2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

:amin:  :amin:  :amin: inşallah canım sevinçli haberini alırız en kısa zamanda

fıstık

gülşen bugün kimse yok yaaaa

hayalcim o kadar heyecanlanıp kendini strese sokma oluruna bırak o zaman herşey yolunda gidiyor umarım sende bizden olursun

hayal

Angel

annaa kimseler gelmemis forumaaaa  :director:    kizlar gelin hadi yaww

selam fistiklar nasilsiniz  gulsenim ,dunurum,neslihanlar ,pelin ve hayal

yeni arkadaslara hosgeldin diyorum umarim hep beraber guzel vakit geciririz  :flowers:  ben Tulin 6 aylik hamileyim  ikinci bebegime darisi digerlerin basina insallah  :amin:

ee kizlar nasilsiniz  dunurum gelinim nasil annesi az once annem yanimdaydi aleynaya  bi bakmak icin geldi  ilk defa oglusum anne annemize tekme vurdu  :D   annecigim canim benim hemen aglamaya basladi sevincten   :love3:  ikinci torunuz nasilsa, ikinci gozarisi oglusum   :binkybaby: 

fıstık

hoşgeldin dünürüm :opucuk:

iyiyiz valla sen nasılsın gelinin uyuyo  :k06: uykucu bi gelinin olcak

Aleyna nasıl oldu canım umarım dünden daha iyidir

Valla sorma bugün pek kimse yok işte yeni arkadaşlarımız var onun haricinde sen ben gülşen var

fıstık

gülşen tülin hem burdayız diyosunuz hem yazmıyosunuz   :caca:

aaaaaaaa kızıyorum ama haftayada ben olmıcam özlerseniz beni bulamazsınız :crybaby2:

(gülşen)

Angel

uyusun da buyusun tipis tipis yurusunn gelinim benim tabiyi uyuycak annesi  1 hafta daha uyusun sonra dogdugunda basar yaygarayii   :ehi:  

Aleyna iyi cok sukur yani dunden nazara cok sukur.gece ateslendi cok ama suan yanimda oyun oynuyor sarki soyluyor    :k06:  :nazar:  

damadin iki gundur hic durmuyor canim   :k06:   :nazar:  at kosturtuyor icerde   :nazar:

(gülşen)

yerim ben nağişin damadını  :opucuk: tabi tülinimin gelininide  :opucuk:

Angel

bitanemmm ya kizim yanimda karistiriyor tavuk gibi rahat birakmiyor    :ehi:   illa o yazicakmis   :k06:  

fıstık

gülşencim yeme bizim bebişleri yaaaaaa :k06:

kız bu damat çapkın olmasın heeee  :toothy10:

ne yazcakmış kız aleyna nasılsın sen okuma yazma biliyomusun

Angel

bizde senin gobusundeki  prensesi yeriz ve emirimizidee    :hungry:   :opucuk:

Angel

okuma yazmasi var teyzesi masallah  simdi yanimda degil kovaladim  televizyonda oyun oynuyor  :k06: 

valla damadin capkin olabilir dunurum orasina ben karisamam zaten babiskosu simdi ogretiyor ona neler neler yapicaklarini    :ehi:   :nazar:  sus diyorum cocuna neler ogretiyorsun olsun diyor ben simdiden ogreteyim diyor.

mesela oglum  beraber araba surucez en pahali arabalardan alicam sana ,kiz tavlamaya gidicez beraber   :toothy10:   capkin olmasini ogreticem sanaa   :ehi:   boyle konusuyor babasi ogluyla ogluda bayiliyor tabiyi tepki verdikce veriyorr   :ehi:   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

fıstık

adı ne olcak kızlar bebişlerin bizim fıstığın adı IŞIL BEREN olcak

eşim şekerlerin kurdelasına öyle yazdırmış :love3:

BEYAZ_KELEBEK

selam millet ne yapıyorsunuz bakalım.bugün site çok sakin ya