2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

Tülincim çikolata nın haricinde dondurma yoğurt elma yediğim zamanda kızımda aynı çikolata etkisi oluyo seviyo galiba yaaaaaaa :toothy10:

Angel

Alıntı yapılan: ♥..özqє..♥ - 21 Nisan , 2009, 11:49:40
aman da aman hemen paşamda dermiş yerım senıde paşanıda bennnnnnnnn canım arkdsımm benımmm :love9:

ya ben kayra ismını cok begenıyorum unıcex ama  olsun bnce süper bı ısım :icon_thumright:

canim benimmm hosgeldin ozgemm   :love3:  nasilsin bebem   :opucuk:    :love9:   kayrada guzel bir isim canim aklimda bulunduriyim   ;)  kiss sen bebelerine isim dusundunmuuu     :ehi:    benim aklima ikitane geldi ama bilmemki sen ne dersinnn   :toothy10:  
kiza- saziyee
oglana- husamettin sahbazzzz   :toothy10:  :toothy10:

tılsım

özgee isimler harika ikizlere  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

su canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm  :y25:inş.. halan sağsalim kurtulur  :amin:

canım siinrsel olmasın bileğin yaa benim dayımın gelinide öyleydi sinirsel dedi doktor

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

fıstık

su canım geçmiş olsun allah acil şifalar versin güzelim iyi düşün iyi olsun bitanem  :amin: :amin: :amin:

nazan

benımde bacagımda vardı cok zor oluyo bendekı kalsıyum eksıklıgındenmıs yenı yenı gecıo

Angel

Alıntı yapılan: su - 21 Nisan , 2009, 11:53:54
KIZLAR İYİ OLMANIZA SEVİNDİM BEN PEK İİ DEGİLİM HALAM HASTA BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ VE 8 SAATLİK Bİ AMELİYATA ALICAKLAR ODA ÇOK RİSKLİ ANLIYACAGINIZ MORALMEN SIFIRIM

KENDİNME GELİNCE YA KIZLAR BELKİ BİLENİNİZ VAR 10 GÜNDÜR HER İKİ BİLEGİMDE AGRI VAR Bİ DEMLİK BİLE KALDIRAMIYORUM ÖZELLİKLE SABAH UYANINCA İNCİNMİŞTİR DEDİM GEÇER DİYE AMA MAALESEF GEÇMİYO BİLGİSİ OLAN VARSA BANA YARDIM ETSİN ÇÜNKÜ CANIM ÇOK ACIYOR

su canim ben kalsiyum icmedigim zaman keniklerim sizliyorr belkide senin kalsiyum eksikligi vardir canim  gunde nekadar aliyorsun hapini .ben sut icemedigim icin bir butun kapsul iciyorum ama icmedim gunler bileklerim ve butun kemiklerim sizlarr bol bol sut ic yogurt ye ve ayrica kalsiyum hapinida al cunku bebeklerimiz bizim vicudumuzdan cekip aliyor ve olan bizlere oluyor

ayrica halan icin cok uzuldum canim cok ama cok gecmis olsunn insallah iyilesir ve sihatine geri doner

nazlim sanada hosgeldin guzelim   :opucuk:

su

ÇOK SAĞOLUN İNŞALLAH İYLEŞİR YEŞİM CANIM HAMİLELİĞİNDE Mİ OLDU

NAZAN CIM BEN KALSİYUM MU ÇOK FAZLA ALDIGIMI DÜŞÜNÜYORUM ONLA ALAKALI OLACAGINI ZANNETMİYORUM SENİN NE KADAR SÜRDÜ AGRIN KAÇ HAFTALIK SEN CANIM

TÜLİN CANIM SADCE BİLEGİMDE AGRI VAR 1 BARDAK SÜT PEYNİR BOL YERİM YOGURTTA HEMEN HEMEN HERGÜN YERİM KALSİYUM DEGİLDİR BENCE
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

nazan

22 4 gunlugum  ben 20 25 gun cektım hafıf hala var

fıstık

KIZLAR PEYNİR YERKEN TERCİHİNİZ KÜLTÜRLÜ PEYNİRDEN YANA OLURSA CALSİYUM AÇISINDAN EN ZENGİN PEYNİRİ YEMİŞ OLURSUNUZ

LOR PEYNİRİ TÜKETİRSENİZDE PROTEİN AÇISINDAN EN BOL OLANI TÜKETMİŞ OLURSUNUZ

Angel

nagiss saol canim verdigin bilgiler icin arkadaslara yariycaktir bizde oyle peynirley yok burda yiyenlere afiyet olsun   :hungry: 

nazancim resimdeki guzel kiz seninmi canim

tılsım

su canım hamileliğinde oldu ama onunkine sinirsel dedi doktor belki seninki kalsiyum ekskliğindendir süt içmeyi ihmal etme sade içemiyosan kakolu süt iç muzlu yoğurt ye bol bol tedbir olsun yine ama doktoruna gidince sor en iyi çözümü o söylicektir sana

nagehan lor peyniri baya faydalı yanee ay ben bçrekte yiyorum onu bi tek bende biraz peynir takıntısı var kokmamamsı lazım o yüsden peyniri nerden alıcağımı şaşırıyorum annemde yedim geçen gün çok beğendim onun aşdığı yerden alıcam

nazan

o benım kız kardesım tulıncım ben onu cok sevıyorum koca bebısım benım oo

tılsım

nazancım ne tatlı bi kız kardeşin var bide en küçüğünüz sanırım pek sevilir o şimdi

fıstık

CHEDDAR MOZZARELLA ROKFOR GİBİ PEYNİRLER Mİ VAR TÜLİNCİM İSİMLERİNİ SÖYLERSEN SANA HANGİLERİNİ YEMEN FAYDALI OLUR

SÖYLİYEBİLİRİM E BURDA Bİ UZMAN VAR DEMİİİİ

Angel

canim masallah cok tatli bir kiz  :nazar:  :nazar:  :nazar:  kac yasinda canim sen kac yasindasin .nufus memuru gibi  oldum yaww    :toothy10: