2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

:nazar: :nazar: bebişlere
eh beste sen gel insanı merak ta bırakmak neymiş gösteririm ben sana  :caca:

Angel

aleynanin ismini secerken cok kolaydi internetten bakmistik isimlere kiz isimlerine .birer kagit ve kalem almistik elimize ben esimden gizli yazdiydim bir kiz ismi ve esimde oyle benden habersiz sonra bir baktikki sectigimiz sadece bir isim vardi oda ALEYNA'ydi  :love3:  

bakalim pasamda bukadar kolay olabilecekmi   :-*

Angel

:director:   banuu sopalar havada cabuk gel kiss   :laughing7:  meraktan catliyoruzz    :k06:

su

MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

burcum

valla insan kendi bebeğine isim seçerken gerçekten zorlanıyormuş hamile kalmadan önce hep şu ismi koyucam bu ismi koyucak deyip dururdum hamile kalınca iş değişti yakıştıramıyor insan en güzeli en güzeli olsun istiyor

fıstık

burcu yeşim tülin mrb kıslarrrr keyifler nasıl bebişler nasıl  :nazar:

banu yok mu bugün yoklamada olmayanların yerine imza atmam ona göre  :toothy10:

tılsım

banuu çatlattın bizi kıss meraktan nerdesinn  :caca: :director:

tülincim ne güzel aleynanın ismi kolay olmuş bulmak bakalım paşada ne olucak hayırlısı olsun canım anlamlı ve güzel olsun önemli olan o  :k06:

su günaydın canım iyiyiz sen nasılsın

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

tılsım

merhaba nagehan iyi canım keyifler seni sormalı bebiş nasıl benim paşam iyi çok şükür

bundan sonra hergün iştima var ona göre isimlerinizi baştan sayıcam  :k06: :k06:

Angel

hosgeldiniz su ve nagisss    :opucuk:  bebisler nasil kizlar   :binkybaby:

insan isterki degisik, anlamli,ve dinimizden bir isim olsun  (ben kendi adima konusuyim ) .aleyna burda pek bilinmeyen bir isimdi ayrica kuranikerimden vede en onemlisi ingilizceye uygun olan bir isim.simdi oglum icinde gecerli bunlar hayirlisiyla insan en guzelini ister yavrusuna hayirlisi bakalim    :binkybaby:

oozge

aman da aman hemen paşamda dermiş yerım senıde paşanıda bennnnnnnnn canım arkdsımm benımmm :love9:

ya ben kayra ismını cok begenıyorum unıcex ama  olsun bnce süper bı ısım :icon_thumright:

nazan

slm kızlar nasılsınız bakalım pasala prensesler kelebekler nasıl bakalım :opucuk:

Angel

kizlar su cikolatanin bebege verdigi enerjiyi simdi anladim    :k06:  dun sabah sabah  zorla cikolatayi yedim ve aksama kadar hatta bu gun sabaha kadar  hic durmadiydi tosunumm    :toothy10:   yavrum benim yaa simdi ise butun gunun acisini cikartiyorr uyuyor yavrum benim nasilda yorulmuss yavrum   :k06:   az once yine yiycektim yine hareketlensin diye ama kiyamadim uyandirmak istemedim yavrumuu   :k06:   :k06:

fıstık

Hoşbulduk canımcım sizde hoşgeldiniz

Anlaşıldı bugünün konusu isimler

IŞIL hanımın ismi eşimin isteği üzerine kondu ben aslında BEREN koymak istiyordum yada PERİSU

Ama ben ne dersem diyeyim benim inatçı mı inatçı aşkım kızımızın nüfus cüzdanını çıkartırken kendi istediği ismi yazdıracağı için

üstelemedim IŞIL isminede alıştım zamanla

su

KIZLAR İYİ OLMANIZA SEVİNDİM BEN PEK İİ DEGİLİM HALAM HASTA BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ VE 8 SAATLİK Bİ AMELİYATA ALICAKLAR ODA ÇOK RİSKLİ ANLIYACAGINIZ MORALMEN SIFIRIM

KENDİNME GELİNCE YA KIZLAR BELKİ BİLENİNİZ VAR 10 GÜNDÜR HER İKİ BİLEGİMDE AGRI VAR Bİ DEMLİK BİLE KALDIRAMIYORUM ÖZELLİKLE SABAH UYANINCA İNCİNMİŞTİR DEDİM GEÇER DİYE AMA MAALESEF GEÇMİYO BİLGİSİ OLAN VARSA BANA YARDIM ETSİN ÇÜNKÜ CANIM ÇOK ACIYOR
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

tılsım

bende güzel bi isim istiyorum kurandan olması benim içinde önemli tabi her isim koyulmuyo malum kaldırmak mesele bunu enes hem anlamlı hemde güzel telaffuz olarak ilerisinide düşünmek lazım iş hayatına girince bey hanım diye hitap edildiği için yakışmasıda önemli  :k06: aleyna ismi güzel ismiyle yaşasın inş.. kızın  :amin: tabiki inş.. en güzelleri olur bebişlerimize

özgemmm hoşgeldin nasılsın tatlımm

tülin öyle oluyo benimkide öyle ertesi gün bi güsel uyuyoki ee minikler tepiniyolar kolaymı yazık yaa yoruluyolar haliyle  :k06: