2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

Alıntı yapılan: Ada-beste-banu - 07 Mayıs , 2009, 11:56:02
haklısın valla canım ama bir türlü fotoya fırsat gelmedi. Ama çekince hemen koyacağım canım  :opucuk: :opucuk:
nasılsın iyi misin  :love9:  :flowers:

iyiyim banucum sen nasılsın fıstık kızların nasıl iyiler dimi

burcu mrb sende iyisindir umarım valla dün benim evde temizlik vardı allahtan ne sular kesikti nede yağmur vardı çok şükür

fıstık

Oh oh oh sevgili dünürüm gelmiş  :muzz: :muzz: :muzz:

Nasılsın dünürcüm sorma valla ben hiçbişey yapmadım ama yoruldum yinede

Gelininde iyi çok şükür :nazar: dün oda hiç rahat durmadı kıpır kıpır valla bu kızdan çekeceğim var benim  :k06: :k06: :k06:

burcum

gözün aydın fıstıkcım atlatmışsın temizliği
angelim hoş geldin canım
denizcim nasılsın canım?
yeşimcim nasılsın paşamız nasıl?
su canım nasılsın paşamız nasıl?
gülşencim nasılsın paşamız nasıl?
banucumsen nasıl oldun canım ağrın sızın yok demi artık adamız nasıl ? yeni resimler bekliyoruz annesi

Angel

amanin amanin yerim ben  onun kipirdamasini annesiiiii   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

benim gelinim iste benim gelinimm   :toothy10:  oglusum bayilicak bu gelinee beeeaahh    :ehi:  :ehi:  artik  oglusumla beraber yeriz gelinimiii   :k06:   :hungry: :hungry:

fıstık

tılsım

Kızlar hepinize selam burcum banucum tülincim nagehancanım tekrar selam  :k06: :k06:

ben iyiyim kızlar sizleri sormalı paşamda yi çok şükür sizler nasılsınız bebişler nasıl

banucum bencede bebişle artık resminizi bekliyoruz  :muzz: :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

tılsım

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

fıstık

bugün hava çooooooooooookkkk güzel kızlar sakın eve kapanmayın yürüyüş yapın gezin tozun

Angel

bizdede havalar iyice sogudu gece soba ustunde   :sleepy1:  ohh sicacik evim   :muzz:  :muzz:  cok sukur kis geldi artikk sicaklardan iyice bikmistim burdaa     :occasion5:  :occasion5:

fıstık

tülincim biz sıcaklardan yanınca bize ordan biraz soğuk gönderirsin dimi :k06:

burcum

fıstığım iyiyiz bizde temizliğini bitirmişsin hayırlısı olsun  canım

fıstık

Alıntı yapılan: burcum - 07 Mayıs , 2009, 12:30:31
fıstığım iyiyiz bizde temizliğini bitirmişsin hayırlısı olsun  canım

teşekkür ederim canım :flowers:

Angel

:k06:  gonderirim tabiyi nidemekk   :tongue3:

saka bir yana bu yil bizim icin felaket sicaklar vardi yanginlar felan  o yuzden iyice tirstim sicaklardan  :k06:

fıstık

kızlar benim 21 günüm kaldııııııııııııııııııııııııııııııııııııı :-ooo :-ooo :-ooo

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

KEŞKE DOĞUMA BERABER GİTSEYDİK YAAAAAAAA