2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

bende kahvaltı yaptım şimdi geldimmm  :k06:

nerdelerr yaa kimseciklerrr yok in cin top oynuyo forumda  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

fıstık

slm kıslar keyifler nasıl

sizlerede hayırlı cumalar

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

hoşgeldinn nagehann iyi cnmm saol seni sormalıı  sen nasılsın :opucuk:

kimsecikler yok yaa  ???

fıstık

hoşbulduk  denizcim :opucuk:bende iyiyim bugün kimseler yok herkes tatil yapıyo anlaşılan

Angel

selam kizlar  hayirli cummalar

nagiss hosgeldin canim yaa  :opucuk:

gulsencim,denizcim sizde hosgeldiniz  fistiklar   :opucuk:

fıstık

Angel

coksukur canim sen nasilsin cok uyukum geldi biran saat daha aksam 19.06    :sleepy1:  :sleepy1:  :sleepy1:   

sen nasilsin gelinim nasil annesi    :opucuk:

fıstık

Gelinin gayet iyi sevgili dünürüm   :k06:

Ama ben koca göbüşümle geceleri uyumakta zorluk çekiyorum sol tarafıma yatmaktan heryerim ağrıyoooooooooo

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

Angel

ah canim benim kiyamam sana az kaldi bitanem az sabret birez daha   :opucuk:     :occasion14:  :occasion14:  :occasion14: 

hayirlisiyla nurtopu bir tosuncuk dunyaya getireceksin hayirlisiylaa insallah     :nazar:  :nazar:  :nazar:     :muzz:  :muzz:  :muzz:   gelinim o benim isilim canim gelinimm     :k06:    :binkybaby:  :binkybaby:  yerim ben onuuu   :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

nagiss banunun melegini gordunmu canim    :opucuk:

hosbulduk denizcimm  nasilsin   :opucuk:

fıstık

Görmezmiyim gördüm çok tatlı maşallah allah nazarlardan saklasın  :nazar:

Ay onu görünce içim bi tuhaf oldu zaten  1 ay sonra benim prensesimde gelicek :muzz: :muzz: :muzz:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

iiiim tülinim saolll 7 den beri forumdayımm cıkamıyorummmm cıkmam lazımmm  :cussing:

:k06: :k06: :k06: :k06:

Angel

:muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  hayirlisiyla cok az kaldi  hersey hazirmi nagehancim bebege   :opucuk:

denizcim insan bir turlu ayrilamiyor forumdan cok bagimlilik yapiyor   :k06:

neslihan

Ya fıstık ya 40 haftayı doldurmadan gelsinler ya.37 haftadan sonra sorunsuz doğum yapılabiliyormuş.Kilo olarakta problemleri olmazsa e ne güzel işte.Annem bana kızlar erkend doğar gününü tamamlamaz diyor hep ben çok sabırsızım zaten Allah hayırlısını versin.

fıstık

hazır herhalde ya bilmiyorum ki  :k06:

kıyafetleri bezi biberonu damlalık burun aspiratörü kulaktan ateş ölçer şampuanı pişik kremi vücut yağı  :icon_scratch:

bitek beşiği gelmedi daha odası hazır zaten başka ne lazım oluyo canım sen bilirsin