2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

Neslihancım aman dikkatedin canım yaa off hayırlısıyla bi atlatsak bitse şu süreç nemde şişlik yok çok şükür inş.. olmazda tansiyonumda normal bide ben tuz kullanmam fazla sevmiyorum yani hergün tansiyonumu ölçtürüyorum ne olur ne olmaz diye ama dikkat edelim kızlar kendimizede bebişlerede

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

su

neslihancım benim 2 aydan sonra el ve yüzde şişkinlikler başladı ve şimdi ise ayaklarada attı doktorum protein eksikliği diyor ama bilmiyorum allah sonumuzu hayır ettin allahtan tansiyonum felan düşük kilo alımıda toplam bi 4,5 kilo aldım galiba

yeşimcim allah hepimize hayırlı dogumlar nasip etsin :amin: :amin:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

pringles

allahımmmm o nasıl tatlı bişey öyle yaa yumuk yumuk :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canım benim geçmiş olsun sana,cabuk toparlanmışsındır inşallah :opucuk:

Ada-beste-banu

sağol bebem. Allah hepinize nasip etsin inşallah. Biz çok iyiyiz ara sıra sancılarım oluyor ama olsun. Kıızım için herşeye değer. Beğendin mi meleğimi  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Ada-beste-banu

Teyzeleri Ada bebişim dün saat 9.00 da gözlerini hayata açtı çok şükür. 3.500 kilo doğdu  :nazar: :nazar: :nazar:
Kızlar mükemmel bir şey bu yaaaa.  :occasion16: :occasion16: :occasion16:

pringles

ayy beğenmezmiyim balım yaa çok güzell,yerim onuun o tombik yanaklarını benn :opucuk: :nazar: sanada benziyo babasınada benziyo,valla çok güzel bi sentez olmuş çok beğendim :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ada-beste-banu

teşekkür ederim canım yaaa.  :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:
Ama sana bir şey söyleyeyim mi. Dün amaliyathaneye girince nerdeyse doğurmaktan zageçiyordum. anestesi uzmanı arkadaşa "ben vazgeçtim doğurmayacağım çıkarın beni buradan dedim.  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
inanki çok korktum. o anda anestesi uzmanı beni oyalaya oyalaya belden iğneyi patlattı belime  :toothy10: :toothy10:
o anda zaten uyuştum.  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
veeeeeeeeeee meleğim 10 dakika bile sürmedi dünyaya geldi

selma005

CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN NAZARLARDAN KORUSUN ALLAHIM UZUN ÖMÜR VERSİN MELEĞİNE DARISI BİZE İŞALLAH

Ada-beste-banu

canım benim teşekkür ederim. Rabbim hepinize aynı duyguyu yaşatır inşallah  :amin: :amin: :amin:
mükemmel bir duygu bu yaaa. Rabbim hepinizi bir nefeste kurtarır inşallah bebem

(gülşen)

canım benim hoşgeldin ada bebek hoşgeldin  :opucuk: allahım onası bir tatlılık  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: allahım korusun nasılsın banucum ada nasıl

burcum

BESTECİMMM BU NE  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ALLAHIM NAZARLARDAN SAKLASIN KIRK BİR KERE MAŞALLAH ALLAH ANALI BABLI BÜYÜTSÜN CANIM İYİSİN DEMİ SENDE ADA NIN RESMİNİ GÖRÜNCE OKUMADIM HİÇBİRŞEY HEMEN YAZAYIM DEDİMMMM :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

kızın ne yaptı bestecim???? ay ağrın sızın var mı dikkat et kendine de bebişimize de ay şuan yüzümde gülücekler var duygulandım da ayyyy  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

(gülşen)

hiç sorma aynı birden görünce şaşırdım ve çok sevindim aynı zamanda duygulandımda

burcum

çıktı herhalde bestemm dinlen canım sen nasıl bir duygu acaba dün 3 kişil çıktılar evden bugün 4 kişi girdiler eve ayyy  :y25: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN
GÜLŞENCİM ay gör içim kıpır kıpır oldu darısı bizlerin başına ALLAH ın izniyle  :amin:

(gülşen)

amin canım  :amin:  :amin: allah bizlere nasipetsin inşallah