2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

nazan

benım tansıyonumda normal benım bacaklarımdada sıslık  var tuzu kesmezsem tansıyonum cıkabılırmıs

nazan

ayrıca vucudumdakı sisligi atmam için kesmem lazım mıs

tılsım

tuzsuz yiyin kızlar yaa neye var faydası  :director: :director:

TUZA HAYIRRRRRR  :director: :director:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

:k06:  bende tuzu sevmiyorum  yesimcim    :igrenc: onlemimizi alalimda benim kizimda ayaklarim cok sismisti  artik bende cok dikkat etmeliyim bukonuda .

buarada benim dudaklar sisiyor kizlar angelina jolie gibi     :k06: 

burcum

hamilelikten angelim benim de şişiyor hele sabah kalkınca çok güzelleştim ben ya maşallahhhhhh  :nazar: ay bu hamilelik insanı böyle yapıyor kızlar kusura bakmayın artık  :ehi:

tılsım

tülincim en güzeliii neye var sanki faydası allah korusun tansiyonunuzu yükseltir kızlar yapmayın bırakın  :igrenc: benim ayaklarım şişmedi hiç bi yerimde şişlik yok çok şükür inş.. olmazda demek angelina jolie gibi oldun aman oda kim kız senin yanında  :nazar: :nazar: güzel anne

tılsım

ee nede olsa tülincim erkek bebek anneyi güzelleştiriyomuş demekki halk arasındada boşuna söylememişler  :ehi: :tongue3:

Angel

:k06:  demi burcum guzelessiyoruz ben kimizi dogurduktan sonra pek guzellestiydim yanii     ::)  simdi ise yine oylee  kocisin yalancisiyim bende   :k06:

GAMZE&FIRAT

GAMZE

burcum

sorma angelim herkes hamilelik aceyip yakıştı sana diyor kızım olucağını duyanlarda kız bebek annenin güzelliğini alır seninki sana güzellik katmış diyorlar  :nazar: :nazar: :nazar:

Angel

:k06: yesimcim benn kizima hamileyken simam cok degismisti  simdi ise dahada baska . kiza hamileysen kiz guzelligini aliyormus derlerdi ama  YALANNNNN  kizlar inanmayin hemn  kizlarda guzellestiriyor erkek bebislerde guzellestiriyor anneyi    :basardim:   ben sahsen yasadim   :icon_thumright:      

yesimcim saol bitanem o senin kendi guzelligin bitanem  yaww sende resim eklesene canim yaa ben yarin cekip ekliycem sizlere benim koca gobusu kizlar sizde cekip ekleyin yarin olurmu    :muzz:  :muzz:

Angel

gamzecim hosgeldin canim ben tulin tanismadik seninle   :opucuk:  25 yasindayim 5.5 aylik hamileyim ikinci bebegime bir kizim var 5 yasinda    :k06: 

(gülşen)

çek fotonu tülincim görelim paşamızı
gamzecim hoşgeldin canım  :opucuk:

tılsım

sağol tülincim bende güzelleşmişim öyle söylüyolar daha b güzellik diyolar bide yüzüm doldu iyice pürüzsüz bi cildim var zaten çok sivilceli değildim ama küçükte olsa çıkardı adet zamanında ay ne güsel onlarda yok  :muzz: :muzz: :muzz:

ya foto makinesi görümcemde hataya gidicekti aldı bizden

burcum

tamam angelim bugün bende çekileyim koyarım