu canim epiduraldan dolayi kelebegi iyimis cok sukur .tez zamanda iyilesir insallah.

(gülşen)

hoşgeldin canım  :opucuk:  bizler iyiyiz çok şükür
burcu ağrım çok diyo bende merak ediyorum onu

neslihan

İyi olmanıza sevindim kızlar.Tülin ben emzirmeye devam ediyorum.Antibiyotik süte çok az geçiyormuş oda etki yapmazmış.Zaten düzeldi gibi de çok şükür.Doğumda beni de belden uyutmaya çalıştılar.Ama beceremediler çünkü benim sırtta kilo almış.4 kez iğne yaptılar belime benimde az da olsa halen ağrım var.

şevval*yağmur

normal ddoğum yapmayı burcum da ben de çok istiyorduk ama burcuma nasip olmadı...benim de son güne kadar ne olacak belli olmaz.allah herkesin gönlüne göre versin..dün konuştum burcumla...doktor başağrın geçene kadar kımıldama yat demiş o nedenle msn falan açamıyo...bir kaç güne geçer ağrılar demiş doktor inş çabucak atlatır da bebişiyle beraber döner aramıza...ben de nazanı merak ediyorum haber alan olursa yazsın buraya...inş o da bebeği de iyidir..

nazan

selam kızlar ben geldım carsamba gunu cıktık hastaneden bebegım kuvezda yattı cunku anne karnında su yutmus ve nefessız kalmıs dogdugunda kalbı durmus ama hayata gerı dondu cok sukur ve suan ıkımızde cok ıyıyız allahım herkesın yavrusunu bagıslasın

Angel

canim benim cok cok gecmis olsun nazancim , cok sukurki iyisiniz   :amin:

hayirli olsun canim rabbim yavrunu sizlere bagislasin   :nazar:

sen nasilsin  :opucuk:  resimleride bekliyoruz

neslihan

Nazancım çok geçmiş olsun Allah korumuş.Allah analı babalı büyütsün.Bu kızçeler çok tatlı oluyo maşallah :nazar: