2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

günaydınnnnnn   :opucuk:

kimsecikler yok haftasonuu yineee  :D

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

burcum

günaydın kızlar gününüz aydın olsun
biz bugün erken kalktık karnımız acıktı kahvaltı yaptık eşimi işe yolladık şimdi tekrar kestiricez kelebeğimle

Ada-beste-banu

CANLAR HEPİNİZİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLARIM 
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

burcum

sağol banucum seninde anneler günün kutlu olsun canım  :flowers:

neslihan

Güzel annecikler günyadınlar hepinize uykusuz bir gece sonrası haftaya başlayan biri olarak dilerim bu pazartesi hızlı geçer.Hepinize iyi hayırlı haftalar dilerim.Kolay gele

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

günaydın kızlar ben geldim ama bu sefer samsundan değil istanbuldan yazıyorum  :k06:

annemin yanındayım cok özlemişim bol bol hasret giderdim hatta dün gece beraber yattık su anda yanımda forumu cok begendi  :love9:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

fıstık

GÜNAYDIN KISLAAAAAAAARRRR :opucuk:

İŞYERİNDEKİ ARKADAŞLAR BAŞARILI VE ÇABUCAAAAAAKK GEÇEN BİR HAFTA DİLERİM ;)

EVDEKİLERE BOL KEYİFLİ HAFTALAR :k06:

(gülşen)

fıstık

(gülşen)

biz çok iyiyiz sen nasılsın canım şafakta çok azalmış ya ay benibile heyecan sardı nagehancım prensesimize az kalmış

fıstık

bizde iyiyiz gülşencim bugün uyku tutmadı bari foruma gireyim dedim

evet ya sürpriz bi şekilde sezerayana karar verildi ama içimden hep 20 mayıs tarihi geçiyordu demekki hayırlısı buymuş

(gülşen)

canımya kaçgündür forma giremiyordum neden sezeryan olacak canım

fıstık

çatı muayenesi yaptı bebişimin kafası kanala yerleşmemiş bu haftada çoktan yerleşmiş olması gerekiyomuş kordondan dolayı olabilir dedi

birde kafa yapısı büyük çatında o kadar müsait değil çok zorlu ve riskli bi doğum olucak deyince beraberce sezeryana karar verdik

çünki normal doğum olsun diye diretip o kadar sancıdan sonrada yok olmadı sezeryan olsun demekte mantıksız olurdu

(gülşen)

haklısın canımya ama sezeryandanda çok korkma bende sezeryan olcam ilkide sezeryandı çünkü bebişlerimiz sağlıklı olsunda

fıstık

:amin: :amin: :amin: canım tek dileğim o bebişlerimizi sağ salim kucağımıza almak

uyuyacağım uyanacağım bi bakacağım kuzum karnımda değil yanımda nasıl bi his sen biliyosun :dontknow: