2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

benim içtiğim ilaçlar magnezyum, kan şurubu, vitamin şimdilik 3 tane birini sabah birini öğlen birini gece içiyorum idare ediyorum  :ehi:

tılsım

ben şuanda kan ilacı alıyorum omega3 verdi dün bebeğin zeka gelişimi daha iyi olsun diye bide kalsiyım bebek için kemiklerinin gelişimi daha kolay olsun diye bebeğimin gelişimi çok güzel ama destekliyo işte doktorumuz

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

oozge

burcum

tılsım

selam hoşgeldin yıldız gözlüm kendini tanıtsana bize

burcum

BESTEEEEEEEE nerdesinnn hadi bebişinle gel artık renk kat siteye
KIZLAR beste ye güzel bir konu açalım mı ya da güzel birşey yapalım bugün girer bence güzel bir karşılama olmuş olur???

tılsım

burcu yarın açarız canım yada bişeyler yaparız hemen bugün giremez sezeryan neticede canım bi kaç gün geçer girmesi zaten belki bugün hastaneden bile çıkmamıştır hemen 1 günde sezeryan bırakmazlar

(gülşen)

açmışlar canım sayfa lale açmış bende yazdım orya bişeyler bakın istreseniz

tılsım

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

(gülşen)

ay bulamıyorum şimdi ya tülinde yazmıştı oraya

tılsım

kızz selcan bu ne beaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

gülşen hadi bul hemen konu arattırma bana şimdi  :k06: :k06:

DİLVİN

Alıntı yapılan: tılsım - 28 Nisan , 2009, 14:57:57
kızz selcan bu ne beaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

gülşen hadi bul hemen konu arattırma bana şimdi  :k06: :k06:

KIZ NEYI ARIYORSUNUZ

MERAKLANDIM  :k06: :k06: :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tılsım

banu arkadaşımız doğum yaptı da dün ona sayfa açmışlar o sayfayı arıyoruz ama ben hala bulamadım bebem  :k06: