2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

nazan

burcum

(gülşen)

burcum

kızlar nasipse yarın eşimle hastanelere bakmaya gidicez eksiklerimizi tamamlayacağız bu hafta hastane çantalarımızı da hazırlayacağım kelebeğimle benim liste yapıp duruyorum ev de yapılacak işler alınacak eksikler

nazan

ben daha yapmadım astan cantasını n koyucaksınız ıcın kızlar

(gülşen)

01 Haziran , 2009, 15:24:26 #5360 Son düzenlenme: 01 Haziran , 2009, 15:26:50 (gülşen)
allah kolaylık versin canım tatlı koşuşturmalar bunlar

burcum

evet tatlı koşuşturmalar valla internetten araştırıyorum kendi kafama göre koyacağım şeyler de var mesela laptop size odamdan dakika dakika gelişmeleri aktarıcam  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

neslihan

Anam :cildir: hastanede wireless internet mi bulacan bide burcum.Ha bide doğum sancısı arasında internetten yazıcan.Ben şuan göbeğim aşağıya indiği için laptopu kucağıma alamıyorum haberin olsun

(gülşen)

burcum

neslihancım ben zaten laptopu kucağıma hiç almıyorum hamile kaldığımdan beri zararlı koltuğa koyuyorum sol yanıma uzandığım yerden yazışıyorum büyük ihtimalle hastane de de öyle yaparım ya da doğum sancılarını ayakta da çekebiliyorsun dolaşarak odan da hastane de internet bağlantısı vardır herhalde yoksa yapmam valla doğum falan banane  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
gülşencim yazıcam size açılma şu kadar oldu ağrım şöyle şimdi geldiler şunu yaptılar lahman yaptılar sancılarım artıyor epidural yapıldı bebeğinnnnnn başı çıktııı falan diye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

artık beni gözü görmüyo yaaaaa  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

varsa yoksa kızı küçük aşkım diyo  :k06:

nazan

burcum

HAY maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ALLAH ım bize de bu günleri nasip et yarabbim
fıstığım boşver yeterki bu güzele kapılsın boşver kız  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

fıstık

doğru valla yeterki başka güzele kapılmasın demi :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

sizinde bebişleriniz böyle olcak kızlar  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nazan