2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

Alıntı yapılan: fıstık - 03 Temmuz , 2009, 18:17:09
burcucum kelebek kızımız nasıl sen nasılsın

yok yatağında uyuyor ama önce benim kucağımda uykuya dalması lazımki beşiğine koyayım yoksa hemen uyanıyor

kızlar bu arada annem zorla beşik almıştı bana ben karyolası var niye alıyosun diye kızmıştım allah razı olsun

çünki her yolu denedik mecbur kaldık sallanmadan uyumuyo, ya kucağımda emerken uykuya dalacak yada sallanacak

burcu hani demiştinya göğüslerimle oynanmasından hoşlanmam diye :k06: eğer senin kız ışıl'a çekerse yapışık ikiz gibi olacaksınız

ve onlar hayatları boyunca bundan daha fazla oynanmayacak

benimkini yakında kesip ağzına yapıştırıcam sıpanın :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ilahı fıstıkcım koptum gülmekten  :k06: :k06: kelebek iyi kuduruyor bu kız karnımda böyleyse dışarı da tahmin dahi edemiyorum

angelim iyiyiz biz kelebeğimle kuduruyor işte acıtmak ne kelime oturtmuyor artık sürekli yatıyorum  :ehi:

nilgüncüm az kaldı sen doğuracaksın kızlar erken gelir diye boşuna demiyorlar  :k06:

fıstık

serum fizyolojik doktor tavsiyesi elma yağınıda  duydum demişti doktorum denebilirsin demişti

ben günde 2 fincan rezene çayı içiyorum onada faydası oluyo gazını rahat çıkartıyo

bugün beni delirtti resmen ya uyumuyo bu çocuk nazar oldu uyuyo uyuyo dedik şimdi uyumuyo

dün ne güzel uyumuştu gecenin 2:30 unda büyü bozuldu acısını çıkarttı burnumdan fitil fitil getiriyo anneme attım biraz o baksın

neslihan

Ben humana nın stil tea sini içiyorum süt arttırıcı çay.Onun içinde de rezene var.Benim kızımda gündüzle geceyi karıştırıyor.O yüzden gece lamba açık uyuyoruz.ŞuAn gece de 3-4 kez kalkıyor maşallah.Gün boyunca uyanık kalıyor ara ara uyuyor uyanıkolduğu vakitlerde de kucakta gezmek istiyor.

burcum

fıstıkcım nazar değmemiştir annesi biz bile bazen uyuyabiliyoruz bazen uyuyamıyoruz bazen canımız yemek yemek bile istemiyor sıcak diye huysuzlanmıştır belki
serum fizyolojiği ben de biliyorum kardeşimde kullanmıştık doktor öneriyor tuzlu su zaten bildiğimiz faydalı

neslihan

serum fizyolojiğin neye faydası var ve nasıl kullanılıyor

burcum

Alıntı yapılan: neslihan - 05 Temmuz , 2009, 14:08:15
serum fizyolojiğin neye faydası var ve nasıl kullanılıyor

canım burun tıkanıklığına veriyor serum fizyolojiği tek kullanımlık tüpler için de ağzını kırıyorsun burnuna sıkıyorsun
prenses nasıl annesi uyuyor mu?

neslihan

İyi çok şükür canım ama göbeği hafif hafif kanıyor canım sıkılıyor.Şuan uyuyo babasının yanında.Yarın doktora götürücem.12 günlük bebeği bu 4.doktora götürüşüm olacak.1 kez sağlık ocağına 3 kez de kendi doktoruna.Sen nasılsın burcum bebiş nasıl

burcum

Alıntı yapılan: neslihan - 05 Temmuz , 2009, 14:33:02
İyi çok şükür canım ama göbeği hafif hafif kanıyor canım sıkılıyor.Şuan uyuyo babasının yanında.Yarın doktora götürücem.12 günlük bebeği bu 4.doktora götürüşüm olacak.1 kez sağlık ocağına 3 kez de kendi doktoruna.Sen nasılsın burcum bebiş nasıl

olsun götür annesi sıkılıp üzülüceğine için rahat eder en azından oh mis baba kız uyuyorlar he ay ne güzel ben de babasıyla yatırıcam yanyana uyusunlar
kelebeğim iyi neslihan teyzesi kuduruyor 35+5 günlük olduk bakalım hazırlıklarımıza devam ediyoruz

(gülşen)

selam kızlar günaydın  :opucuk: :opucuk: :opucuk:hepinize
maşallah iyi kaynatmışsınız ben yokken kaç gündür giremiyordum  ev taşıma işi çıktı benim kızlar bende ufak ufak toparlanıyorum işte zaten kargoya verecem bu haftasonu taşınırız büyük ihtimalle kızımda iyi bende çok çabuk yoruluyoruz okadar bide hava sıcak bunaltıyor beni allah yardımıcımız oldun neslihancım ve nagehancım sizin bebişlerin işi daha zor allah yardımcınız olsun ne giydireceğini şaşırır insan açsan soğuk alır diye korkarsın giydirsende sıcak olur
tülinim tosuncuk nasıl sen nasılsın
burcu canım sen neyaptın işlerini bitirdin mi kelebeğin nasıl
nazandan haber varmı oda yok heralde kaç gündür

Angel

06 Temmuz , 2009, 10:23:47 #6459 Son düzenlenme: 07 Temmuz , 2009, 03:47:08 Angel
hosgeldin gu;senim demek ev tasima olayi var Allah yardimciniz olsun .evinizede hayirli olsun bu arada kendini yorma sakin dinlen .emir nasil prenses nasil annesi.benim oglusum cok sukur  iyi .artik dogum kanala yerlesmis kafasi assagida 4 gun once yerlesti sanirim   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   butun yavrularimiza

kislar bende bugun resim cektim bakin bakalim buyudumu benim tosunum 

31 haftalik halimiz  :nazar: :nazar: :nazar: bende iyice tosun oldum bu arada 9 kilo aldik   :tongue3:

burcum

gülşenim ALLAH kolaylık versin canım göz açıp kapayıncaya kadar taşırsınız inşallah evinizi anlamazsın bile inşallah kendini yorma ağır kaldırma kızarım sonra  :caca: :caca: :caca: prensesim nasıl?

angelim maşallahh kız kocaman olmuş ya bu annesi  :nazar: :nazar: :nazar: anammmmmm fırlayıp çıkacak gibi duruyor ya  :ehi:

nazancım nerelerdesin haber ver ?

su sende giricektin göya ara sıra  :caca: :caca: :caca: :caca:

neslihancım prensesimiz nasıl annesi ?

fıstıkcım senin yaka iğnen nasıl  :k06: :k06: :k06: ay çok sevdim ben bu lafı  :ehi: :ehi: :ehi:

kızlar bizim bugün itibariyle 29 günümüz kaldı heyecan dorukta
bugün babamız dolabımızı getiricek cicilerini yıkıyayım ütüleyeyim yerleştiricem buzdolabını silicem vestiyer silinecek ray dolap silinecek yarın annem gelicek birçok işi yaparız yarın perde yıkanıcakk anammmmmmm

Angel

:toothy10:  :toothy10:   kiss burcu firliyacakmi yok kisss daha dursun yerinda   :ehi: :ehi: bu aralar naz yapiyorum degerlendireyim biraz ondan sonra ciksin tosunum   :ehi: :ehi:   

hadi hayirlisi demek 29 gununuz kaldi haa vay be zaman ne cabuk geciyor   :honk: Allahim hepimizede hayirli ve saglikli dogumlar nasip eder insallah.

ben bugun druma suda dogumu istedim bir bakiyim dedi hastehaneyle konusacakmis ayarliycakmis o gune kadar    :muzz: :muzz: :muzz:  hayalimdeki dogum suda dogumdu insallah olurr  hayirlisiyla  :amin: :amin: :amin:   

ben tosunumun giyisilerinin yaridan fazlasini yikadim ve durdum artik gunler yaklastikca utuliycem hepsini ve dolabina yerlestiricem Allahin izniyle

neslihan

merhaba kızlar maşallah hepinize.gülşencim dikkatli ol yorma kendini.burcum son günler az kalmış hayırlısıyla kurtulursun inşallah

biz bugün doktordaydık.göbüşüne bakıldı.bişey yok dedi.baticonla temizle geçicek dedi.içine baktı kopmamış parça yokmuş.parça olsaydı lazerle yakıyorlarmış.çok şükür öyle birşeye maruz kalmadık.k vitamini iğnesi yaptılar bide kızımı ben tutamadım babası tutabildi iğne vurulurken.

süt için tıkınmaya devam ediyorum.Ama kahvaltı dışında ekmek yemiyorum.Onuda yemem gerekiyormuş.Meyve ssuyu ve meyve yemeye dikkat ediyorum.Hoşaf ve de humana nın çayı sanırım iyi geldi.kızımın kilosu iyiymiş.Böyle devam et dedi.

(gülşen)

tülincim harika görünüyorsunuz bitanem  :opucuk:  kız tosunu sıkıştırmışsın ama bol bol giyin annesi daraltma öyle rahat şeyler giy
ben elbise giymeyede başladım oh ne rahat çok ta hoşuma gidiyo  önce tuafladım hiç giymediğim için  eşim seçti bende kırmiyim giyim dedim iyide yapmış valla
burcu canım güzel duaların için sağol bitanem   :opucuk:
neslihancım hoş geldin canım prensesin iyi demek ne güzel ye tabi annesi kızımıza süt olsun şifa olsun inşallah boş ver takma kiloları nasılsa verilir istedikten sonra ama şimdi değil tabi suda iç bol bol oda çok güzel süt yapıyormuş doktorum diyordu bana

fıstık

kızlar nbr nasılsınız

ben fena haldeyim kakasını yapamadı prenses akşamdan beri

doktoru aradık zeytinyağı yap dedi poposuna yaptım

akşam az bişi yaptı sabaha kadar huzursuz uyudu 2 saatte bir kalktı sabah tekrar yaptım 2 bezi arka arkaya doldurdu ama uyuyamıyo şimdide

sabahın 9 undan beri ayakta