2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

kızlar ben şimdiye kadar 5,5 kilo aldım şuan 53,5 kiloyum ama karnımda toplandı bende bişi yok nereme aldığımıda bilmiyorum doktorum  geçen sefer çok sevindi valla 2 kilo almışm diye  :ehi:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

mavili

iyi yeşimcim bak az almışsın
ben son ayımda hiç kilo almamıştım  :suclu:

başlarda ilk ay o heyecanla  2 kilo aldım sonra heray 1 kilo 9 kilo ile bitirdim

daha kırkım çıkmadan eski halimden bile daha zayıftım

kilolar az alındıgında çabuk veriliyor
ama eltim 23 kilo almıştı 1 seneyi çoktan geçti ve hala 7 kilosu var verilmeyi bekleyen ugraşıyor ama olmuyor

burcum

kızlar ya bi bölüm açalım şeyi merak ediyorum hamileyken bebeğin ağırlıklarını söylüyor ya doktorlar doğunca tutuyor mu mesela 3500 kilo dediğine son hafta doğuma yakın çocuk gerçekten ne kadar doğuyor fark ediyor mu doktor hesaplamalarından mesela boy konusu da benim doktor salladı gibi geldi en azından eskiden doğum yapmış ya da 2 . hamileliğini yaşayan ya da ilk hamileliği olup doğumu yakın olan arkadaşlarda bize yardımcı olsun nasıl fikir??

tılsım

selmacım evet az aldım bende senin gibi

tahmin edebiliyorum almadığını bende çok bitiremicem doktorumda dedi en fazla 9 kilo dedi rekor kırıyoruz  :suclu: :k06:

sanırım bende öyle olucam zaten aldığımızda doğumda gidicek büyük bölümü geriye bişi kalmıcak kilo az alındığında gerçekten çabuk veriliyo çok aldınmı vermekte zor oluyo bak eltin baya bi almış 23 kilo ve hala fazlası var allah yardımcısı olsun

mavili

burcum merhaba
genelde tutuyor söyledikleri
bana cuma gittigimde 2750 gram boyu 49 cm demişti cumartesi dogum yaptım aynı ölçülerde çıkmıştı

yeşim böylesi daha i,yi canım çocuk dogurduguna kimse inanmıyor ben kızımın bezini felan alırken aynı kardeşin gibi duruyor diyorlardı

burcum

ay kızlar başka bir siteye daha üyeyim orda çalla diye bir kız 41+4 günlüktü daha kızının doğacağı yoktu sancısı gelmezse bugün akşam 8 de suni sancı vericeklerdi dün gece sancısı başlamış nişanı gelmiş gece 2.30 da gitmeden yazmış siteye kıyamam çok duygulandım  :y25: sabah 5.30 arkadaşı girmiş yazmış daha 2 cm açılma olmuş ama artık kesin kucağına almıştır  :amin:

mavili

inşalah
Allah yardımcısı olsun bir avazda kurtarsın inşallah

bende suni sancıyla dogum yaptım  :icon_pale:

tılsım

selmacım haklısın kardeşimiz gibi dururlar yanımızda  :k06: :k06:

burcum arkadaşınızı allah bi avazda kurtarsın

ay bu suni sancı çok kötü siyolar doğru sanırım  :icon_pale:

burcum

mavili canım doktoruna göre değişiyor o zaman çünkü yanılan da oluyor 3.5 kilo deyip de doktoru 5 kilo doğuranı duydum ben hemde yakınımız yani atması imkansız hatta yaptıkları bez stokları ellerinde kalmış çünkü yeni doğan almışlar  :ehi: yani böyle durumlarda olabiliyor herkes yemeğe gitti galiba

burcum

amin yeşimcim suni sancıyı bende duydum zaten gerekli olmadığı zaman uygulanmıyor buarada kızlar tamam anladık az kilo almışsınız  :honk: ne yapalı yani  :y25: hem benimde çevrem de 20 kilo ve üzeri alanlar var şimdi dal gibiler anne adayına göre değişiyor bence hamileliğinde az kilo alıp da doğumdan sonra alıp başını gidenler var kilo olarak lütfen yani  :ehi: kafam kırıldı 6 ayda 8 kilo alan biri olarak burada taşlarınızdan  :ehi: :ehi:
hamilelik psikolojisi işte ne yapacaksınız idare ediceksiniz arkadaşınızı  :ehi: :ehi: :ehi:

tılsım

burcum yok kıss aa aşk olsun sana niye taş atalım  :ehi: :ehi: verirsiniz yaa kiloları bişey olmaz takmayın bu kadar  :k06: idare ederiz seni yaa hepimizin psikolojisi bi alem

mavili

kıs 8 kilo çokmu
bence o da az yani
6 aylık olmuşsun  ve zaten 1 kilo vermişsin hamileyken
sen dogumdan sonra hemen verirsin zaten anacım

hem yeşimle benim aramda rekor derdiydi bu aslında kimseye taş atmak degildi niyetim
yeşim benim rekorumu kırmaya çalışıyorda azıcık  :toothy10:

burcum

ay vallahi bu hamilelik ne büyük zanaatmış hergün yeni birşeyler oluyor vücudumuz da kişiliğimizde ben diyordum hamile psikolojisi olmadı bende depresyon falan gördük 2 haftadır bazı duygu dalgalanmaları yaşıyorum farkettim  :ehi: bi anım bi anıma uymuyor bazen  :ehi: yemek borusu yanması da yaşadım 1 kez aman ALLAH ım daha kötülerinden korusun hepimizi  :amin: :nazar:

burcum

yok bende takıldım zaten size şekerlerim yoksa her anne adayı ve bebeği farklı oluyor

oozge

banummm ben beslıom cücükleride ben daha cok beslenıom sankii kapıdan sıgmıom  :y25:
              ama göbek bende nonce gırıo hryere

gulsenım  walla gönul hemen nısanlanmak ısterde gel bızmkıne sole onu annelerı hazır walla hrseye ama yusufun
             buara  sıkıntısı var çözmuş degılım bıtek işe sıkılmıyo.var sıkıldıgı seyler sanırım planlar yapıo :-\

burcum  kıs ben cok sölerım cücük lafını yenimi duydunnn :toothy10: