2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

07 Haziran , 2009, 19:17:38 #5595 Son düzenlenme: 07 Haziran , 2009, 20:08:04 neslihan

Bayanlar benim göbüş böyle 37.haftadayım halen dimdik ve yukarda oy oy ben 40 a kadar nöbetçiyim galiba

su

neslihancım cidden çok tatlı olmuşsun hamilelik çok yakışmış sanki göbiş biraz büyükmü banamı öyle geldi
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

(gülşen)

slm kızlar nasılsınız  :opucuk:
neslihancım maşallah canım ya seninki çıkmak istemiyor heralde tabi buldu rahat yeri oh gel keyfim gel zaten bebekler
doğduktan sonra bol yerden dar yere geldim diye ağlarmış  öyle derler  

su

günaydın gülşencim nasılsın nasıl gidiyo ben çok agırlaştım artık bide işe geliyorum ya zorlanıyorum artık

neslihan

Günaydın kızlar.Teşekkür ederim övgüleriniz için.Sana büyük mü geldi göbüşüm :k06: kimi de diyoki göbüşün 9 ay için küçük değil mi?Bende diyorum acaba çok mu küçük,bakalım yarın gidiyorum doktora kaç kilo olmuş benim kuzucuk

E sizler nasılsınız bebişler nasıl

su

bilmem canım sanki bana biraz büyük geldi

bende işyerindeyim canım sıkkın uykum geliyo çokmu mızmız landım bebişim iyi ama bi tekmeliyo ki sormayın senin kızın nasıl

neslihan

Canım mızmız lanmak çok doğal.Benimki çok fazla tekmelemiyor artık içimde geziniyor o kadar.Bir bakıyom sağ tarafta koca bir top var bir bakıyom sol tarafta.Karnımı çok geriyor.Bide dün farkettim göğsümden şeffaf bir su geliyor.Dokunuyom çıkıyor.Kendimi çok acaip ama bir o kadar da hoş hissettim :nazar:

su

neslihan

YOK CANIM ŞEFFAF BİR SIVI KIZIMA MAMA HAZIRLAMAYA BAŞLADI SANIRIM BENİM SÜTHANELER.
ZATEN HEMEN SÜT GELMEZ.ÖNCELİKLE DOĞUM YAPTIĞIMIZDA KOLOSTRUM GELİCEK.

nazan

slm kızler nasılsınız o bendende gelıyo uyurken falan kalktığımda ustum batmıs oluyo

neslihan

Merhaba nazan benimki daha yeni gelmeye başladı

su

BENDEN DAHA HİÇ BİŞEY GELMEDİ NORMALMİ KIZLAR

fıstık

nbr kızlar

normal sucum normal herkeste olmaz bende de olmamıştı merak etme

neslihan

neslihan

fıstık nerelerdesin ya.Ben izne ayrıldım forumda kimse yok ya.