2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: °♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ° - 05 Mayıs , 2009, 16:11:53
cok farklıydıı cnmm evet ama ben hapla adet oldum o yüzden faklı oldum adetimin 1 hafta öncesi şüpheli ilişkim oldu adetimin 3. günüde testte cıkmadı ama bu ondan sonraki hamileleikte olabilir karnımda bişeyy varr hissediyorumm ama neee rahat edemiyorum yaaaaa sıkıstıı bişeyyy  :cildir: :cildir:

banummmmm  :opucuk:

agzın bal yesinn cnm yaaa inşşşş cok korkuyorum ama ben su anda içimde bişey var ben eminim ve ben cok aglıyorummmmmmmmmmm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

içimdekinin bebek olup olmadıgını bilmiyorumm ama ne oldugunu merak ediyorum acaba üşüttümde iltihaptan mı oluyoo  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

aaaaaaaaa çok ayıp bak ağlama lütfen yaaa. İçinde bir melek varsa onuda üzersin ANNEM BENİ İSTEMİYOR der yoksa. Sakın kendini yıpratma canım. Başka bir doktor dene. Zaten Allah korusun başka bir şey olsaydı ultrasyonda çıkardı bebem ağlama sakın.

fıstık

denizcim gayet basit tekrar doktora gidiceksin eğer iltihap varsa ultrasonda gözükmez alttan bakması lazım

antibiyotik verir geçer niye ağlıyorsunki korkutma kendini boşu boşuna

Angel

burcum hosgeldin canim masallah 41 kere yavrumuzun kilosu cok iyi annesi  cok iyi bakiyor kizimizaa  peki kac haftalik oldun canim    :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  kac kilo aldin burcum merak ettim simdi   :tongue3:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: burcum - 05 Mayıs , 2009, 16:14:09
sağol fıstıkcım teşekkürler
kızlarrr buarada ben de almışım gene kiloları vallahi bakın diyorum ben doğuma yuvarlanarak gidicem  :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: burcucum kaç kilo olmuşsun kıııız ama fotoda o kadar kilolu görünmüyorsun. bende top gibi yuvarlanacağım diyordum ama 15 kilo aldım. bak sana moralin düzelsin diye fotomu göndereyim mi hastane odasındaki amaliyathaneye girmeden önceki halim.

su

BURCU CANIM MAŞALLAH BÜYÜMÜŞ YERİM BEN ONU
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

burcum

kızlar bugün tam 27 haftalığız toplamda 11.4 kilo almış oldum 55 ile hamile kaldım şimdi 66.4 üm yandım 70 i geçicem herhalde  :ehi: :ehi: :ehi:

tılsım

kızlar 2 dk başka sayfaya geçiyom 2 sayfa birden atlıyosunuz valla  :ehi: :ehi: :ehi:

burcucum maşallah canım demekki kilo alıyosun ama bebiş besleniyo boşver daha iyi

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

burcucum 19 gün geçti üstünden olmam içinde 15 günüm var test alıp yapıcam ama yine negatif cıkıcakk bu sefer hepten bunalıma giricemm eminim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

bu arad kendi derdime seni unuttum yaaa masallah ne güzel kocaman olmuşş bebişşş  :nazar:

banucum yaaa cok haklısın ama hiç inanamıyorum kii içimde bi melek olduguna ne bilim bi garip oldum su anda yaaa  :dontknow:

eşime sölimde gelirken test alsın yapalımm cıkazsada sansa napalımmm  :crybaby2:

inşş cıkarr yaa dua edinn nolurr  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

nagehan alttan muanede etti bebek cıkmayınca hiç bir problem yok dedi bütün testlerim yapıldı ama yeni üşüttüysem olmustur o baska tabii ağlamamın sebebini inanın bende bilmiyorumm

içimde cok garip bişey oldugunu hissediyorum sadece ne bilim yaaa  :dontknow:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

fıstık

burcu sen benim resmimi gördünmü canım o benim 17 kilo almış halim önemli olan kaç kilo aldığın değil görüntü canımcım

boşver kiloyu
;)

Ada-beste-banu

KIZZZZZZZZZLAAAAAAAAAAAR GÜLMEK YOK AMA OKEY Mİ?
AĞLAMAKTAN GÖZLERİM VE YÜZÜM ŞİŞTİ.

Angel

burcum masallah cok iyi gidiyorsun bosver kilonu bak masallah yavrun besleniyor   :nazar: :nazar: :nazar:  

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

ayyyyyyyyyyyy banucummmmmmmmmmmm bütün neşemi yerine getirdinn şimdi yaaaaaaa

ne güzelllllll 

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

Angel

banummm bitanem cokk tatlisin hayatimmmm  ne gulmesi yaaaa icim bir hos oldu simdii cok tatli bir annesin sennnnnnn kiyamam ben sanaaaaa    :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   :love3:  :love3:  

su

BANU BENCE ÇOK TATLISIN BİTANEM ŞİMDİ Kİ HALİN NASIL KAÇ KİLO GİTTİ BEBEM

DENİZ CANIM ALTTAN BAKTIYSA O KESİN ÇIKIYOR AMA YİNEDE SEN TEST YAP

BURCU MAŞALLAH
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Ada-beste-banu

Tabikide neşeli olacaksın sen artık bence bir ANNE adayısın. lütfen bak ağlamak yok tamam mı.
Kıııııııııııııız çok mu çirkin çıkmışım doğru söyle.