2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

hepinizin iyi olmasına sevindim artık sancılar başladı hııımmm  :k06:

Ada-beste-banu

fıstık

BENDE AKŞAM SU İÇTİM BOL BOL UZANDIM GEÇTİ SON BİKAÇ GÜN YORMUŞUM KENDİMİ SANIRIM ONDAN OLDU

DÜN SABAH 6 DA HAFİF SANCIM OLDU UYKU GİTTİ TABİ SAĞIMA DÖNÜYORUM YOK SOLUMA DÖNÜYORUM YOK HAREKET ETMİYO

SOĞUK TERLER BOŞALDI SIRTIMDAN YEMİN EDİYORUM YAAAA HEMEN SU İÇTİM ÇİKOLATA YEDİM Bİ 10 DAKİKA BEKLEDİM

AMA BANA 10 SAAT GİBİ GELDİ BİKAÇ MİNİK HAREKET OLDU AMA YOK İÇİM RAHAT ETMİYO HADİ KIZIM TEKME AT DİYE YALVARIYORUM

SONRA SIKICA Bİ TANE ARDINDAN BİTANE DAHA YAPIŞTIRDI OH BE DEDİM

tılsım

nagehancım selam canım iyiyim ben sen nasılsın

demek sancıların oldu korkarsın tabiki ama şimdi olmamasına sevindim korkutma kız ışıl anneyi az kaldı zaten biraz sabret dünyaya geliceksin  :muzz:

banucum nasılsınn

ay biraz oynamasın bende deliriyorum hemen uzanıyorum oynamaya başlıyor çok şükür  :amin:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

selam kizlarrr    :flowers:  :flowers:

yesimcimmm icimize dogduydu demi canim benimm   :opucuk:   hayirli bir evlat olur insallah oglumun arkadaslari cok burda  hem askerlik arkadaslari var hemde kiz arkadaslariii  oyyy yerim ben onlarii yarabbimmmmm      :hungry:     :nazar:  :nazar:  :nazar:

Ada-beste-banu

benim pazar günü yaşadıklarımı yaşamışsın gülüm. çikolata  ve süt içince benimki başlıyor kımıldanmya. Ayy Allah korusun ama böyle durumlarda aklıma kötü kötü şeyler geliyor valla.  Allah korusun şurda 6 günümüz kaldı. Sağ salim meleğim gelsinde başka bir şey istemem :amin: :amin: :amin:

Ada-beste-banu

TÜLİNNNİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİM
CANIIIIM BENİİİİİİİİİİİİİİİİM HAYIRLI OLSUN BEBEM BUGÜN BİZİ UÇURDUN HAVALARA KIZZZ, RABBİMDEN HAYIRLI BİR EVLAT OLMASINI DİLERİM  :amin: :amin: :amin:

(gülşen)

banucum sağol canım iyim
tülincim çok sevindim canım ne güzel bi kız bi erkek ohhhh
banucum seninkide gösterdimi kendini yani kesin kızmı

Angel

nagehancim senin sozunu dinledim ve pasami gormeye gitmeden once cikolata yedim     :k06:   ayy kizlar bir gormeliydinizz pasamda bir enerji donuyordu icimde   :nazar:  :nazar:  dr guluyordu bu bebek cok hareketli diye masallahhhhhh   :nazar:   :nazar:   yavrumaa  esim guldu dediki annesi  ona cikolata yedirdide geldik dedii     :ehi:   dr gulmeye basladi hee ondandir dedi drr   :ehi:  :ehi:  

tılsım

tülinim çok sevindim canım yaa paşamız geliyor başından beri paşa dedim bildimmmmmmmmmmmmmmm  :muzz: :muzz: :muzz: hayırlı olsun canım paşamız aman hareketli olsun erkekler zaten kızlardan daha hareketli oluyolarmış seninkide benimki gibi hiç durmıcak anlaşılan  :k06: :k06: bol bol ye çikolata bi güzel oynuyolarki  :hello2: :hello2:

Ada-beste-banu

Alıntı yapılan: (gülşen) - 20 Nisan , 2009, 11:33:31
banucum sağol canım iyim
tülincim çok sevindim canım ne güzel bi kız bi erkek ohhhh
banucum seninkide gösterdimi kendini yani kesin kızmı

yok bebem benimki çok inatçı çıktı. bak son 6 gün kaldı 22 nisanda son kontrolüm var.

Angel

banucum gulsencim    :opucuk:  saolun kizlarr benim pasa gostermiyordu bize pipisini az daha    :k06:  bacaklarini ust uste atmistii sonunda dr kurcaladi ve pipisini gorduk melegimin    :binkybaby:    :love3:   cok sukur sagligida yerinde Allahim sukurler olsun   :amin:

banucum ,nagehancim sancilariniz basladi demek canlarim Allahim yardimciniz olsunnnn rabbim bizlere hayirli dogumlar nasip eder insallah hayirlisiyla gozumuzu acip kapayana kadar melegimizi kucagimiza alirizzz    :amin:  :amin:  :amin:

Ada-beste-banu

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canımcım
ayyyy ne güzel kızzz eşinde çok sevinmiştir. eeee kızımız ne yaptı bu haber karşısında  :k06: :k06:

tılsım

banucum kıss bide seninkide erkek çıkıyomuş :k06: ay kız diye bekleniyo ama  inş.. son dakika bi değişiklik olmaz gerçi hayırlısı olsun kız erkek ne fareder sağlıklı ve hayırlı evlat olsunlar  :amin:

tülincim aleyna ne dedi erkek olucağını öğrendiğinde nasıl tepki verdi  :hieyt:

fıstık

EVET YEŞİMCİM IŞIL BENİ KORKUTTU EŞİMDE YAZIK İYİMİSİN DOKTORU ARAYALIMMI GİDELİMMİ DİYE SORUP DURDU

SABAHTA İYİSİN DİMİ BİŞEY YOK DİMİ DİYE SORUYO ÇAKTIRMADI AMA PANİK OLDU  :k06:

TABİ NE KADAR YALANCI SANCI MAKALESİ VARSA OKUDUM DÜZENSİZ VE ŞİDDETLERİ FARKLI OLUNCA KENDİMİ BİRAZ OLSUN TESKİN

EDEBİLDİM.

TÜLİNCİM ZATEN KIPIRDASINLAR DİYE DÜNYANIN ÇİKOLATASINI YİYORUZ BAKALIM NOLUCAK  :k06: :k06: :k06:

ALLAH SAĞ SALİM HEPİMİZİN BEBİŞLERİNİ KUCAĞIMIZA VERSİN KIZLAR HAYIRLI DOĞUMLAR SAĞLIKLI DOĞUMLAR VERSİN