2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

selam kislar nasilsiniz,biz oglusumla cok sukur iyiyiz .  :hello:

pek fazla yer kalmadigi icin yerlesemiyor tosunum   :love3:   :nazar:  .bende ne ayakta durabiliyorum nede fazla oturabiliyorum anca uzaninca ve bacaklarimin arasina yastik koyunca oyle rahat edebiliyorum Allah yardimcimiz olsun bu gunler cok cabuk geciyor degerlendirelim kislar   :basardim: :basardim:

siz nasilsiniz bebisler nasil 

nazan

slm kızlar nasılsınız bebısler nasıl bakalım

Angel

hosgeldin nazancim nasilsin prenses nasil   :opucuk:

(gülşen)

nazan

prensesım cok sukur cok ıyı ama ben kotuyum dyanamıyorum artık ellerım cok sıs ayaklarımda cok sıs kukumun ustundekı sancı dahada arttı kalkarkek otururkfn saga sola donerken yururken cın ıskencesı gıbı olmaya basladı cnm :crybaby2: :crybaby2:

nazan

(gülşen)

canımya neyapacan katlanacan allahım sabırversin bende oluyo bazen özellikle yatar vaziyette sağa sola dönerken normal yani şişliklerin içinde test yaptırmışmıydın canım album felan yoktu dimi 

Angel

nazancim Allah kolaylik versin  bitanem  dayanma gucu versin hepimizede  :amin:  cok az kaldi annesi   :aferin:   

gulsenim hosgeldin canim seninde cumaan mubarek olsun   :opucuk:  prenses nasil annesi

nazan

yok cnm cok sukur yaptırdım bakalım ayın 8 konturolumuz var bu sıslıklere ne dıyıcek

(gülşen)

minik prensesim çok iyi teyzesi maşallah kıpır kıpır artık büyüdüya tekmeleride kuvvetli bi bakıyom aşağıdan vuruyo bi bakıyom yukarıdan heralde kol bacak nevarsa çalıştırıyor kuzucuğum
bazende sürekli oturuyorumya sıkışıyormu diyede düşünüyorum ama yapacak bişey yok ki

Angel

masallah prensese annesii buyuyor demek yerim ben o elleri ayaklari masallah daha dundu sanki 2-3 aylik hamistin ve hareketlerini hissedemiyordun simdi bak annesi prensesimiz kocaman  olmus    :binkybaby: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   Allah yardimcin olsun canim calisiyorsun biraz zor geliyor soyle arkaya dogru yaslan rahatca oynasin icerde prensesim   :love3: 

nazancim 5 haftan var demi canim doguma bellimi olur belki 2-3 haftaya kadar gelir bizim sabirsiz pamuk prensesimiz  :basardim:  rabbim hayirlisi neyse onu versin   :amin:

Angel

:ehi:  kislar aklima gelmisken soriyim kac kilo aldiniz simdiye kadar    :k06: 

ben 9 kilo aldim  30 haftalik olduk   :nazar:   iyi gidiyoruz cok sukur   :suclu:  sizde  kilolar ne durumda    :tongue3:

nazan

bılmıyorum cnm ama galıba normal dogumu bekleyemıyıcem gıbı cnm ya

(gülşen)

evet tülincim günler nasılda geçiyor dimi şimdi 24 haftalık olduk maşallah göbişte şişti
işyerinde 40 şekle giriyorum ama azkaldı bırakacam bende birazdaha ağırlaşimde
nazancım hadi bakim canım hayırlısı inşallah senin yaramazda zamanında sağlıkla gelir  :amin:
tülincim 57 ile başladım şimdi 63 kiloyum ve 24 haftalığız nasıl sence doktorum normal dedi

Angel

hayirlisi bitanem anlimizda ne yaziliysa bellimi olur 8 inde gittiginde belki dr  seni sezeryana alir veya bir hafta sonrasina   :honk:  ozaman kac haftalik olursun  8 inde gittiginde