2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

AYYYYY evet ya azalıyo banudan sonra 2 kişi daha var ama onları tanımıyorum girmiyolar sanırım bitek ben kalıyorum yakın şafakçı

tülinimmm teşekkürler teyzemissssssss :opucuk:

tılsım

ayy ne yapsın yaa daracık bi yerde kalıyolar son ayda hareketleride kısıtlanıyo yavrucukların az kaldı az daha beklesin ışıl yakında rahat edicek

benimkide arada poposunu dışarı veriyo bi şişiriyo ama 2 gündür kafasını dayıyo karnımdan dışarı doğru çıkıcak gibi çok konik oluyo valla  :ehi: :ehi: böyle güzel oluyo tekmelerini hissetmek kıvrım kıvrım oynuyo içerde dışardan kavis oluyo falan çok tatlılar yaa   :muzz: :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

yerim ben onlarin tekmelerini peki halen cikolatayi yiyormusun nagiss   :ehi:  :ehi:  

fıstık

Yiyorum ya ama ben zaten normalde o kadar çok çikolata yerimki tabi yemek yemem şimdide yiyorum

ama daha çok bazen hareket etmiyo merak ediyorum yiyorum uyansın diye:k06:

Doktoruma dedimki gerçi hep söylüyorumda.Doğsada artık gözümün önünde olsa içim çok daha rahat edicek dedim

O da öyle diyosun dedi manalı manalı bakıpta

Görücez bakalım kalsamıydı yoksa doğsamıydı dediğini dedi

Ada-beste-banu

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: doğru valla kızz doğunca bakalım ne diyeceğiz

tılsım

:toothy10: :toothy10: :toothy10: eskiden daha iyyidi ağlamıyodu altını pisletmiyodu rahatça uyuyodu dicez  :toothy10: :toothy10:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

:ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:   dogru soylemis drun canim    :k06:  :k06:  

Ada-beste-banu

Angel

Ada-beste-banu

yaaa kuşum stresten gülüyorum valla. şimdi rahatız içerde bebişkolar ama doğunca ne halt yiyeceğiz bilmiyorum.   :k06: :k06: :k06:

BEYAZ_KELEBEK

ahada geldim ne kaynatıyorsunuz bakim.ay hepiniz yazamı doğurucaksınız.kızım temmuz doğumlu.2.yaza gelemsin diye çok istemiştim ama buda ekime gelcek.yani bütün yazı koca bir göbekle geçiricem :y25:

fıstık

Ya bilmiyorum ben sanki doğunca daha çok rahat edicekmişim gibi geliyo sanki hamile olmanın anne olmaktan daha çok sorumluluğu var gibi

Amanda benim kızım ağlamaz yeşim teyzesi mışıl mışıl uyur bez yıkamak yok şimdi enazından yapsın değiştiririz

fıstık

hoşgeldin kelebek banuyla ben nisan ve mayısta doğum yapıcaz biz araya kaynak yaptık canım :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Angel

banucum uyukusuz gunlere merhaba diycez kussummmmm    :laughing7:   ama cok guzel olucakkk minik yavrumuzlarrr beraberrr   :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:

figencim hosgeldin canim bende kizimi yazin dogurmustum cok zordu .Allah yardimcin olsun canim yazin hamilelik zor geliyor insana  

neslihan

Merhaba kızlar doğduktan sonra enazından biraz daha hafiflemiş olucaz sırtımızda belimizde ağrı olmayacak.Mesela şuan uykusuz kaldığımızda sadece biz kalıyoruz.Çünkü rahat dönemiyoruz.Oysa bebek doğduğunda uyumazsa dönüşümlü olarak babasıyla bakabiliriz yavrumuza.Ya en önemlisi doğunca gözümüzün önünde ve sağlılı olacak inşallah. :amin: :nazar: