2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

öpün teyzeleri oğluşumu sizlere izin var  :k06: :k06:

ay havalar düzeliyo galiba bugün burdada çok güzel bende baya keyifliyim  :muzz: :muzz:

gülşencim iyi olmanıza sevindim canım  :muzz:

su canım günaydın nasılsın paşam nasıl annesi  :nazar: :flowers:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(gülşen)

ay evet bugün hava güzel görünüyo tabi sonradan su koymassa  :ehi:  :ehi:
ne güzel bugün herkes çok iyi  :occasion14:  :occasion14:

su

iyiyim yeşimcim ogluşumda ii uyuyo daha uyanmadı minigim

keyfinin ii olmasına sevindim ogluşunda iyiymiş

bende kahvaltı yaptım gazete başlıklarına bakıyodum sizler ne yapıyonuz

bur dada hava çok güzel
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

tılsım

oyy canım benim uyanır birazdan paşamız  :nazar:

çok şükür iyiz bizde hava güzel mis gibi daha ne isterim  :muzz: :muzz:

bende artık evde kahvaltı yapıyorum kızlar bu sanahtan itibaren kocişle başladık bebeğimiz vitamin alsın dimi ama

gülşencim inş.. su koyvermez hava ama artık bişey olmaz heralde mayıstayız  :dontknow:

fıstık

GÜNAYDIN DÜNYANIN EN GÜZEL ANNE ADAYLARI

KEYİFLER NASIL
:flowers:

tılsım

günaydın nagehancım

ben iyiym şahsım adına keyifler de güzel hava iyi  :muzz: :muzz:

sen nasılsın bakalım güzel anne adayı

fıstık

İyiyim yeşimcim ışıl hanımda iyi paşamız nasıl tekmeliyomu annesini :k06:

dün temizlik vardı oooooohhh içim rahatladı valla iyi oldu birde annemler hayırlısıyla gidip geldilermi tamam doğurabilirim artıkın  :k06:

tılsım

nagehancım iyi olmanıza sevindim seninde ışılımızında  :nazar: :nazar:

paşamız tekmeliyo annesini sağa sola dönüyo içerde popoyu dışarı veriyo şişriyo karnımı eğleniyo oğluşum içerde 2 hafta sonra artık yeri tamamen daralmaya başlar istediği kadar oynasın şimdi kuzumm  :k06: :nazar:

bittimi temizlik işlerin hadi hayırlısı olsun hazırsın doğuma artık az kaldı zaten ayyy ne güzel kucağına alıcaksın ışılını  :amin:

fıstık

inşallah yeşimcim ya hayırlısıyla gelsin kızım inşallah  :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin:

tabi hepimizinkide :nazar:

tılsım

inş.. canım az kaldı hayırlısıyla kzıın kucağında olucak  :amin: :nazar: :nazar:

tabi hepimizin hayırlısıyla dediğin gibi sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

Ada-beste-banu

kızlar selam nasılsınız bakiiiiiiiiiiiiim  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

fıstık

banucum şu resmi değiştir artık 4 kişisiniz

Ada-beste-banu

haklısın valla canım ama bir türlü fotoya fırsat gelmedi. Ama çekince hemen koyacağım canım  :opucuk: :opucuk:
nasılsın iyi misin  :love9:  :flowers:

burcum

günaydın anneler ve bebişleri gününüz aydın olsun nasılsınız bebişler nasıl
banucum çok sevindim kızının kıskanmamasına siz yine de dikkat edin kızının yanında fazla ada ile ilgilenmeyin
kızlarrr suları kesmişler tamir mi ne varmış 3 gün yok diyorlar yaaaa dün de evde yoktum haberim olmadı yandım evde damla su yok
kahvaltımı yapıyorum şimdi dün akşam yıkanıcaktım keşke yıkansaymışım offff

Angel

selam kizlar biz geldik  keyifler nasil bakalim    :muzz:  :muzz:  :muzz:   hepinizi ayri ayri opuyorum    :opucuk: 

dunurum demek temizlik bitmis ohh hadi hayirlisi  ustunden onca yuk kalkti demek gelinim nasil annesiii   :k06:     :occasion5: