2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

banyodan sonra teyzem yapıyo ama birde akşam deneyeyim bakalım yorulsun uyusun bari

çok şükür kırkımız çıktı dışarı yürüyüşede gittik arabasında uyudu kaldı açık hava uyuttu ama dün çıkartamadım kardeşim geldi

akşama misafir geldi ışılda hiç durmadı annem olmasa varya bitmişim ben

neyse boşver paşamız nasıl az kalmış damadıma kavuşmama ya sadece 2 ay :muzz:

fıstık

canım kıpırdanmaya başladı heran uyanabilir yazmazsam bil ki uyanmış ve yakama yapışmıştır  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Angel

:basardim: :basardim:   evet iki ay 8 haftamiz kaldi cok sukur    :occasion14: :occasion14: :occasion14:  

yeri daraldi pasamin gecen hafta ultrasounda gittik cinsiyetine birdaha baktirmak icin malum yanlisliklar oluyor cunkum   :k06:

dr dediki 99 % erkek ohh dedim cok sukur herseyi masmavi tosunumun cunku   :k06:   suan donuyor karnim dalga dalga oldu suan   :D  hele geceleri hic uyumuyor  saat 7 oldumu aksam basliyor  gymnastik hareketlerine    :laughing7:  tabiyi bende kiliktan kiliga giriyorum o donerken sipa saolsun acitiyor   :ehi:  iste boyle canim bizden haberler bukadar  havalar burda cok soguk hava rapprunuda verdim   size  :ehi:  

Angel

03 Temmuz , 2009, 15:31:29 #6438 Son düzenlenme: 03 Temmuz , 2009, 15:39:09 Angel
Alıntı yapılan: fıstık - 03 Temmuz , 2009, 15:24:57
canım kıpırdanmaya başladı heran uyanabilir yazmazsam bil ki uyanmış ve yakama yapışmıştır  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi:  kucagindami uyuyor sureklimi yani , kuzum yaa Allah seni kiss yatagina yatir alisir bir iki aglar alisir bak sonra senden kesinlikle ayrilmak istemez aleyna halen beni yaninda uyumasini istiyor   :cildir:  4 gundur kendi  yalniz uyuyor ama aglayarak bak kucukken alistir sonra pisman olma   :icon_thumright:   sonra ilerde dunurum demisti dersin .

nazan

slm kızlar ben geldım nasılsınız bebısler ns-asıl bakalım

burcum

oh içimiz rahatladı fıstıkcım korkuttun bizi ışılımız da iyiymiş kıyamam annesi seni emzik yerine koymuş bile ışıl  :k06: bol bol yor annesi ışılı ve bence de yatağına alıştır daha sonra çok çekersin şimdi 1 ağlar 2 ağlar alışır
angelim sen nasılsın paşamız nasıl görüşemiyoruz artık iyi haberlerinizi alalım da bari gerisi önemli değil
su canımmm bir ses ver sende birşeyler yaz merakta bırakma
nazancımla zaten görüşüyoruz  :laughing7:
neslihan zaten vakit bulabilirse giriyor kuzum
hepiniz öpüldünüzzzzzzzz

fıstık

burcucum kelebek kızımız nasıl sen nasılsın

yok yatağında uyuyor ama önce benim kucağımda uykuya dalması lazımki beşiğine koyayım yoksa hemen uyanıyor

kızlar bu arada annem zorla beşik almıştı bana ben karyolası var niye alıyosun diye kızmıştım allah razı olsun

çünki her yolu denedik mecbur kaldık sallanmadan uyumuyo, ya kucağımda emerken uykuya dalacak yada sallanacak

burcu hani demiştinya göğüslerimle oynanmasından hoşlanmam diye :k06: eğer senin kız ışıl'a çekerse yapışık ikiz gibi olacaksınız

ve onlar hayatları boyunca bundan daha fazla oynanmayacak

benimkini yakında kesip ağzına yapıştırıcam sıpanın :toothy10: :toothy10: :toothy10:

neslihan

Merhaba fıstıkcım benimkide göğsümden ayrılmıyor.Tutmaya da başladı ufaktan.

Ya biraz canım sıkıldı.Göbeği 2 gün önce düştü.Hafif hafif kan gelmiş sanki herkese sordum olabilir dediler bide sağlık ocağına götürdüm.Bende çok evhamlıyım.

Fıstık bide bebeği nasıl giydiriyorsun yarım kollu felan giyiyor mu?

< ESLAL >

Alıntı yapılan: neslihan - 03 Temmuz , 2009, 18:38:46

Ya biraz canım sıkıldı.Göbeği 2 gün önce düştü.Hafif hafif kan gelmiş sanki herkese sordum olabilir dediler bide sağlık ocağına götürdüm.Bende çok evhamlıyım.

neslihancım gözün aydın canım gerçi bebişin kocaman olmuş ama ben yeni gördüm.Allah analı babalı sağlıklı büyütsün inş.darısı başımıza bizlerde kurtulalım sağsalim inş.

neslihan

Amin canım.İnşallah sağlıkla yavruna kavuşursun

fıstık

Alıntı yapılan: neslihan - 03 Temmuz , 2009, 18:38:46

merhaba neslihancım allah analı babalı büyütsün :nazar:

ışılında çok azıcık kanamıştı merak etme zaten hemen kurumuştur.Şu an iyice ısındı havalar canım içine kısa kollu body üzerine atlet askılı bluz ve şort

giydiriyorum zaten capri gibi oluyo  ayağınada çorap :k06:

vücud ısısını içinden kontrol ediyorum doktor sen ne giyiyorsan onada aynısını giydir dedi

fıstık

hergün 3 damla d vitamini veriyorum sabahları 5-10 dakika güneş banyosu var

gün aşırı yıkıyorum masaj yapıyorum

emzirmeden önce serum fizyolojik veriyorum burnundan

birde hergün karnına ve ayaklarının altına elma yağı sürüyorum hem gazını çıkartmasına yardım ediyor hemde üşütmesini engelliyormuş

emzirdikten sonra gazını mutlaka çıkart bazen bizimki 15-20 dakika sürüyor yatırırsam ya hıçkırık tutuyo yada kusuyo

işte böyle akşam olup gidiyo canımcım sende yaptıklarını yazarsan bende deneyebilirim  ;)

Angel

ay ay ay ay icim bir hos oldu boyle keske kizimin zamanindada boyle internet olsaydida girip arkadaslardan fikir alsaydim fikirlerimizi paylasirdik simdiki gibi   :y25:

burcum biz iyiyiz cok sukur yavrumun yeri daraldi iyice canimi acitiyor kuzum   :nazar:  iste boyle siz nasilsiniz su isten ayrildi sanirim 1 inde ayrilicam diyordu 

nazancim ,gulsenim ,nesliii,dunurum  iyisiniz insallah   

a.e.o  :hello:

neslihan

Alıntı yapılan: fıstık - 03 Temmuz , 2009, 22:49:57
hergün 3 damla d vitamini veriyorum sabahları 5-10 dakika güneş banyosu var

gün aşırı yıkıyorum masaj yapıyorum

emzirmeden önce serum fizyolojik veriyorum burnundan

birde hergün karnına ve ayaklarının altına elma yağı sürüyorum hem gazını çıkartmasına yardım ediyor hemde üşütmesini engelliyormuş

emzirdikten sonra gazını mutlaka çıkart bazen bizimki 15-20 dakika sürüyor yatırırsam ya hıçkırık tutuyo yada kusuyo

işte böyle akşam olup gidiyo canımcım sende yaptıklarını yazarsan bende deneyebilirim  ;)

Canım ben bu kadarını hiç bilmiyorum.Serum fizyolojik ve elma yağını hiç duymadım canım ya.Doktor tavsiyesi mi bunlar.10 damla vitamin veriyorum günde doktor öyle söyledi.Bide gaz sancısı olursa zinco diye bir ilaç var ondan veriyorum.Canım göbeği 2-3 gündür azar azar kanıyor.Ama öyle çok fazla değil damla halinde doktor pazartesiye kadar baticonla temizle dedi.Her halikarda pazartesi gel dedi.Bide vücudunu sildikten sonra tüm vücudunu bebe yağıyla yağlıyorum.Poposunu her açışta pişik kremi sürüyorum.İşte böyle.Yeni bişey öğrenirsem yazarım

şevval*yağmur

günaydın kızlar.....
3 gün önce nişanım geldi hala tık yok...ne iş bu yaa? :dontknow: