2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

kızlar gebelik.org a üye olun orası daha kalabalık hergün biri doğuruyor herkes birbirine çok yardımcı mesela şuan bir kızın nişanı gelmiş panik atak kendisi onu sakinleştirmeye çalışıyoruz akşamları muhabbet gırla

neslihan

Anam bende 38 e girdim gelen giden ne su var ne sancı ne nişan.Oy oy ben 40 a kadar nöbetçiyim.

burcum

hiç belli olmaz canım o işler bir arkadaşımız siteden 38+3 de doğurdu ama aniden oldu doktorunu aradı gitti 6 cm açılması olmuş sabaha kadar doğar demiş doktor 2 saat sonra doğdu ve helal olsun kıza epidural istememiş

burcum

neslihan buarada yere otur canım ayak ayak üstüne at ama bir ayağının başparmağına diğer ayağının topuğu değicek şekilde eğer yapabiliyorsan doğumuna var demek değmiyorsa 1-2 güne kadar doğurursun demek dene canım da yaz buraya annem iki hamileliğindede test etmiş onaylamış bugün nişanı gelen kıza da yaptırdım koyamadı

fıstık

bak baaaaak demek başka sitelerede üyesiniz haaaaaaa sizi hainler siziiiiiiiii      :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

neslihan

6 cm açılsa daha ne isterimki burcum.Ondan sonra kalıyor 3 cm cik bişey değil anlayacağın.Bende epidural istemiyorum dedim.Çünkü sonrasında başğarısı ihtimali beni doğumdan daha çok korkutuyor.Benim migren ağrılarım hayatımı yeteri kadar zindan ediyor.Daha fazlasını Allah korusun kaldıramam

Iıh yerden zor kalktım ama koyabiliyorum iki ayağımla da denedim.Benim kız bekliyor daha.Hayırlısı olsun inşallah

neslihan

Buarada ben gebelik.org a üye oluyom oluyom.Onay maili gelmiyor

burcum

canım hayırlısı olsun dene bakalım hergün senin kız yerini seviyor anlaşılan
nazan da öyle söyledi gelir herhalde bekle bakalım neslihancım

fıstık

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcu teyzesi işte ışıl berenin yeni resmi

burcum

hay maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ALLAH ım nazarlardan saklasınnn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kız annesi kız çok mu bal yedin bu prensese hamileyken kız  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

fıstık

buda kızımın şekeri teyzeleri unutmuşum koymayı

burcum

hay yerim ben ışılın şekerini de maşallah canım kız kocaman olmuş ya bu kız  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :basardim: :basardim:

fıstık

valla hem bal yedim hem dondurma yedim hem çikolata yedim tatlı namına ne bulduysam yedim :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

yaaaa büyüdü benim kızım burcu teyzesi yakında okula gidicek  :k06: :k06: :k06:

burcu canım sen ismine karar verdin mi kelebeğinin

burcum

hay yakında okula da gidermiş ALLAH ım benim kelebeğimin yaşıtı olucakmış
canım baştan beri belli kelebeğimin adı DERİN olucak nasipse