2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

su hoşeldin  :opucuk:
forum sessiz kimsecikler yok  :D ben burdayım ama  :icon_thumright:  ;)

hmmm kolay gelsinn cnmm yaa benim eşimde calısıyo bugün zor gitti valla otomobil sektörü  :cildir:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

su

MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

su

SİNİRDEN SORAMADIM CANIM NASILSIN BEBİŞİN VARMIYDI SENİN

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

hiçç iii değilimm cnmm yaaaa bebişimmm yokk cok istiyorum ama yapmıyorummm  :crybaby2:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

demek sende otomotivv haa işiniz zor kolay gelsin  :opucuk: satıstamısın hasarda mı

su

CANIM ÜZÜLDÜM NİYE BU KADAR İSTİYOSAN YAP BENCE

HİÇ SORMA ÇOK ZOR YA CANIM BEN SATIŞ BÖLÜMÜNDE KALIYORUM AMA SATIŞA BAKMIYORUM SİGORTACIYIM EŞİN HANGİ DEPARTMANDA

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

eşimde hasar danışmanı  :cildir:

ya ben cok istiyorum ama eşimde cok istiyo korkuyorum daha dogrusu dogmadan kıskanıyorum onu

herkesten çünkü kayınvalidem bize pek düşkün cok üstümüze düşüyo yanii utanmasa yemeği bize eliyle yedircekk

ve sürekli torun yapın artık torun büyütmek istiyorum diyip duruyo bende annemden ayrı büyüdüğüm için

onu kendim büyütmek istiyorum ve anlıcan bu cocuk dogarsa paylasamıcaz kaynanam bana 2 saat uzaklıkta oturuyo

birde bebek hastaneden cıktıgımız gün köye götürcek bizi 40 ı cıkana kadar köyde kalıcaz sözde ve eşim hep annesinin tarafında

birbirimizide cok seviyoruz ama o annesini tutuyo  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

su

CANIM SENİN İŞİN ZOR YA KAYINVALİDENLE BİRAZ MESAFE KOY ARANA BU KADAR İÇLİ DIŞLI OLMA BENCE
SEN ÇALIŞIYOMUSUN

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

yok ben çalısmıyorum daha dogrusu iş arıyorum ama yok

bosver iikide yok girmeyide düşünmüyorum artık en azından bebeğim olursa bakmak için bir bahanesi olmaz

zaten bebek olsa bebeğe hayatta karısamam ben herseyini o yapar bi emzirmeye getirir bana heralde kii

onu da yapsın artık

acaba ben mii cok abartıyorum yaa senin kaynanan nasıll ya ben babanelerin torunlarına cok düşkün

olduklarını duymustum ama fazla bi fikrim yok   :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

su

CANIM ÇALIŞIRSAN HERALDE ANLATTIGINA GÖRE O ÇOCUGU GÖREMEZSİN

BENİM KAYNANAM HİÇ BİŞEYİME KARIŞMAZ

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

ohhh ne güzeell valla en yisi mesafeyi korumak her zaman bende korurum ama cok surat yaparım lafımıda

sokarım ama bu sefer kaç kere kocamı doldururken yakaladım arkada benden gizli gizli  bu seferkocamla

aram açıldı hep kocamada cok gıcık kapıyorum ama yinede cok seviyorumm npımm offff off benim kaderim galibaa

aslında kurtuluyorum bu yaz sonu yurtdısına tasınıyoruz bu sefer diyokii hayatımın sonunu demek yurtdısında yasıycam

diyooo gelde çıldırmaaaa  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

kocam da hayır dedi kafasına saksı mı düştü nee anne sana istediğin herseyii yaprız buraya paranıda istediğin kadar

göndeririz sen burda kalırsın orda yasayamzsın dedi  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

bu sefer bana bi gıcık bi gıcık kii sorma amannn  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

ama ordada bi sorun var tabii ben gitmek isteiyorum yutdısınaaaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

amannnn ne dertliyim dimiii seninde basını agrıtım burdaaa  :flowers:  :opucuk:

su

YOK CANIM OLURMU ÖYLE ŞEY ZEVKLE DİNLİYORUM SENİ CANIM YA BU NASI BİR KAYNANA TAVRINI KOY VE EVLİLİĞİNE MÜDAHALE ETMESİNE ASLA İZİN VERME BİDE SANA Bİ TAVSİYEM EŞİNİN YANINDA ANNESİNE ASLA SURAT YAPMA MALUM ANA KUZUSULAR YA

YURT DIŞINDA NE YAPICAKSINIZ Kİ EŞİN YİNE OTOMOTİVDEMİ ÇALIŞICAK

neslihan

Su bende işyerindeyim sıkma canını bizde bayram felan dinlemiyorlar.Deniz Allah yardım etsin.Benim kocamda ailesine çok bağlı ama benimde isteklerime karşı çıkmıyor.İllaki ailesiyle yaşamamızı istedi altlı üstlü yapamam ben değince vazgeçti saolsun.

su

Neslihancım hoşgeldin nasılsın canım iyimisin prensesimiz nasıl biz iyiyiz canım kıpır kıpırız hiç sorma ya nasıl sinir oldun hiç bi yer çalışmıyorum

canım sizinkide zor iş madem o kadar analarına düşkündülerse evlenmeseydiler anacım benim kociş ilk evlendiğimizde işte ben özlüyorum uzagım onlara eve alışamadım uykum gelmiyo vs vs ler anlıyacagınız dedimki çok istiyosan git kimse tutmamış seni madem anneni bu kadar özlüyosan evlenmeseydin ömrünün sonuna kadar onla yaşardın ogün bugün bizimki ses çıkarmıyo

bence tepkinizi koyun kızlar

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

teşekkür ederimmm sucumm saol  :opucuk:

evet yine otomotivde olucak ordaki maaş durumları falan cok iyi ve cocuk yetiştirmek için cok güzel bir

ortam diye düşündük  :icon_thumright: benim ailem orda yasıyo onlar sayesinde gidicez  :)

valla allah yardım etsin bana zaten eşimin yanında hiç surat yapmam annecim söyle annecim böyle bi dediğini 2 etmem

zaten ayda 1 kere görüyoruz en son martta gittik bide yarın aksam gidicez işte o hiç gelmez sürekli

telefonda ögütler verir  :cildir:

neslihancımm hosgeldinn  :opucuk: demek sende calısıyosunn kolay gelsinn iii çalısmalar  :opucuk:

eşinin sana destek cıkması ve seni kırmaması çok güzel bişey  :icon_thumright:allahım bozmasın mululugunuzu  :amin: :nazar:

altlı üstlü cok zor olur yaa benim kuzenimde altlı üstlü oturyolar kıza ne yemek yaptırır ne camasır ne cocuk

sadece  yatmaya cıkarlar evlerine gece gerisi hep beraber ve bu altlı üstlü otranların

cogunda böyle oluyo ii yapmıssın valla  :icon_thumright: