2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

nazan

fıstık

selcancım yeşim ne zaman gelicek pazartesi mi?

özledim valla ya keşke evdede internet olsaydı yattığı yerden yazardı :-\

DİLVİN

Alıntı yapılan: nazan - 13 Mayıs , 2009, 11:32:13
kızlar yesım nasıl oldukı

yeşimde bebeğimizde iyi canım  :nazar: :nazar: :nazar:

dün görüştüm

hepinize selamı vardı

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

DİLVİN

fıstıkcım 10 gün rapor aldı ama

işten çıkma durumu var

daha belli değil yani

pazartesi belli olur
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

fıstık

bende pazartesi hastaneye yatış işlemleri için gidicem tahlillerden sonra eve gönderirlerde hastanede kalmam inşallah

sen nasılsa buraya yeşimden haber yazarsın öğrenirim bende

nazan

fıstık

çarşamba canım allah nasip ederse 20 mayıs yani dualarınız benimle olsun  :amin: :amin: :amin:

nazan

her zaman sennle cnm dualarımız allah sag salım kucagına almak nasıp etsın

nazan

kızlar ben cıkıyorum dusa gırıp anneme gıdıdcem sonre gorususruz hepınız opuldunuz

fıstık

bende çıkıyorum kızlar sonra görüşürüz öptüm byeeeeee :wave:

Angel

ben geldim herkes gitti yaa  :'(

dunurum kizim rahat birakmadi illaki o kullanicakmis bilgisayari bende  islerimi hallettim  yoruldum burdayim ama kimsecikler yok yaw   :y25:

nazlim dikkat et canim cok yorma kendini temizlik konusunda nasilsa  hic bitmiyor bizim temizligimiz.bende yarin yapicam Allahin izniyle

neslihan

Merhaba bayanlar yeşimin erken doğum tehlikesi mi var işten çıkacak.İnşallah öyle birşey yoktur.

neslihan

Fıstıkcım Allah seni kurtarsın en hayırlı şekilde .kuzucuğuna kavuşucaksın .ne güzel bu kadar az kalmış olması.İnşallah o günler bizim içinde gelir. :amin:

su

SLM KIZLAR NASILSINIZ

NESLİHANCIM SEN 32 HAFTA ÇALIŞABİLİR DİYE RAPOR ALDINMI BİDE BİŞEY SORACAM SANA 32 GİRERKENMİ ALIYOSUN YOKSA 32 BİTİNCE Mİ
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM