2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

su

kızlar günaydın

şeval hoşgeldin aramıza canım ben 23+1 günlük hamileyim ve  kısmetse bi oglum olucak allahın izniyle

kızlar ya moralım çok bozuk dün doktora gittim ya ogluşumu gördüm 630 gr 29 cm olmuş bitanem ama doktor kızdı bana beslenemiyormuşum eger böyle giderse bebegimde görme işitme yürüme problemi çıkabilirmiş ya varya deliricem bana diyoki günde 3 lt sıvı ve hergün et yiyiceksin ne yapıcam ben delirmek üzereyim
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

(gülşen)

günaydın canım  :love9:  ayyy  çok üzüldüm  canım moralini bozma niye iştahsızlıkmı var sendede benim gibi sana tavsiyem kuru yemiş tüketmen benim oğluşumdada son aylarımda doktorum kızmıştı bana fındık içi ceviz içi kuru üzüm ve badem mutlaka yemelisin doğumakadar demişti bende öyle yaptım farketmiş hemen kilosu sanada tavsiye ederim canım elinin altında bulundur her gördüğünde bebişi hatırlayıp canın istemessede yemek zorunda kalıyorsun .....

su

canım benimki et yiyeceksin diyo yiyorum ama yetersiz miş gerekirse kahvaltıda bile yiyeceksin diyo :crybaby2:

(gülşen)

canım ozaman beyaz ettir haftada birgünde balık ye ama sen yinede tavsiyeme uy bence belkide yanlış besleniyorsunder üzme kendini bukadar daha dikkatli olman açısından seni biraz fazla korkutmuş anlaşılan moralde lazım bebişim üzme kendini doğrusu sende çalışıyosun benim gibi gerçekten sağlıklı beslenemiyoruz  :hungry:

su

gülşencim yemekler yenmiyoki çok kötü  :cussing:

(gülşen)

canım çok haklısın keşke mümkün olsada evden getirip yesek ama oda olmuyo işte bende dışardan yiyorum gerçi yediğim yere dikkat ediyorum ama yinede tabi ev gibi değil    :suclu:

tılsım

şevval cim hoşgeldin canım sayfamıza yeşim ben bende 27+2 günlük hamişim bi oğlum olucak inş..  :nazar: :amin:

kızlar hepinize günaydın

gülşencim nasılsın canım bebiş nasıl

su canım çok üzüldüm işte çalışınca böyle beslenme sorun oluyor bol bol et  tüket o zaman beyaz kırmızı ve balık eti ama seni biraz fazla korkutmuş doktorun yani o zamanlarda zaten o kiloda oluyo bebek çalışınca doğru dürüst beslenemiyoruz

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

su

YEŞİMCİM GÜNAYDIN

KİLO PROBLEMİ YOK DEDİ BEYNİNDE Bİ YER VARAMIŞ O GELİŞMİYOMUŞ ET YENMİYİNCE 630 GR İYİ DEMİ AMAN OFFFFFFFFFFF SIKILDIM VALLA ALLAHA EMANET

(gülşen)

yeşimcim günaydın canım bende bebişimde iyiyiz çok şükür  :k06: su canım hepimizin bebişleri Allaha emanet  :amin: üzme kendini doktorun dediğigibi  beslenmene dikkatet moralinide yüksek tut 

tılsım

su anladım canım ozaman çok dikkat ediceksin bundan sonra kendine bi program yap her gün günde 1 öğün mutlaka et ye ve özelliklede balık balık çok önemliymiş bebeğin gelişiminde canım üzme kendini hepsi rabbime emanet bilemiyoruzki ne olabiliceğini kilosu iyi şuan boyu biraz küçük yalnız oda büyür ama bu birazda anne ve babnın yapısıylada alakalıymış baan doktorum öyle söylemişti kilosuda aynı şekilde bide bol su iç suda inanılmaz önemli  ben çok içiyorum o yüzden tuvaletten çıkamıyorum  :tongue3:

gülşencim sevindim canım iyi olmanıza  :k06: :nazar:

su

YEŞİMCİM ÖYLE YAPICAM CANIM BENİM
ŞU DARDANEL TON OLURMU KONSERVE DİYE BİLEMİYORUM YAAA NE YAPICAM BEN 

oozge

gunaydın kuzucuklarımmm
bebıslerım nasıl bugun ıyılermış annişlerrrrrrr  :muzz: :muzz:

gulşenımmm :opucuk:
yesımım :opucuk:
suuuuuuu'cummm :opucuk:
neslıcımmmm :opucuk:

suuuu sölemeden edemıcem super hatunsun maşallahhh  :nazar:

tılsım

canım dardanel tonu pek yemeyin diyolar yani çok mecbur kalmadıkça bende yeni öğrendim mümkün olduğunca kızartma balık yap ızgara balık çok yağdada yapma bu seferde mideni mahvetmesin

tılsım

günaydın özgemmm  :opucuk:

suuu güzel hatun maşallah arkadaşımıza  :nazar: :nazar:

su

YAAA ANLAMADIM GİTTİ NE YİYECEZ OFFF NEYSE ARTIK EVDE YERİZ

ÖZGECİM O SENİN GÜZELLİĞİN BİTANEM  :love9:

SAĞOL YEŞİMCİM SENİN KADAR OLMASAKTA İDARE EDİYORUZ :love9: