2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

fıstıkcım özür unutmuşum hamilelik unutkanlık yapıyor bak şimdi bir önceki sayfaya canım ışılımız nasıl annesi
sunga hoşgeldin canım aramıza şafak kaç a kaydettik mi seni kaç haftalık hamilesin amma da soru sordum he  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: meraklı ben

Angel

sunga hosgeldin canim  hamilesin dmek kac ayliksin canim

ben Tulin  27 haftalik hamileyim bir kizim var 5.5 yasinda sende kendini biraz tanitirmisin   :opucuk:

nagissssssss     unuttu kiss seni hamilelik canim insan unutkan oluyor  darilma bitanemm kizim nasil annesi hadi anlat isilimi bizee   :binkybaby:   :nazar:  :opucuk:

Angel

bu arada merhaba kizlarr hepinizi teker teker optummm kocamannn   :opucuk: 

sunga25 ((( Serpil )))

SAGOLUN KIZLAR BENDE 5.BUCUK HAFTALIK HAMİŞİM ADIM SERPİL BAYADIR BU FORMDAYIM AMA ILK KEZ BU SAYFAYA GELIYORUMM  :k06:BEBİŞİMİ HENÜZ GÖREMEDIM KISMETSE BU CUMARTESİ DOKTORA GITTIGIMDE GÖRÜCEM..

fıstık

öyle olsun bakalım unutun unutun bende unuturum sizi :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ışıl iyi canım çok şükür uyuyo genelde gündüzleri ama akşam 20:30 civarı ne oluyorsa oluyor 23:30'a kadar beni esir alıyor saatlerce emmek

istiyor daha doğrusu ağzında öylece dursun keyif yapsın uyumasın

Angel

askolsun dunurum hic unuturmuyuz seni    :crybaby2:

amaninn yerim ben gelinimiiii demek keyif yapmak istiyor yavrum benimmm yerim ben onuuuuuuuu    :nazar: :nazar: :nazar:

desene simdiki  bebekler cok uyanik nagisimmm   :ehi:  belkide oynamak istiyor kuzum   :D suan ne yapiyor ,  op benim yerime    :opucuk:

fıstık

gelinin çok uykucu dünürüm bak ona göre ha şimdiden söyliyeyim :k06:

acayip keyfine düşkün sıkıntıya gelemiyor ellerini battaniyenin altına sokmak ne mümkün basıyo yaygarayı

şuan uyuyo büyük ihtimal birazdan acıkıp uyanır

burcum

ay kızlar ya ben ondan çok korkuyorum göğüslerimle uğraşılmasını çok sevmem anlatabilmişimdir ne demek istediğimi herhalde bebek olunca nasıl olucak bilmiyorum  :honk:

Angel

:nazar: :nazar: :nazar:  yavrum  uyusunda buyusun tipis tipis yurusunn eeeee eeee eeee eeee    :k06:  ben bu ninniyi cok soylerdim kizima oda eee eeee eee eee derdi 1 aylikkenn    :ehi:  

uyuycakki buyuycekler demi annesi sonrada benim gelinim olucakk    :basardim: :basardim:    oglusumla beraber  bol bol uyusunlarr ikisidee     :tongue3:   :basardim:  

demek sarilmayi sevmiyor melegimmm   :laughing7:    bazi bebekler sevmiyor evet ben kizimi 6 ayliga kadar uyurken hep sardiydim ama oglusum nasil olucak bilemem    :D  yerim ben onlarii demek keyfine duskun kuzumm oyyy benim oglusumda oylemi olucakk    :y25:   Allahim neguzel bir duygu yarabbimm   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  

rabbim olmayanlarada verir insallah  :amin: :amin:

Angel

Alıntı yapılan: burcum - 01 Haziran , 2009, 13:53:40
ay kızlar ya ben ondan çok korkuyorum göğüslerimle uğraşılmasını çok sevmem anlatabilmişimdir ne demek istediğimi herhalde bebek olunca nasıl olucak bilmiyorum  :honk:

:ehi: :ehi: :ehi:  kisss burcu Allah  iyligini versinnn cok guldum yaaa  :toothy10: :toothy10:   kocise gelince oyle ama bebek olunca cokkkk tatli oluyor annesiiiiiiii   :k06:  aglamasin diye gogsunu verirsin hemen susu veriyorr yavruuuu   az kaldi insallah sende goruceksin ve ben sana sorucammm  hosuna gidiyormu  ugrasilmasii diyee  :laughing7:  hep gogsunde beslenicek annesiii sapur supur bi emicek aklin hayalin durucak sevincten    :k06:   :opucuk: :nazar: :nazar:

fıstık

:amin: :amin: :amin: tülincim

beşiğide pek sevmedi karyolasına koydum odasında uyuyo havadar üstü açık olunca hiç mızırdanmadı :k06:

burcucum sorma ya valla uçları ilk ağzına aldığında öyle bir acıyorki anlatamam içimden bişiler sökülüyo sanırsın

hele hırçınlaşıp alamazsa ilk etapta sanki dişleri varmış gibi çenesini kitleyip resmen ısırıyo ya

nazan

selam kızlar ben geldım nasılsınız bebısler nasıl nagıhancım sen nasılsın annelık nasıl gıdıyo ısılımız nasıl

(gülşen)

(gülşen)

burcu söylemeden geçemiyecem foto 10 numara  :icon_thumright:
prenseste senin gibi cilveli olursa vay halinize  :ehi:  :ehi:

burcum

amanınnnnnnnnn  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: deme fıstığım  :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk:
angelim gülme ya ne bileyim ben o konu da biraz kılım çocuğu ittirirmiyim diye düşünmeden edemiyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: