2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

yok canım rahatsızlığım yok ama sanırım son aylara girdiğimiz için huzursuzluk oluyo gece dön oraya dön buraya rahat uykuuyunmuyo bide vücut kendini bebeğede hazırlarmış uykusuzluğa yani doğum sonrası

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

nazan

şevval*yağmur

kızlar merhaba hepinize.... :hello:
keyifler nasıl?

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯) - 21 Nisan , 2009, 16:59:50
bide kelebeğim ben o ele bakma meselesini biliyodum önceden. o yüzden mause tutarken elime baktım :k06: :k06:

sen yadığında anlamıştım yani o yüzden sorduğunu :k06: :k06:

hadi kaçtım kızlar görüşürüz.

:ehi: :ehi: :ehi:
çok uyanıksın.neyse sağlıklı olsunda önemli olan o.ALLAH gönlüne göre versin en dim :amin:

neslihan

Yeşimcim bende geceleri uyanıyorum.Çünkü sırtüstü yatıyor muyum diye kendimi kontrol ediyorum.Ama yavrum rahatsızlık vermiyor çok şükür.Oda benimle uyuyor.Sabah işe gitmek için alarm çalıyor.Oda uyanıp tekmelemeye başlıyor.Bende günaydın annem diyorum. :nazar: :nazar:

su

MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Angel

gunaydin kizlar   :muzz:  :muzz:  nasilsinizz

banuuu nerdesin kizz cabuk gelde yazzz seni cok merak ettik canim yaaa   :sad1:

su

TÜLİNCİM SANA İYİ AKŞAMLAR NASILSIN BEBEM PAŞAM NASIL İYİMİ

BENCE BANU DOGURDU KİM NE DERSE DESİN
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

Angel

banu burdada sayfaya yazmadi henuzz gelsin artik cok merak ettik yaaa  :caca:

sanada gunaydin canim pasam nasil annesi benim pasam iyi teyzesi uyuyor simdi birez sonra cikolata yiycemde uyansin artik    :k06:

Ada-beste-banu

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: burdayım canlar. Doğurmadıııım hala canlar. bugün son kontrolüm var. Bakalım doktorumuz ne diyecek.  :flowers: :flowers: :flowers:

oozge

banummmmmmmmmm yarın dogur yaaaaaaaaa
23 nısannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
cocuk bayramında en gusel hedıye olsun ablasınadaaaaaaaaaaaaaaaaa :muzz:

Ada-beste-banu

ayyyyyyyyyyy inşallah bebem yaaaa, eşimde çok istiyor 23 Nisanda doğmasına, ama doktorumuz ne diyecek bakalım, ayyy kızım zaten sterse girdim. günler geçtikçe bunalımlarım artıyor. düşünsene yarın zart diye doktor hazırlan dermiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiş   :k06: :k06: :k06:

tılsım

Günaydın kızlarrrrrrrrrr

tülincim özgecimmm banucummmm
nasılsınız

banu nerdesin sen kıss merak ettik valla inş.. yarın doğurursun 23 nisanda ne güzel yaa  :muzz: :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Ada-beste-banu

canım yaaa dün giremedim forma. hayırlıı canikom bakalım bugün bebişimi son kez ultrasyonda göreceğiz inşallah. SOOOOOOOOOOOOON KONTROOOOOOOOOOOOOOOL  :muzz: :muzz: :muzz:

Angel

:occasion16:  :occasion16:  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

hadi banuya birez moral verelim kizlarrrrrrr     :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: