2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

nazan

hb cnm  aksama bende eklıyım cekılıyımde

burcum

sağol neslihancım 55 kilo ile hamile kaldım 10 kilo aldım 65 oldum diye tahmin ediyorum bugün doktora gidince ortaya çıkıcak toplam kaç kilo olmuş  :ehi: :ehi: boyum da olduğundan kurtardım ama daha alıcaz o zaman ne olucak bilmiyorum en fazla doğuma yuvarlanarak giderim diye düşünüyorum  :ehi: :ehi: :ehi: hadi ekle sende fıstıkcım görelim resmini

neslihan

Ben bile daha yuvarlanmıyorum merak etme yuvarlanmazsın

tılsım

:ehi: :ehi: :ehi:

kızlar alemsiniz yaa

takmayın kiloları boşverin verirsiniz nasılsa

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

burcum

yeşimcim kiloları takıyormuş gibi duruyormuyum kız taksam 10 kilo alırmıydım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nazan

oozge

su

TULİN Canım ne tatlı çıkmışın maşallah kilo da almamışsın ama göbiş baya bi çıkmış kıss benimde öyle göbişim çok büyük
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Angel

ozgemmm bitanemmmmm ellerine saglik askimmmmmm  :y25:   cok  saol    :opucuk:  emegine saglik kusummmmm      :flowers:  :flowers:  :flowers:  

iste bu benim resim kizlarr   ::)

tılsım

burcu takıyo gibi durmuyosun  :ehi: :ehi:

tülincim çok tatlı çıkmışsın maşallah göbüşe paşamıza  :muzz: :muzz: benimde göbüşüm var erkek göbüş yapıyo daha çok  :muzz: :muzz:

Angel

cok saol su canim  5 kilo aldim herhalde simdiye kadar 6 ayliga yaklastik teyzesi   :nazar:   :D  sende resmini eklesene canim    :opucuk:

burcum

angelim süper çıkmışsın annesi sende fazla kilo almış durmuyorsun  :ehi: :ehi:
eşim aradı şimdi işi çıkmış gelemiyecekmiş ben tek başıma gidicem  :y25:

tılsım

burcum üzülme canım sende kelebeğini tek görmeye git hasret giderin bol bol

nazan

tulin cok tatlı cıkmıssın gobıs buyuk cıkmıs

Angel

burcum  uzulme bitanem babasindan selam soyl e yavrunuza  bizdendee annesi yerim ben onuuu  nasilda ozlemissin sen simdi yavrunu    :y25: