2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

nazan

ıyım yesımcım 3 kıld vermısım cok  mutluyum bebısımde çok ıyı

fıstık

Alıntı yapılan: nazan - 07 Mayıs , 2009, 13:24:20
ıyım yesımcım 3 kıld vermısım cok  mutluyum bebısımde çok ıyı

3 kilo vermişmisin  :icon_scratch:

nasıl başarıyosunuz siz hamileyken kilo vermeyi ya :dontknow:

nazan

bende acayıp sıslık vardı onlar gidi yo galıba

fıstık

hımmmmmmmm anladım canım neyse bebiş iyi olsunda  :nazar:

(gülşen)

kız nagehan allah iyliğini versin kulaklarımı çınlatmışsınız yeni geldim şekerler işim vardı şimdi müsait oldum maşallah kaynatmışsınız yine
hastaneyide ayağa kaldırmışsınız vay be ben yokum ama  :toothy10:  :toothy10:
bide canım düzelttim bilmiyodum ayardan mış şimdi artık yoksam offlineyim canımcım  

burcum

vallahi ya ben olmuşum bir dana  :ehi: :ehi: :ehi: daha şimdşden bir de diyorlardı 6.aydan sonra iştah daha çok açılıyor diye aynen de öyle doymuyorum yedikçe yiyesim geliyorr yarabbim en fazla hayatım boyunca 65 olmuşumdur o da seneler önce kaç senedir 50-55 dim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: şimdi 70 e merdiven dayadım yahu  :k06: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

nazan

burcum

ahhh ahhh ben 70 i geçmeyeyim başka ne isterim ama bu gidişle geçerim  :ehi: :ehi:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: nazan - 07 Mayıs , 2009, 13:15:56
hg banucum nasılsın :opucuk:
sağol canım iyiyim ama çoooooooooooook uykum vaaaaaaaaaaaaaaaar  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:
bu pıtırcık geceleri hiç uyumuyor yaaaaaaaa göz kapaklarım düştü valla

nazan

burcum sem kaç aylık hamılesın ben 24+5 gunluk hamıleyım baya bı kılo aldım ben

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: burcum - 07 Mayıs , 2009, 13:36:48
ahhh ahhh ben 70 i geçmeyeyim başka ne isterim ama bu gidişle geçerim  :ehi: :ehi:

burcucum boşver kızzz kiloları bebişimiz sağlıklı olsunda kilomuz olsun  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

banucum fırsat bulmuşken dinlensene canım benim  :caca: :caca: :caca: :caca: 1 saat 1 saattir uyu

tılsım

nazan kilomu verdin kıss ii olmuştr boşver çokta top gibi olmayın kıss yuvarlanırsınız sonra

:k06: :k06:

ya aranızda en zayıf benmiyim yaa  :y25: :dontknow:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: burcum - 07 Mayıs , 2009, 13:40:09
banucum fırsat bulmuşken dinlensene canım benim  :caca: :caca: :caca: :caca: 1 saat 1 saattir uyu

canım meleğimi görmeye iş yerinden amirler ve arkadaşlar gelecek. Onları bekliyorum valla acayip yatasım var. onlar gidince de bebişimi yıkayacağız. anlayacağın uyku yok bana.

burcum

nazancım 27+2 günlüğüz 11.4 kilo aldım toplam  :ehi: :ehi: :ehi: gerçekten verilmiş sadakam varmış çok zayıf başladım hamileliğe şimdi kilo almış gibi durmuyorum ama aldım ben biliyorum o bana yetiyor doğumdan sonrada eski kiloma düşmemi istemiyor eşim 60-63 olsun istiyor bakalım nasip banu gibi 1 haftada 9 kilo verirsek istediğim kiloya ulaşmış olucam zaten