2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

su

NESLİHANCIM HOŞGELDİN ALLAH SANA BAGIŞLASIN CANIM SEZERYAN ÇOK ZORMU BENDE ÖYLE İSTİYORUM KISMET OLURSA
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

burcum

Alıntı yapılan: neslihan - 27 Haziran , 2009, 11:14:23
Yok canım benim kızım karnımdayken hiç gece uyanmazdı şimdi gece uyumuyor.Gözgöze geliyoruz ama şuan bilinçli bakmıyorlar.
Yalnız kesinlikle sesimi tanıyor.Sesimi duyunca bana doğru dönüyor.Çok güzel bir duygu burcum Allah hepinize kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

amin neslihancım prensesin yeni ve büyük resmi varsa koysana bakalım nesli

neslihan

Sucum ben geçirdiğim ilk geceden itibaren ayaktayım.Ama sonuçta karnımda dikiş var.Gece pansuman yaptılar birdaha pansuman bile yapılmadı.Estetik dikiş şuan sadece iplerin başlangıç ve bitiş yeri gözüküyor.

Otururken kalkarken karnım ağrıyor.Bide benim hamilelikten önceki bel ağrımda devam ediyor.Ama yine de çok problemli bişey değil.Annemler var ama kızıma gece bile kalkıp bakıyorum ben.Onları ve eşimi uyandırmamaya çalışıyorum.

İlk uyandım hiç bişey hissetmedim ameliyathanede.Kızımı sordum yukarda babasının yanında dediler.Esmer mi sarışın mı dedim kumral dediler.Odaya çıkarttılar herkes beni bekliyordu.Kızımı verdiler emsin diye çok şükür emdi hemen.Herkesle fotograf çekildim ama ara ara uyuyordum tabi.Hemen ağrı kesici yaptılar bacağımdan 6 saat etkiliymiş.Ameliyattan önce ve sonra yaklaşık 12 saat aç kalıyosun.Serum takıyolar.Ben yedide odadaydım.12 ye kadar bezimi felan değiştirdi ebeler.12 de de geceliğimi giydirdiler.saat 1 de de ayağa kalkacaksın dediler.İşte o zaman en büyük yangın çıktı karnımda buz koysak olmaz mı diyorum.Hiç öyle bir uygulama yapmadık diyolar.Kalktım tuvalete de gittim.Mesele ayağa kalkmak güzelim.Ondan sonra alışıyorsun.Pazartesi dikişimi alacaklar inşallah.Tek avantajı sancı çekmemek sezaryenin.Hakkınızda hayırlısı olsun

neslihan

Yüklerim canım benim daha sonra saolsun görümceler kaynanam annem.Yardım için bizdeler.Annemle kaynanam gecede bizle kalıyor.Ama bu yardım sonucunda ben aradığım şeyleri bulamaz oldum.Fotograf makinesinin ara kablosu yok.Bulunca ekliycem inşallah.Görüşürüz yine kendinize iyi bakın

su

SENDE KENDİNE VE MİNİK KIZINA İYİ BAK DARISI BAŞIMIZA
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

burcum

kıyamammmm tamam canım benim prensese iyi bak

neslihan

01 Temmuz , 2009, 12:27:00 #6396 Son düzenlenme: 02 Temmuz , 2009, 13:44:11 neslihan

Teyzeleri bu benim minik kuzumun yeni fotosu. :nazar:Şuan 8 günlük dün göbüşünü düşürdü.Bugün yıkadık çok şükür.Allah hepimizin yavrularını nazarlardan korusun inşallah.

Angel

oyyy oyyy oyyyy yerim ben  bunuu kisss masallah subahanAllah  sukurler olsun yaradanima nesliiii bu fistik cok tatli annesiii rabbim dort gozden ayirmasin hayirli talih versin yavrucuguna cok seker yaw   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sen su sekerlokumumu tasidin bunca zaman gobusunde annesiii   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allahim  3 parmagida agzinda yerim ben onuuu annesinin karnindada parmak emiyordu bu kesinnnnn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

neslii ben sana benzettim kuzumu Allahim nazarlardan saklasin kimselere gosterme kiss nazar deger sonra boncuguma   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

selam kızlar kaç gündür siteye girelemiyordu
neslihancım maşallahhhhhh prensese annesi kocaman olmuş ya bu kız  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ALLAH nazarlardan korusun
kızlarrr buarada yeşim de 37 haftalık sezeryanla doğum yapmış bebişi 2.400 doğmuş sağlıkları yerindeymiş  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
şafaklardan düşelim yarın azalıyoruz iyice sıra bize geliyor  :muzz: :muzz:

Angel

hosgeldin burcum   :opucuk:  evet yesimim dogum yapmis demek bebis 2.400 g ooyy yerim ben onuu nasilda ozledim yesimi

nasil aciba bebek nasil   :y25: 

sen nasilsin canim .

evet kac gundur kimse giremiyordu yoruma   :sad1:

burcum

Alıntı yapılan: Angel - 01 Temmuz , 2009, 15:51:57
hosgeldin burcum   :opucuk:  evet yesimim dogum yapmis demek bebis 2.400 g ooyy yerim ben onuu nasilda ozledim yesimi

nasil aciba bebek nasil   :y25: 

sen nasilsin canim .

evet kac gundur kimse giremiyordu yoruma   :sad1:

biz kelebeğimle iyiyiz dün doktora gittik 2400 olmuşuz bu kız 3 kilo doğar dedi doktorumuz çatı kontrolü yapmıyormuş doğum sırasında karar veriliyormuş bugün 35+1 günlük olduk hazırlıklar son sürat devam ediyor heyecan artmaya başladı kapı süsünü aldık dün resmini koyarım çok ağırlaştım yerimden kalkasım gelmiyor kukumun kemiği çok acıyor sen nasılsın paşamız nasıl aleyna nasıl?

nazan

selam kızlar ben geldım nasılsınız bebısler nasıl bakalım

burcum

biz iyiyiz nazancım sen nasılsın bebişimiz nasıl? şişliklerin ne alem de ? inşallah biraz daha iyisindir

nazan

sıslıkler aynı cnm bebısım cok cok ıyı dun doktora gıttık 10 gun once gıttık dayanamadıkta bebegım cok guzel kılo almıs masallah 2 hafta once 1540 gr dı sımdı ıse2340 gr olmus ayın 15 gun verıcek sezeryana bakalım

nazan