2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

amanin  kirlileride olurmus benim kuzumun buyumusde ustunude altinidami kirletiyor annesiii   :binkybaby: 

yalanci meme emiyormu canim hic vermeye denedinmi .

burda havalar cok soguk simdi soba yaniyor  gundur 16 dereceydi hava yine soguktuda gunesliydi bende butun evi havalandirdim  toz aldim  oylece aksam oldu  :D 

(gülşen)

güzel annişler hepinizi ayrı ayrı  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
nasılsınız prens ve prensesleriniz nasıl  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

Angel

hosgeldin bitanemmm   :opucuk:   nasilsin demisin dusuk ciktiydi simdi nasilsin prensesimiz nasil annesi

(gülşen)

bilmiyorum tülincim canımız çok sıkıldı niye öyle oldu acaba havalar iş demek yoruyorum kendimi
22 de doktoro gidecez inşallah bişey yoktur

fıstık

hoşgeldin gülşencim :opucuk:

tülincim doktorda ver hiç bi sakıncası yok dedi dün aldık ama daha vermedim çok huysuzlanıp sürekli emmek istediği bir zaman deneyeceğim

Angel

gulsenim moralini bosme bitanem prenses gereken gidalarini senden cekip aliyor annesii sen demir hapini hic ihmal etme bitanem.benim ictiklerimi bir gorsen sasarsin  :laughing7:  bir avuk hap iciyorum her aksam   :igrenc:    elevit iciyorum onda zaten gereken tum vitaminler fazlasiyla vardir,demir hapi ,calsiyum,balik yagi    :igrenc: 

(gülşen)

yalancı memeye bende alıştıracam kim nederse desin emirde emmişti rahatlık oluyo bizim için emdiremediğimiz zamanlarda koy ağzına sussun yoksa neyle yatıştıracaz bide gecesi var  tabi
tülincim demir de içiyorum elevitte calsiyumuda sağlık ocağının doktoru verdi ama başlamadım doktoruma soracam balık yağıda vermedi onuda sorim bu gittiğimde 

nazan

aksam doktorumu uruyım bakalım gel derse gideyım cok sıtres oluyorum ben ya gulsencım nasılsın nagiscım nasılsın

Angel

sor canim bebgin beyni icin cok onemli cunku

benim kiss yalanci memeyi 3 yasina kadar emdi ayiptir soylemesi   :toothy10:   bende oglusuma vercem insallah  cok kolaylik oluyor dedigin gibi .

aleyna 5 memeyle dolasirdi bir agzinda iki sag elinde ikide sol elinde    :ehi: :ehi: :ehi:  

simdi kameradan kendini gordugunde kucuklugunu ayy anne diyor kocaman kis olmustum halen meme emiyordum diyor    :toothy10: :toothy10:  

Angel

nazancim niye stres oluyorsun canim   :sad1:  rahatsiz ve rahat olmaman bebegede yansiyor canim bebekte senin hissetiklerini hissediyor annesi rahat ol  birseyede uzulme   :opucuk:

(gülşen)

nazancım sen neyaptın canımya senden bişey anlamadım desem yanlış anlamazsın dimi canım doğum için sordum netliğe varıldımı bi sorun yok dimi
tülincim emirde 3 yaşın akadar emmişti hatta çok korktum bırakmıyacak diye ama çok şükür kendiliğinden bıraktı evde 2 tane arabada 2 tane anneannesinde babaannesinde hepsinde yedeğimiz vardı canım dediğin gibi  :k06:  

Angel

gulsenim benim kiz cok zor biraktiydi memeyi   :k06:  ayy dusunmek bile istemiyorum  okadar cok  alismistiki memeye  :k06:

nazan

yok cnm yanlıs anlamam tulinim bebıse bısey olucak dıe sıtres oluyorum asırı sıslığim  var ınmıyor kendım cok rahatsız oluyorum 36 haftayı tamamlasın doğurucam  allahın ıznıyle doktorumluda konusucam  

Angel

nazancim bitanem bak anne karninda bebek nekadar kalirsa  bebege okadar cok iyidir. hele son haftalarda bebegin ic organlari tamamlanir ve beyni

sabret canim hic is guc yapma annen yanindami sana bakabilecek  otur uzat elini ayagini ve dinlen.demesi biraz zor biliyorum ama inan ikinizin sagligi icin en uygunu bu bitanem    :opucuk: 

seni cok iyi anliyorum bende senin gibiydim hicbirseye rahat edemiyordum kizimlar birde cok kilo almistim 20 kilodan fazla ayaklarim siserdi ama inan bana yavrun karninda nekadar cok kalirsa okadar cok iyi bebegine saglik acisindan  :opucuk:

(gülşen)

tüline katılıyorum canım nekadar kalırsa okadar beslenir zamanı gelince sağlıkla doğar inşallah üzme kendini bitanem sitres hiç iyi değil ne sana ne prensese