2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

Alıntı yapılan: nazan - 01 Temmuz , 2009, 17:57:34
sıslıkler aynı cnm bebısım cok cok ıyı dun doktora gıttık 10 gun once gıttık dayanamadıkta bebegım cok guzel kılo almıs masallah 2 hafta once 1540 gr dı sımdı ıse2340 gr olmus ayın 15 gun verıcek sezeryana bakalım

oh oh maşallahhhh pamuğa hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

nazan

tabı ayın 15 kadar sancılarım baslamzsa sezeryan olucam her an sancılarım baslayabılırmıs

selma005

mrb arkadaşlar nasılsınız biz oğluşumla çok iyiyiz şükür. neslihancım süt konusunda haddim olmayarak tavsiyede bulunayım humana diye süt veren anneler için bitki çayı var müthiş bişe bende çok zorlu bir hamilelik ve ardından çok zor bi sezeryan geçirdim sütüm gelmiyordu doktorum bu çayı önerdi günde 2 fincan içiyosun süper oluyo valla oğlum 1 haftada 400 gr aldı allah herkesin bebeğine sağlık versin senle ve arkadaşlarla paylaşmak istedim.

burcum

01 Temmuz , 2009, 18:07:26 #6408 Son düzenlenme: 01 Temmuz , 2009, 18:12:28 burcum
Alıntı yapılan: selma005 - 01 Temmuz , 2009, 18:04:54
mrb arkadaşlar nasılsınız biz oğluşumla çok iyiyiz şükür. neslihancım süt konusunda haddim olmayarak tavsiyede bulunayım humana diye süt veren anneler için bitki çayı var müthiş bişe bende çok zorlu bir hamilelik ve ardından çok zor bi sezeryan geçirdim sütüm gelmiyordu doktorum bu çayı önerdi günde 2 fincan içiyosun süper oluyo valla oğlum 1 haftada 400 gr aldı allah herkesin bebeğine sağlık versin senle ve arkadaşlarla paylaşmak istedim.

selmacım maşallah oğluşuna canım ALLAH size bağışlasın

nazan

nazan

burcum

Alıntı yapılan: nazan - 01 Temmuz , 2009, 18:15:57
burcum kız nıe sesın solugun cıkmıyor

canım bu site de fazla hareket yok diğer sitelerde konuşuyoruz  :k06:

nazan

nazan

burcum

(gülşen)

günaydın kızlar güzel annişler şükür form düzelmiş
nasılsınız  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

burcum

biz iyiyiz gülşencim sen nasılsın prenses nasıl annesi ?

neslihan

Alıntı yapılan: selma005 - 01 Temmuz , 2009, 18:04:54

Saol canım bende aldım ondan.Maşallah oğluna

nazan