2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

Hepinize günaydın kızlar inşallah herşey yolundadır

neslihan

Anam yine kimsecikler yok.Geziyonuz dimi tabi siz adana da yaşamıyonuz.Bu sıcakta dolaşılmazki

burcum

yok valla izmir de felaket yanıyor ne gezmesi evdeyim eltim kahvaltıya geldi sonra evi toparladım çamaşır yıkadım banyoyu yıkadım toz aldım ancak oturdum kızımın cicilerinden çekip koyayım  :muzz: :muzz:

su

SLM CANIM NASILSIN

İYİ YAPMIŞSIN HADİ BEKLİYORUM KOY RESİMLERİ
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

su

CANIM ÇOK ŞİRİNLER HAYIRLI OLSUN KUZUCUGUMUZA SAGLIK VE SIHATTİ GİYMEK NASİP EDER  :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

sağol canım ben çıktım hepiniz kendinize ve bebişlere iyi bakın öpüldünüz

su

BURCU HARİKA YA BUNLAR GÖRÜŞÜRÜZ CANIM SENDE KENDİNE İİ BAK

burcum

gitmedim kaldım evde  :ehi:
su sağol canım benim sende alıyormusun ciciler ??

su

neslihan

Burcum hayırlı uğurlu olsun bebişinin cicileri.

Ya dün düğüne gittim.Herkes erkek diyor senin çocuğun karnım çok sivri diye

Anam bu doktor bizi ters köşemi yapacak nedir?Herşeyler pembe valla napcam ben

burcum

07 Haziran , 2009, 13:40:56 #5593 Son düzenlenme: 07 Haziran , 2009, 13:44:25 burcum
neslihancım sağol canım ALLAH hepimizin bebişlerine sağlıkla mutlulukla aldıklarımızı giydirmek nasip etsin bence kafana takma alakası yok bana da hala söylüyorlar karnın erkek karnı diyorlar doktorun yanlış görmüş olmasın süpriz olmasın şöyle olmasın böyle olmasın bende hayır benim kelebeğim olucak diyorum çok kötü bir durum bence hem herşey pembe hem insanın psikolojisi bozulur ay kaç aydır kızım prensesim diye seviyoruz çocukları değiştirdilermi diye düşünmeden edemez insan ay ALLAH ım kimselere yaşatmasın bence doktoru parçalarım öyle birşey olursa tazminat davası açarım  :violent1: :caca: :BangHead:

neslihan

Aynen burcucum bende kafayı yerim ve parçalarım o doktoru.