2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

oozge

dınlemıo dınlemıoooooo

yerlerı sılmıs hemde egılerekkkkkkkkkkkkk vıleda sopası kırıkmışmı nemişşşşşşşşşşş
gebertıcem bı elıme geecerse yeşimmmmmmmmmmmmmmmmmm :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

tılsım

Kızlar benim bebiş dönmüş kanala doğru başaşağı pozisyondayız  :muzz: :muzz: neslihancım bazende anlık oluyo mesela bi an başaşağı bi an ayaklar aşağıda belkide canları nasıl isterse öyle duruyolar benimki 6.ayda başaşağı döndü bekliyo öylee

figencim haklısın ilk aylar ne durumda olduğunu bilmiyosun ama son aylardada bu tekmeler takibe alınınca malum oynadımı derdi başlıyo bu seferde biraz hareket etmesin hemen panik halindeyiz gerçekten zor bi süreç allah yardımcımız olsun sağsalim bi bitirsek bebişlerimizi kucağımıza alsak hayırlısıyla  :amin:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

tılsım

burcum sorma canım yaa yoruyorum kendimi arada vileda sopasının ucu eskimişti atmıştık onu yenisinide almadığımız için yerleri eğilip sildim sonrada ağrım oldu ama geçti canlarım çok şükür  :amin:

özgemmm kızma bebem  :y25: tamam yaptım bi hata bir daha töbe valla doğuma kadar temizlik yok elimi sürmicem yaa canım çıktı zaten  :tongue3:

oozge

o koskoca göbegınle canın tabı çıkarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :violent1: :violent1: :violent1:

burcum

benimki de geçen gün hummalı birşeyler yaptı içeride sanırım döndü çünkü kasık bölgemi boşaltı yukarıda şuan ama doktor daha çok döner son ana kadar dedi hala içerisi büyük geliyor onlara son 1 ay kala görücem ben onları en rahat pozisyonu alıp kalıcaklar öylece  :ehi:

(gülşen)

öyle demeyin yazık onlara kurban olurum yaradanına onlar şuan çok rahatlar bırakında keyfini çıkarsınlar

tılsım

koca göbüşle canım çıktııı  :ehi: :ehi:

burcum tabiki canım yaa ama benimki 29 haftalık oluyo artık ozisyonu sabit kalabilirmiş belki seninki daha döner benimki poposunu sürekli yukarı veriyo başı aşağıda ama tabi yine dönermi bilinmez  :dontknow:

Angel

gulsencim ben haftada 2veya 3 kes yumurta yiyorum sut ve yogurt canim istemedigi icin bir  butun kalsiyum hapi iciyorum ama bolca peynir yiyorum ,bol sebse ve meyve yiyorum ,baligi cok seviyorum ama malesef her hafta yiyemedigim icin hergun balik yagi aliyorum  neslihanin dedigi gibi bebegiminzekasi icin.et veya tavuk canim hic ama hic istemiyor  ayda bir yersem  yeridir .o yuzden hergun  demir hapimi iciyorum.

yesimmmm   :caca:   ne temizliyiymis canim yaaa hemde eyile eyilemii   :caca:  :caca: kizim sen hamilesin  oyle temizlik yapmaman lazim  (bn kizima 7 aylik hamileyken yerleri elimle silmistimde  belim kopuyordu agridan )  :suclu:   sen hergun evde kalsan varya temizlik hastasi olurdun    :laughing7:

GAMZE&FIRAT

24 Nisan , 2009, 14:38:42 #3083 Son düzenlenme: 24 Nisan , 2009, 15:14:14 GAMZE&FIRAT
bende ii nasıl olsun ugraşıyoruz.hayırdır ne oldu.birbirinize girmişiniz
GAMZE

burcum

döner yeşimcim bu veletler döner zaten kıpır kıpırlar sessiz sakin olsalar hadi dönmez diyeceğim  :ehi: ama daha erken pozisyon alması için doktorum son ana kadar dönerler diyor benim kelebeğin hep popo aşağı da bir kez kafasını aşağıya vermişti ama şimdi yukarıya çıktı biraz rahat etti kasıklarım  :k06: ama kızlar bel ağrılarım başladı gece uyumakta zorlanıyorum sabah a kadar defalarca uyanıyorum çok yorulduğum zaman çatım ağrıyor otururken bile rahat pozisyon bulmakta zorlanıyorum yukarıya çıktı ya ondan herhalde

oozge

gamzecım hosgeldın cnm ıyıyız bız  yeşimi döööfüyodumm senden naber :k06:

tılsım

tülincim sende benim yaptığım hatayı yapmışsın desene ay bi kötü ki yaa valla töbeee ni daha kesinlikle yapmam dursun sorma tülincim ben evde olsam temizlik hastası olurum heralde zaten titizim severim temizliği düşünem,yorum kendimi  :suclu: :k06:

tılsım

burcum bende öyleyim canım yaa uyku kalmadı valla son 1 aydır gecede kaç kere uyanıyorum oturma desen zaten bende ayrı bi problem

gamzecim hoşgeldin canım nasılsın

özge beni dövüyodu da  :suclu: :suclu: :ehi: :ehi:

GAMZE&FIRAT

24 Nisan , 2009, 15:17:20 #3088 Son düzenlenme: 24 Nisan , 2009, 15:26:02 GAMZE&FIRAT
ÖZGEM YAZIYORUMDA BİR TÜRLÜ GİTMİYO.GİT GİT DİOM GİTMİYO.KLAVYEDE  BASMADIGIM TUŞ KALMADI :occasion5:
GAMZE

burcum

uyutmuyor ki ufaklıklarda gece kaç ta yatarsam yatayım sabah 7.30 da bi kaldırıyor sonra 9.30 da temelli kaldırıyor gece 12-1 arası yatamıyorum yatsam da uyutmuyor gülmekten uyuyamıyorum  :k06: bakalım daha bunun sıcakları var bir de daha da büyümüş olacaklar yeşimcim sen ne zaman resim koyucaksın buarada merak ediyoruz canım göbişi???