2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

Fıstık ya buarada senin hiç sancın oldu mu sezeryana almadan suyum geldi biraz felan demişsin.
Benim bitek geceleri çok baskı oluyor kemiklerimde ve rahimde henüz bir sancı hissetmedim.Sanki herşey biranda olacak gibi

(gülşen)

allah izinverirse sizin kavuşmanıza az kaldı ben daha TIRMALIYACAM şimdiden kızımı merakediyorum bide benim farklı şimdi hep erkek olunca nasıl yapacam diyorum hala inanamıyorum doğrusu allahım hepsini bize bağışlasın  :amin:

neslihan

burcum

vallahi ben nasıl geçti o kadar zaman anlamadım ALLAH a çok şükür severek geçiriyorum günlerimi memnunum halimden ALLAH ım doğsun artık diye dua edenlerden değilim hergün şükrediyorum içimde olduğu için her anın tadını çıkarıyorum 64 günümüz kaldı inanamıyorum  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :basardim: :basardim:

Angel

02 Haziran , 2009, 03:14:33 #5404 Son düzenlenme: 02 Haziran , 2009, 03:34:39 Angel
sonunda basardim resim eklemeyide   :basardim: :basardim: 

askim benim   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Angel

gecen yilki resimlerimizden kizlar kizimida gormus oldunuz   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  askim o benim yavrum canim kizim   :love3:  Allahim hepimizede  hayirli evlatlar verir insallah   :amin: :amin: 

aksama hamis resmimden cekip eklerim size kizlar    :D 

neslihan

Canım çok tatlı kızını da oğlunu da Allah bağışlasın.İnşallah benimde kızımdan sonra bir oğlum olur.Bunu çok isterim,inşallah Rabbim nasip eder.

Angel

saol neslihancim insallah rabbim gonlune gore verir  :amin:    :opucuk:

(gülşen)

02 Haziran , 2009, 09:50:56 #5408 Son düzenlenme: 02 Haziran , 2009, 09:55:32 (gülşen)
günaydın güzel annişler  :opucuk:
oy oy oy maşallah  :nazar: :nazar: çok güzel bi kızın var tülincim allahım size bağışlasın  :amin:
oğluşunda bi okadar yakışıklı olacak anlaşılan
nasılsınız bugün

Angel

02 Haziran , 2009, 10:57:16 #5409 Son düzenlenme: 02 Haziran , 2009, 10:58:50 Angel
hosgeldin gulsencim   :opucuk:

saol bitanem  aminn  cumlemizinkilerinide   :amin:

su

kızlar nasılsınız tülincim aleynam çok tatlı allah sana bagışlasın

tülincim  :opucuk:

gülşen  :opucuk:

burcu  :opucuk:

neslihan  :opucuk:

nagehan  :opucuk:

nazan  :opucuk:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

(gülşen)

su

MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

(gülşen)

canım nasılım hiç bilmiyorum bi huzursuzluk vargibi yada yorgunluk karma karışığım

neslihan

Merhaba kızlar su gülşen tülin.

Gülşencim o sıkıntı oluyor dönem dönem.Pöçüğüm benimde çok ağrıyor ya.