2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

banucum hadi bakalım hayırlısı olsun soooooooooooooonnnnnnnnn kontroooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllll

çok az kaldıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hello2: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

4
4
4
4
4
4
4
4
4
4
GÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN  :honk: :honk: :honk: :honk:  :k06: :k06: :k06: :k06::muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz::hello2: :hello2: :hello2: :hello2::hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Angel

yesimcim hosgeldin canim nasilsin pasam nasil annesi   :opucuk:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: Angel - 22 Nisan , 2009, 10:28:08
:occasion16:  :occasion16:  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

hadi banuya birez moral verelim kizlarrrrrrr     :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

CANIIIIIIIIIIM TÜLİİİİİİİİİİİİİM TEŞEKKÜR EDERİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİM

tılsım

hoşbuldum tülincim yarın tatil yaa seviniyorum bende yarın 23 nisan neşe doluyor insan  :muzz: :muzz: :tongue3:

iyiyim tatlım paşamda iyi çok şükür oynuyoruz son bi kaç saattir durmaksızın birazdan uyur heralde yorulup

sen nasılsın paşam nasıl canım  :opucuk:

oozge

banumun 2.ci dogumu ya ztn
ınş ılk i gibi heyecan yapmıodur :honk:

kuzummm aklına kotu kotu syler getırmeyı bırak tamammı hayırlısı neyse o olsun bakkkkkk
nekadar kotu dusunursennn hersey okadar ters gıder relax olmaya calıs lutfen

bugnde gorucen bebısınııııı son kez karnındaaaaaaaaaa
sonraaaaaaaaaa gelsin kucağaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

banum buaradaaaa sakın untma ılk gundennnn besteye karsı tavır davranıslarınızıııııııııı :opucuk:

tılsım

ne güzel yaa az kaldı valla bizde o günleri bi görsek hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alsak  :amin: :y25: :y25:

Angel

su gibi akip gecicek o gunler hayirlisiyla yesimcim gozumuzu acip kapayana kadar  insallah sonrada bir bakicaz bebegimiz kucagimizda  ve bu gunler gelicek aklimiza ve duygulanicazz  :y25:  :y25:  ben tam 5 yil boyleydim kizimi dogurduktan sonra cok ozenirdim hamile kadinlara  imrenirdim aciba benimde ikinci bebegim olucakmi diye dusunup dururdum .cok sukurki bende yine hamileyim ama inaninki bu gunler cok tatli gunlerimiz yesimcim    :opucuk: 

su

tülin çok haklısım o kadar muhteşem bi duygu ki içimde kıpırdadıgı an dünyalar benim oluyor hep burda kalsın istiyorum dogduktan sonra ya koruyup kollıyamazsam diye çok korkuyorum

banucum hoş geldin kıssss dogurdun diyodum kesin hadi hayırlısı  :ehi: :love9:
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Angel

biz dun gece banuyu dogurttuyduk ama kendisi halen dogurmadi    :k06:    :k06:

tılsım

tülincim çok haklısın geçicek az kaldı zaten çoğu gitti azı kaldı kaç günler geçti allahın izniyle bu günlerde geçicek bebeişlerimizi kucağımıza alıcaz ve koklıcaz  :y25: özenirsin tabiki bi kere o duyguyu tadınca kesin bende özenirim 2. bebeğe bi zaman sonra dimi bu günler en tatlı günlerimiz  :opucuk:

su canım o korku bendede var ama bazende düşünüyorum rabbim bize bu harika duyguyu nasip ettiğine göre ona sahip çıkıcağımızı o emanete iyi bakacağımızı bildiği için nasip etti gibi geliyo  :y25:

ay bu arada  hakketen hee dün banuyu doğurttuk burda ama kendisinde halen bişi yok ama çok az kaldı bi kaç güncük

Angel

yesimcim su canim banada oluyordu oyle dusunceler kizimda cok hemde hatta oglumdada bazen aklima takiliyor aciba emzirebilecekmiyim  diye kuruntu
yapiyorum icimde ama bunlari dusunmemiz cok normal her hamilelikte yasiyor insan bu dusunceleri .bebeginizi kucaginiza aldiginizda hayirlisiyla o dusunceleri yeniceksiniz ve siz bebeginizle birlikte olgunlasicaksiniz hayata karsi herseye karsi.

mesela ben kizimi kucagima ladigimda cocuk gibiydim .bunu simdi anliyorum sanki evcilik oynuyormusuz gibi geliyordu bize ama simdi ikinci bebegimde kendimi

herseyden dahada olgun hissediyorum .gerek dusuncelerim ,davranislarim,ilerimiz icin dusunduklerim cok olgunlastiriyor insani hayat bebek.

su

iç güdüsel bişey heralde ya bide yani bebekler savunmasızya benim en çok korktugum şey banyo yaptıra bilecekmiyim hayırlısıyla bi dogsunda eli ayagı düzgün olsun tülinin dediği gibi onunla beraber olgunlaşırız (yeşimim inşallah)
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

tılsım

tülin haklısın ilk bebek olduğu için bu düşünceler olabliliyo bebeğimizi kucağımıza alınca bencede geçicek bu düşünceler annelik ç güdüsüyle sımsıkı sarılırız bide kimsenin bakmasınıda beğenmeyiz öyle olurmuş
:k06:

bende banyo olayından korkuyorum ama annemle bi kaç kez yıkıcaz sonra eşim ve ben yıkıcaz eşim pek bi hevesli  :k06: :k06: hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli doğsunlarda  :amin:

inş.. olgunlaşırız onunla birliktee

Angel

kizim yeni dogdugunda altini degistiremiyordum cunku cok kucuk geliyordu banaa yavrumm  banyoyuda 3 ayliga kadar annem banyosunu yaptiriyordu kizima ben alisana kadar    :y25:   cok guzel gunlerdi ama cokkkkkk cabuk gecti hicbirsey anliyamadim     :crybaby2:  :crybaby2: