2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

evet parmeseni biz makarnanin uzerine serper yerizz   :hungry:

fıstık

Alıntı yapılan: tılsım - 21 Nisan , 2009, 12:41:26
kıss nagehan ibrahim saraçoğlu gibisin hee ne bilgi kıss bu maşallah  :nazar: :nazar:

Güzelim meslek itibariyle biliyorum canım benim ege gıda mezunuyum ben

Angel

:opucuk:  canim benim cok saol bilgilendirdigin icin   :opucuk: 

fıstık

Afiyet bal şeker olsun canım o peynirler özelliklede parmessan burda tuzlukta 80 gramı 8,5 ytl olarak satılıyo kimse alamasın diye

Sen bizim yerimize ye canım bol bol

tılsım

nagehancım bilmiyodum gıda mezunu olduğunu ben müzik bölümü mezunu olduğum için haliyle hiç ilgimi çekmedi yani ne nedir sen daa iyi bilirsin tabiii

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

fıstık

Alıntı yapılan: burcum - 21 Nisan , 2009, 12:34:26
özgecim fıstığım nazancım hoşgeldiniz keyifler ve bebişler nasıllar

hoşbulduk canım arkadaşlara engin bilgilerimi sunuyordumda  :toothy10:

bende iyiyim bebişimde iyi nasılsın

Angel

canim benim bizdede cok pahalida azicik uzucuk aliyorum bende makarnanin uzerine serpince tadi bambaska oluyorr   :hungry:  :hungry:  yerim tabiyi sizin yerinizede    :hungry:

fıstık

estağfirullah yeşimcim benim uzmanlık alanım süt ve ürünleri sadece

seninki müzik şimdi bende onları bilemem

fıstık

yahu ben yaşımı söylemeyeceğim en yaşlınız benim yaaaaaaaaaaaa

tılsım

yok nagehancım o yüzden demedim alınmadım yanee  :k06: :k06: ama güzel bi bölüm olmalı bütün gıdalar hakkında bilgin var değişiktir heralde

dimiii bende müzik sende onu bilmeye bilirsin işte herkesin alanı farklı mesleğini nerelerde yapabilirsin büyük oteller gibi yerlermi ay meraklı oldum biraz ama  :ehi:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

fıstık

Canım ben 7 sene süt fabrikasında sorumlu yöneticilik ve üretim müdürlüğü yaptım

Angel

kimse yasli degil burdaa   :cildir:  kim yasli derse artik sopalarim yine kalkicakkkk    :cildir:

neslihan

Merhaba kızlar maşallah bugünde iyisiniz.Allah nazarlardan esirgesin.Bizde iyiyiz çok şükür.Yine bir iş günündeyiz.Ve 23 nisanda bile çalışıyoruz malesef.Karar öyle çıktı.Oysaki ben yavrumu anne karnında 23 nisan şenliklerine götürecektim.Ama özel işyeri değil mi işte yine diktiler bizi buraya.

Sucum halana Allah şifalar versin.Dilerim en kısa zamanda kurtulur.

Bileklerinin ağrısıda kalsiyumdandır.Hepimiz süt içiyoruz peynir yiyoruz.Ben aynı zamanda kalsiyumlu vitamin içiyorum.Artı magnesium alıyorum.Yinede kramplardan ağrılardan kurtulamıyorum.Hatta birtane de dişimi kaybettim.Demekki kuzular çok kalsiyum istiyor.

neslihan

nagehancımm yaşa gelince ben varım önce ben 81 liyim.

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik