2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

Tüm dilekleriniz kabul olur inşallah kızlar Allah hep ama hep yardımcınız olsun

neslihan

neslihan

Resmimi yapıştırabildim.Gördüğünüz gibi ben baya bir aşmısım.Ama halen yürüyebiliyorum yani yuvarlanmaya gerek kalmıyor :k06:

Birsürü dilek diledim ama zayıflamayı dilemeyi unutmuşum.Neyse kalbimi Allah biliyor.Yeterki yavrum sağlıklı olsun.İnşallah zayıflayabilirim

BEYAZ_KELEBEK

arkadaşlar bence ne dileğiniz varsa dileyin bugün.yıllardır hiç aksatmam vve  o yıl dolmadan mutlaka olur.hatat sabah eltiem diyorum geçen yıl onlara araba istemiştim ikisinede alındı.bir sürü örneği var ama uzatmıycam tabi :ehi: :ehi: :ehi:

neyse istiyorsanız bugeceden hamur hazırlıyıp şekil verebilirsiniz.yada  işte yazıp gül ağacıan asıyorsunuz.ama ben heeyıl kağıda yazıyorum ben ve çevremde aklıam kim gelirse istediği şeyi yazıyorum.burda dere var bitane zaten yarın bütün antep orda piknikte olur.bizde gideriz arada ama bugünlerde hava yağmurlu kahvaltıya gidicektik ama vazgeçtik .oyüzden geöen yıl gibi gidicem dereye atıp gelcem :suclu: :suclu:

Angel

kizlar su siteye bir bakin yaa harikaa birsey Allahim sana sukurler olsunn yaradaniimaa sukurler olsunnnn     :y25:   :amin:  :amin:  :amin:

http://www.ehd.org/prenatal-images-index.php

Angel

neslihancim canim cok tatli cikmissin  kilolari dert etme canim nasilsa gider onemli olan yavrularimizin sagligi.cok yakisti sana hamislik   :nazar: :nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

merhaba angel sanırım hamilesın..allah yardımcın olsun canım bısey soracaktım

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım adet olmama 5 gun var ve ınanılmaz atesım cıktı arada bı usuyorum acaba sende de boyle belırtıler oldmu  yoksa stresten mı boyle oldum

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

günaydınn kızlarrrrr  :opucuk:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

nasılsınız bakalımmm  :flowers:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

(gülşen)

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

gülşenimmmm  :opucuk:

nasılsın bakalım paşa nasıl bebiş nasıl

(gülşen)

canımm  :love9:
bizler çok iyiyiz sen nasılsın 

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

allah daha iyilik versin canım  :amin:  :nazar:

bende iyiyim yaa ne olsunn bugün işim yok pek havada kapalı yatıcam birazdan aksama kadar dinlencem kaç günüdr yoruldum

su

GÜNAYDIN KIZLAR NASILSINIZ BAKIYIM DENİZ TEST YAPTINMI CANIM

GÜLŞEN  :opucuk:

DENİZ  :opucuk:

NESLİHANCIM BENCE HARİKA ÇIKMIŞSIN ÇOK TATLI SIN YA TAKMA KAFANA
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM