2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

gülfer hoşgeldin canım hayırlı olsun

aman alınırsınız alınmayın sizede sorayım burcuum gülşencim nazancım sucum neslihancım dünürüüüüüümmmmm  :opucuk: nasılsınız bakem :toothy10: :toothy10: :toothy10:

DER!N

hm hm beklemekten başka çare yok, gelmesi için çok bekledik bunu da beklerim. :)

hoşbuldum inş. teşekkür ederim canım.

zeyneptalha

bende forumda 12kişi aktif nerde bu bayanlar diye arayıp duruyodum ya herkes burdaymış ya
nasılsın kızlar

Angel

gulfercim hayirlisi canim bende 20 haftalikta ogrenmistim oglusumun cinsiyetini bende 25 yasindayim   ;D

nagis aciba kuzum tam emmedigi icinmi doymuyor canim   :dontknow:

:toothy10: :toothy10:  nagissss

Angel

zeyneptalha   aramiza hosgeldin caniim kendini tanitirmisin bize   :flowers:

DER!N

Alıntı yapılan: Angel - 16 Haziran , 2009, 12:28:48
gulfercim hayirlisi canim bende 20 haftalikta ogrenmistim oglusumun cinsiyetini bende 25 yasindayim   ;D

nagis aciba kuzum tam emmedigi icinmi doymuyor canim   :dontknow:

:toothy10: :toothy10:  nagissss

ayh bir de erkekler daha erken gösterir derler, erkektir de hemen öğreniriz diye dua ediyordum.  :laughing7: :laughing7:

burcum

uyuz bu adamların hepsi uyuz senin uyuz ne yaptı gülşencim??
angelim benim uyuz gene vakit ayıramama mevzusu kaç haftadır full çalışıyor tek başımayım bütün gün evde geliyor yemek yerse yiyor yatıyor uyuyor sabah 7.30 da gene işe oraya gidelim gidemiyoruz pazar günü oluyor bütün hafta yorulduğu için malak gibi uyuyor evden dışarıya çıkmıyoruz bu geçen cumartesi düğün vardı müşterisinin ta akhisar da ona gittik gene bana vakit ayırmadı yani sonra pazar günü yatıcam evde malak gibi dedi pazar günü sabahı kahvaltı da ortağı aradı hop kahvaltıdan sonra iş için gittiler öğlen beni arıyor plan yapmışlar foçaya gidelim diyor ben dedim istemiyorum gecelik almam lazım bebek bezi almam lazım haftalardır vaktin yok bekliyorum ben evde ne zaman hazırlayacağım hastane çantasını dedim sonra yaparız pazartesi dedi kapattık telefonu geldi eve foçaya gitmedik ben istemediğim için değil kesin ortağının işi çıkmıştır neyse dün evde köpek gibi temizlik yapıyorum gene benim ki geceye kadar çalışır diye akşam 7 de arıyor beni kızını almış havuza gitmişler ölürmüsün öldürürmüsün bana gelince vakit yok kelebeğimin kontrollerine bile tek başıma gidiyorum çoğu zaman niye işten başını kaşıyamıyor beyefendi ama başkalarına ve kızına gelince her bir boku yiyor ay sinir oluyorum yaaa daha neler neler dolmuşum valla sinirden hep susuyorum hiçbirşey demiyorum ancak surat yapabiliyorum neredeyse doğurucam 33 haftalık olduk bugün daha bir kez karşıyakaya yürüyüşe çıkartamadı beni hep başkaları hep başkaları ama ben yapacağımı biliyorum kelebeğim bir doğsun insan çocuğu için nasıl boşlanıyormuş görücek gününü  :y25: :y25:

(gülşen)

hayırlısı olsun canım allah gönlüne göre versin  :amin:
zeynepçim hoşgeldin canım

fıstık

kız doymazmı eşek sıpası doktor iyi kilo almış dedi beni emzik niyetine kullanıyomuş cimcime

emmiyo doğru dürüst ağzında durutmak hoşuna gidiyo dişi falan yok ama çenesi kuvvetli ısırıyo resmen ya tutup asılıyo ucunu

zaten 20 dakikada doyuyomuş bu veletler ondan sonrası annenin kucağında olmak için yaptığı bişeymiş alışırsa zorlanırsın dedi

saatlerce seninle olmasına izin verme dedi ama napıcaz bilmiyorum

uyandı kızlar ben bi bakıp geleyim

burcum

Angel

karnin ciktimi belli oluyormu hamile oldugun. canin eksimi cekiyor yoksa tatlimi   :k06:  kilo aldinmi aldiysan nerelerine aldin    :toothy10:  ayy bende koca kari gibi konustum haaa    :ehi: :ehi:

burcum

fıstıkcım iyi olmaya çalışıyorum canım sen nasılsın annesi ışılımız seni bu kadar esir almasın şimdi daha yeni hadi takmazsın da daha sonra bunalırsın iyice bence emziğe alıştır sütünden damlat üstüne ağzına ver bir tane emziği almadıysa farklı bir model emzik dene tam damaklı iyi diye biliyorum ben tam damaklı aldım yarım damaklılar da var angelimin dediği gibi üzerine giydiğin bir kıyafeti çıkar yanına koy uyurken

(gülşen)

canım amma dolmuşsun kız oku oku bitmedi
allah iyliğini versin :ehi:  hayatım biz çekilmez olduk onlar için bişey oldumu sen hamilesin ondan herşeyi büyütüyorsun abartıyorsun deyip sıyrılıyo ona deli oluyom bende

Angel

Alıntı yapılan: burcum - 16 Haziran , 2009, 12:33:17
uyuz bu adamların hepsi uyuz senin uyuz ne yaptı gülşencim??
angelim benim uyuz gene vakit ayıramama mevzusu kaç haftadır full çalışıyor tek başımayım bütün gün evde geliyor yemek yerse yiyor yatıyor uyuyor sabah 7.30 da gene işe oraya gidelim gidemiyoruz pazar günü oluyor bütün hafta yorulduğu için malak gibi uyuyor evden dışarıya çıkmıyoruz bu geçen cumartesi düğün vardı müşterisinin ta akhisar da ona gittik gene bana vakit ayırmadı yani sonra pazar günü yatıcam evde malak gibi dedi pazar günü sabahı kahvaltı da ortağı aradı hop kahvaltıdan sonra iş için gittiler öğlen beni arıyor plan yapmışlar foçaya gidelim diyor ben dedim istemiyorum gecelik almam lazım bebek bezi almam lazım haftalardır vaktin yok bekliyorum ben evde ne zaman hazırlayacağım hastane çantasını dedim sonra yaparız pazartesi dedi kapattık telefonu geldi eve foçaya gitmedik ben istemediğim için değil kesin ortağının işi çıkmıştır neyse dün evde köpek gibi temizlik yapıyorum gene benim ki geceye kadar çalışır diye akşam 7 de arıyor beni kızını almış havuza gitmişler ölürmüsün öldürürmüsün bana gelince vakit yok kelebeğimin kontrollerine bile tek başıma gidiyorum çoğu zaman niye işten başını kaşıyamıyor beyefendi ama başkalarına ve kızına gelince her bir boku yiyor ay sinir oluyorum yaaa daha neler neler dolmuşum valla sinirden hep susuyorum hiçbirşey demiyorum ancak surat yapabiliyorum neredeyse doğurucam 33 haftalık olduk bugün daha bir kez karşıyakaya yürüyüşe çıkartamadı beni hep başkaları hep başkaları ama ben yapacağımı biliyorum kelebeğim bir doğsun insan çocuğu için nasıl boşlanıyormuş görücek gününü  :y25: :y25:

bitanem sen esinle konus  boyle cok uzuluyorsun hem kelebegin uzuluyor annesi .erkekler hep oyle sen konusmazssan bilmezler   :cussing:  illa konusmak lazim icini bosalt konus neler hissetigini kavga ederek degil konusarak inan bana farkinda degil herhalde cogu erkekler oyle canim   :aferin:  cocuk gibi anlatman lazim neler hissetigini yoksa anlamiyorlar    :opucuk:  

DER!N

Alıntı yapılan: Angel - 16 Haziran , 2009, 12:34:22
karnin ciktimi belli oluyormu hamile oldugun. canin eksimi cekiyor yoksa tatlimi   :k06:  kilo aldinmi aldiysan nerelerine aldin    :toothy10:  ayy bende koca kari gibi konustum haaa    :ehi: :ehi:

Hı hı çıktı birazcık bit kadarda olsa göbek olmayan bende göbek var, göbeğimin çıkışına hiç bu kadar sevineceğimi düşünmezdim.  :muzz: ALLAHım nelere kadirsin.

Canım bişey çekmedi hiç, daha da çekmez herhalde 4 ay bitiyor. Normalde meyve sevmem ben hamilelikten beridir meyve deposu gibi oldum. En çok muz ve çilek.  :suclu: :suclu:

Ben ilk 3 ayda 4 kilo verdim, zordu biraz midem kötüydü. Düzeldim şimdi yemeye başladım bir de zaten elevit diye bişey içmeye başladım o beni acıktırıyor galiba.  :dontknow:

Hımm kilo işte almadım ama, popo ve göğüsler bir beden yükseldi azcıkta bu hafta farkettim belim kalınlaşıyor varile benziyorum yavaş yavaş  :ehi: :ehi: